نگه داشتن خود را دور از آتش!

ماه گذشته من در سراسر یک پست نوشته شده توسط اندرو Hastie صندلی استرالیا پارلمانی کمیته مشترک اطلاعات و امنیت است. در این پست ویژگی های صبح سیدنی هرالد مقاله در مورد یک تاجر چینی که سر از هوبئی انجمن استرالیا, ساخت خرید بخش عمده ای از تجهیزات حفاظت شخصی و هوا پستی 82 تن کالا به چین است.

پست درو بی شماری خشم نظرات و به اشتراک گذاشته شده توسط هزاران نفر. به زودی به اندازه کافی جوان جانباز خبرنگار تحقیقی نیک مکنزی ساخته شده در عمق گزارش در مورد پس زمینه این تاجر و بدون شک تاجر شد به موضوع مورد بحث از مردم استرالیا پرتاب های بی شماری چینی به محل موردتوجه وتماشای عموم.

درست است که تجار خواهد همه چیز را برای کسب و کار خود را. به خصوص برای کسانی که درخشان بازرگانان چینی, پول معمولا نادیده احساس خود را از اخلاق است. اما سود ساخته شده توسط 82 تن از اپیدمی پیشگیری از محصولات به سختی به معنای هر چیزی برای یک تاجر که صاحب املاک و مستغلات امپراتوری کسب و کار. سوال این است که چرا این حادثه باعث چنین “سر و صدا” در میان استرالیا تصمیم گیرندگان?

Andrew Hastie, the Chair of Australia’s Parliamentary Joint Committee on Intelligence and Security, condemns the Chinese owner of a property development company for shipping massive quantities of medical supplies out of Australia. (Image: Screenshot / YouTube)

اندرو Hastie صندلی استرالیا پارلمانی کمیته مشترک اطلاعات و امنیت, را محکوم کرد, چینی, صاحب اموال شرکت توسعه برای حمل و نقل مقادیر عظیم از لوازم پزشکی به خارج از استرالیا. (تصویر: Screenshot / YouTube)

البته این پاسخ نهفته است در این موضوع از بیماری پیشگیری است. پس از ووهان جدید کروناویروس شیوع در سراسر جهان, استرالیا قفل شده است و درب آن به چین زیر را در صدای پای آمریکا اجرای زده بدبینی از, برخی در جامعه چینی و همچنین افسران ارشد در سفارت چین. از یک طرف آنها در حال انفجار استرالیا برای این “افراطی” در دیگر آنها به طور مخفیانه آموزش این تجار برای نشان دادن عشق خود را برای وطن با ساخت خرید بخش عمده ای از تجهیزات حفاظت شخصی و حمل و نقل آنها را به چین است.

در حال حاضر این بیماری همه گیر در چین تبدیل شده است نسبتا با ثبات اما این نامرئی قاتلان هنوز در مقایسه ایالات متحده آمریکا به عنوان مرگ تعداد به سرعت در حال افزایش استرالیا تا به حال هیچ چاره ای اما برای نگرانی درخواست یک مستند در خود دارد. مشکل این است که آن را به زودی متوجه شدم که هیچ بیماری همه گیر پیشگیری از محصولات در بازار است. نه تنها محافظ مناسب اما ماسک و عفونی تبدیل شده بود موارد نادر. تحت این شرایط روایت دخیل جامعه چینی برای ایجاد مشکل برای استرالیا.

مهم نیست که چگونه بسیاری از بهانه های چینی باید واقعیت این است که هنگامی که مواجه با مرگ و زندگی در چشم گسترده تر جامعه استرالیا چینی هستند که این ویروس به کشور; در حال حاضر آنها حتی بردند سهام پیشگیری از محصولات. نه تنها چینی ها قادر به درمان استرالیا به عنوان کشور به تصویب رسید اما آنها در تلاش برای فشار همه از استرالیا به لبه ؟

خوشبختانه شیوع این ویروس در استرالیا آهسته است. دولت استرالیا سرمایه گذاری بزرگ بودجه برای نجات کشور از لحاظ اقتصادی و خواسته همه را به اطاعت جدید فاصله قوانین. هر بیمارستان های اضافی و خالی کردن تخت در آماده سازی برای مبارزه با آینده ممکن است موج این بیماری همه گیر.

