کالیفرنیا سرمایه گذاری در خارج به حالت شل ویروس قوانین

توسط کریستوفر وبر و دیزی NGUYENلس آنجلس (AP) — به عنوان ساکنان کالیفرنیا جرأت خارج از منزل را به استفاده از آف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 خرداد 1399

توسط کریستوفر وبر و دیزی NGUYEN

لس آنجلس (AP) — به عنوان ساکنان کالیفرنیا جرأت خارج از منزل را به استفاده از آفتاب و آرامش قوانین برای کنترل گسترش coronavirus مقامات گفت: آخر هفته روز یادبود جمعیت در سواحل و پارک شدند و کنترل پنج شنبه با بسیاری از مردم با پوشیدن پوشش صورت و تمرین های اجتماعی فاصله.

اقامت در خانه محدودیت کاسته سراسر کشور است که شاهد کاهش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان. برخی از 47 58 شهرستانهای استان مجوز دریافت کرده اند به بازگشایی اکثر فروشگاه ها, رستوران ها و بسیاری از فضاهای عمومی جلسه استانداردهای دولتی برای کنترل این ویروس.

در رفت و آمد مکرر کوه جامعه از دریاچه خرس بزرگ یک جریان ثابت از بازدید کنندگان شهر متوقف در مس Q کافه را انتخاب کنید تا برای رفتن به قهوه و محصولات پخته شده است. این شهر در سن برناردینو کانتی در شمال لس آنجلس در هفته گذشته اعلام کرد که آن را تا به حال تصمیم به اجرای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ایمنی سفارشات استدلال آن را نگه داشته است COVID-19 موارد قابل کنترل شده است وجود دارد و قابل توجه اقتصادی آسیب برساند.

روز شنبه شهرستان ملاقات مورد نیاز دولت برای کنترل شیوع ویروس و تصویب شد کالیفرنیا مقامات بهداشتی برای پیوستن به ده ها تن از شهرستانها مجاز به حرکت عمیق تر به دوم از Newsom چهار فاز بازگشایی.

"آن را بسته بندی شده اما جمعیت مناسب و معقول هستند" گفت: مس Q مدیر اشلی کلمن. "مردم در حال نگه داشتن فاصله خود و هر کس با پوشیدن ماسک ،

بسیاری از جنوب کالیفرنیا سواحل شد و باز تنها برای شنا کردن در حال اجرا و فعالیت های دیگر. حمام آفتاب و فعالیت های گروهی مانند والیبال ممنوع شد.

لس آنجلس waterfronts دیدم فندک جمعیت نسبت به پیش بینی در اولین آخر هفته که مقامات اعلام کرد بازگشایی مسیرهای دوچرخه و برخی ساحلی پارکینگ گفت: وزارت سواحل و بندر سخنگوی نیکول Mooradian.

"مردم قطعا بهره گیری از مسیرهای دوچرخه," او گفت:. "همه بسیار خوشحال است که کسانی که در حال باز کردن دوباره."

داوطلبان در عمل به عنوان "سفیران حسن نیت" به یاد beachgoers به نگه داشتن در حال حرکت و نه گیاه صندلی و کولر در شن و ماسه Mooradian گفت. شهرستان بخشی از افتتاح پارکینگ در سواحل محبوب از جمله زوما Dockweiler, Will Rogers, مالیبو Surfrider و تورانس.

Mooradian نبود آگاهی از کسی دریافت تقدیر نامه برای نقض دستورات بهداشتی. اما او گفت که مقامات نمی دریغ به نزدیک سواحل اگر تبدیل شدن آنها به سر می برند.

به جنوب در اورنج کانتی مردم از راه رفتن سگ دوچرخه سواری و گشت و گذار در هانتینگتون بیچ. بیشتر نمی شد با پوشیدن ماسک. در نزدیکی غروب آفتاب ساحل, برخی از مردم ماهیگیری در اقیانوس. با وجود نشانه خواست مردم را به نگه داشتن در حال حرکت برخی beachgoers نشسته در صندلی های شن و ماسه در اوایل صبح.

تسهیل قوانین در بسیاری از استان ها در حال بنیادی ترین پوسته پوسته شدن پشت stay-at-home سفارشات پس از فرماندار صادر شده و آنها را در اواسط ماه مارس. آنها عبارتند از رودخانه و سونوما شهرستان که موفق به کسب تایید جمعه برای پیوستن به دیگران حرکت عمیق تر به دوم از چهار مرحله بازگشایی برنامه چرا که آنها ملاقات استانداردهای دولتی برای کنترل این ویروس.

برخی آن را دیدم به عنوان یک تست ایمنی به عنوان حالت آماده به جشن اول آن عمده تعطیلات آخر هفته پس از یک ایالت منظور در اواسط ماه مارس را پایین نگه داشته و در تمام اما ضروری سفر و کسب و کار.

اجتماعی فاصله شیوه شده اند ذکر شده به عنوان دلیل اصلی نرخ مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان را آهسته در بسیاری از استان ها و مردم خواست تا در حفظ و ماسک خود را در گارد خود را در حالی که با بهره گیری از به تازگی بازگشایی مسیرهای دوچرخه سواری, پیاده روی مسیرهای پیاده روی و سواحل است.

"آن را به خوبی در خارج. این بدان معنا نیست #COVID19 دور رفته است. شستن دست های خود را. اقامت 6 فوت از هم جدا. پوشیدن چهره و پوشش. هوشمند باشد. اقدامات خود را می توانید به معنای واقعی کلمه نجات زندگی" Newsom توییتی یکشنبه.

در همین حال صدها نفر از معترضان بسیج در خارج از دولت و کنگره در روز شنبه در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات. تظاهرکنندگان خواستار آن شدند که Newsom به طور کامل آسانسور خود را محدودیت در کسب و کار اشاره کرده و فعالیت های دیگر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

لس آنجلس کانتی این ایالت با 10 میلیون نفر شده است سخت ترین ضربه COVID-19 با بیش از 44,000 موارد و تقریبا 2,100 مرگ و میر. اما بستری شدن در بیمارستان و افزایش تست که اجازه می دهد تا برای سریعتر شناسایی و درمان انزوا از مردم که تست مثبت برای COVID-19 و نزدیک خود را با مخاطبین کمک کند گسترش عفونت مقامات بهداشتی میگویند.

دولت هنوز هم از دیدن مشکل COVID-19 شعله ور شدن یو پی اس ، Imperial County, در سراسر مرز از مکزیک دیده است و خروش است. در شمال کالیفرنیا در سانتا کروز شهرستان مقامات بهداشت عمومی بودند بررسی چهار جداگانه خوشه COVID-19 موارد مربوط به جمع های خانوادگی از جمله چند نسل روز مادر و یک گردهمایی بزرگ که شامل افرادی که از سفر خارج از کشور.

در سان فرانسیسکو مقامات درو زیادی گچ "اجتماعی فاصله" دایره روی چمن ها در پارکها به مردم نشان می دهد که در آن به نشستن. دولورس پارک دیده است بزرگ و توده های مردم در تعطیلات آخر هفته آفتابی باعث شهردار لندن نژاد به هشدار می دهند که او می خواهد آن را تعطیل اگر مردم نبودند بیشتر مسئول است.

درد و رنج از لحاظ اقتصادی بعد از بیش از دو ماه از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و کمتر جمعیت برخی از محبوب گریز جوامع مورد استقبال بازدید کنندگان است.

اما در جنوب دریاچه تاهو در شمال سیرا نوادا و رودبار در شرق سیرا خواست افراد غیر مقیم به دور ماندن نگران آن است که swarms از گردشگران ممکن است تحریک بیشتر COVID-19 موارد و خود را پایمال سیستم های پزشکی.

سانتا کروز شهرستان کلانتر دفتر هشدار داد که سواحل آن خواهد بود بسته به جز چند ساعت در صبح و به شدت دلسرد گردشگری از منطقه خلیج سان Francisco, Central Valley و ساکرامنتو مناطق.

Nguyen گزارش از اوکلند, کالیفرنیا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de