(Image: Screenshot / YouTube)

دولت استرالیا سرمایه گذاری بزرگ بودجه برای نجات کشور از لحاظ اقتصادی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

به عنوان یک عضو از جامعه استرالیا نباید چینی-استرالیایی به فکر بیشتر برای استرالیا ؟ ما در این کشور و همه چیز که اتفاق می افتد در این زمین است که نزدیک به ما. در حالی که ما لذت بردن از رفاه اجتماعی از استرالیا و آزادی در زیر آسمان آبی و ابرهای سفید اگر قلب ما هنوز با “پارتی” و “پدر یازدهم” چگونه می تواند ما را در کسب احترام از دیگر استرالیایی?

اگر ما درک چینی-استرالیایی’ خرید عمده از فرمول شیر به عنوان از دست دادن چهره و سپس زمان فله حمل و نقل لوازم پزشکی — سازماندهی اقدام جمعی تحت چینی کنسولگری که رسانه های استرالیا به نظر می رسد که شواهد زیادی – دیده خواهد شد به عنوان به خطر انداختن جامعه استرالیا. تصور کنید اگر استرالیا از دست می دهد کنترل این بیماری همه گیر مانند اروپا و امریکا در صدر با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی می چینی-استرالیایی فرار انتقاد?

مقامات چینی پنهان این بیماری همه گیر از شروع و تشویق دولت های خارجی به کاهش هوشیاری خود را. نتیجه فاجعه آمیز بود. بدبینانه موضع نشان داده شده توسط بسیاری از استرالیایی رسانه های چینی با نامزدان به بازی گرفته مانند “قطع در چین” و “لعنت بر آمریکا” بسیار نگران کننده است.

این تاجر چینی ساخته شده است که خرید عمده درخواست دولت استرالیا به مجموعه قوانین و مقررات جدید برای جلوگیری از صادرات استرالیا منابع پزشکی. این چیزی است که به آن افتخار کنیم.

تاریخ به ما می گوید که اروپا و امریکا همواره پیشرو امپراتوری از تمدن جهانی. اگر چه منافع خود را در ادامه به درگیری در این نقطه از توسعه اقتصادی آنها همیشه نشان می دهد شرکت داد که مناطق خود و مردم رو به زندگی و مرگ وضعیت. آنها ترجیح می دهند که اقتصاد سقوط را برای سال ها از شکست به مرحوم توضیح.

(Image: Screenshot / YouTube)

کشورهای غربی همیشه نشان می دهد یک شرکت داد که مردم خود روبرو هستند و زندگی و مرگ وضعیت. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در حالی که مبارزه با این بیماری همه گیر در کشور هستند در کنار یکدیگر و با احترام به یکدیگر و افتراق به عنوان متحدان و یا دشمنان. اما هنگامی که این بیماری همه گیر است به نفع اقتصاد خواهد شد کشورهای غربی به راحتی فراموش نکنید که این enmities با چین آغازگر هنگام مواجهه با انبوهی از اجساد ؟ که می تواند به توقف یورش انتقام?

در حالی که شیوع ویروس هستند در سراسر جهان مقامات چینی همچنان خود را تکبر و گستاخی. آنها هرگز به فکر ترک خود را شکست اما نه ترس سعی کنید برای به چالش کشیدن پایین خط از جهان متمدن اضافه کردن سوخت به آتش. هیچ ضد چینی حوادث در طول تاریخ تا کنون ناشی از چینی خود را. همه آنها ناشی از خارج از کشور چینی که اصرار دارند در هماهنگی با حزب کمونیست چین.

بسیاری از چینی ها تمایل به پوست درخت تا درخت اشتباه. آنها عشق به گریه کردن: “ضد چینی” و “تبعیض است.” متاسفانه زمان تغییر کرده است. در طول این فاجعه “ضد چینی” و “نژاد پرستی” نسبت به چینی ممکن است به صورت یک روند خواهد شد که ریشه های عمیق در ذهن گسترده غربی ، به عنوان مهاجران چینی که نگه شهروندی استرالیا, چرا ما باید هنوز هم انجام لباس های شسته شده کثیف برای دولت ما “کشور مادر”?

به همه چینی: نگه داشتن خودتان به دور از آتش سوزان.

Op-ed by یان Xia با سردبیر چشم انداز چین بار مستقل زبان چینی رسانه ها در استرالیا.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

آیا بالا بردن دست خود را اگر شما نمی تواند انجام مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو