جوی Bosa, شارژر, موافقت با شرایط 5 سال $135M تمدید قرارداد

خواهد شد وجود ندارد "جوی Bosa دیده بان" در شارژر اردوگاه های آموزشی در این تابستان. اما ستاره تصویب حمله کننده

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 مرداد 1399

خواهد شد وجود ندارد "جوی Bosa دیده بان" در شارژر اردوگاه های آموزشی در این تابستان. اما ستاره تصویب حمله کننده خواهد بود قادر به خرید بسیاری از ساعتهای لوکس با عظیم تمدید قرارداد او موافقت کرد تا سه شنبه بعد از برش آن, از ورود و در اولین روز از اردوگاه های آموزشی.

Bosa و شارژر به توافق نظر در پنج سال 135 میلیون دلار تمدید قرارداد با 102 میلیون دلار تضمین شده و $78 میلیون تضمین شده در امضای یک منبع تایید به جنوب کالیفرنیا اخبار ،

تضمین پول است که بالاترین تا کنون برای یک بازیکن دفاعی. گسترش خواهد کراوات Bosa با شارژر از طریق 2025 فصل است.

ESPN Adam Schefter شد به گزارش Bosa جدید مقابله. این تیم بعد از آن اعلام کرد که موافقت کرده بود تا شرایط تمدید قرارداد با Bosa.

"من ساخته شده آن را" Bosa گفت: در یک ویدئو شارژر توییتی در 4:56 بعد از ظهر قطع زمان برای بازیکنان برای رسیدن به خود coronavirus تست شد و چهار دقیقه بعد.

به پایان رسید که گمانه زنی ها در مورد پتانسیل قرارداد holdout. حدود 90 دقیقه بعد Bosa شد 135 میلیون دلار ،

"شما اینجا هستید" پاسخ جمعی شنیده شد در Bosa تصویری.

آره او وجود دارد و در سمت چپ با شارژر اول 100 میلیون دلار به علاوه پیشنهاد قرارداد در تاریخ حق رای دادن.

Bosa است که در 40 حرفه کیسه در 51 بازی های انجام شده قرار است به $14.36 میلیون اين فصل آینده برای او پنجمین و آخرین سال خود را rookie قرارداد.

با دو بار نرم افزار کاسه قرارداد فعلی در حال اجرا را فشار بود در شارژر مدیر کل تام Telesco به اعتصاب یک معامله جدید با 25 سال از تصویب حمله کننده.

Telesco که شناخته شده برای داشتن یکی از بهترین پوکر چهره در میان NFL کلی مدیران نمی بسیار آشکار هنگامی که خبرنگاران از او پرسید دوشنبه برای به روز رسانی در مذاکرات قرارداد با Bosa.

"من فقط واقعا نمی خواهید به هر چیزی قرارداد مربوط به امروز" Telesco گفت.

Telesco خود را در صحبت کردن در میز مذاکره و تحویل در دریافت تعهد از مسلما این تیم را بهترین بازیکن.

"من همیشه باید سال آینده در ذهن من" Telesco گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد حقوق و دستمزد کلاه احتمال دارد که کاهش در سال آینده. "من می خواهم بگویم در حال حاضر آنها در پشت ذهن من نیست در مقابل ذهن من, اما ما در حال راه اندازی بسیار خوبی برای 2021 مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. بنابراین من احساس خیلی خوبی در مورد آن. ما در موقعیت خوبی که برای بخش پایین جاده به طوری که یک نگرانی در حال حاضر."

آنها در حال راه اندازی زیبا ، Telesco برنامه ریزی های پیش رو پرداخت و او را در حال حاضر تغییر تمرکز خود را از Bosa به این تیم دیگر بازیکنان ستاره که در حال برنامه ریزی برای رایگان عوامل در سال 2021 از جمله گیرنده گسترده Keenan آلن دفاعی پایان ملوین Ingram, تنگ پایان شکارچی هنری و مرکز مایک Pouncey.

Telesco به احتمال زیاد نیاز ندارد ارنج زدن به قفل کردن Bosa اما پس از کلیولند براونز پایان دفاعی Myles گرت دریافت پنج سال 125 میلیون دلار فرمت این ماه چرخ احتمالا چرخید سریع تر در چکش کردن یک معامله جدید با Bosa.

گرت سلطنت به عنوان بالاترین پرداخت بازیکن دفاعی در NFL تاریخچه از نظر تضمین شده پول تنها 13 روز به طول انجامید. هنگامی که قرارداد جدید در ضربات Bosa را $27 میلیون نفر سالانه 2 میلیون دلار بیشتر از گرت.

برای مقایسه Bosa را 102 میلیون دلار تضمین شده است در $2 میلیون بیشتر از گرت و Bosa را عظیم $78 میلیون تضمین شده در امضای تاپ گرت $50 میلیون, با توجه به Spotrac.com.

از نظر مجموع ارزش Bosa گره خورده است برای ششم بالاترین در NFL. تنها بازیکن دفاعی رتبه جلوتر از Bosa است خرس' خلیل ماک در $141 میلیون. قوچ' هارون دونالد نیز امضا 135 میلیون دلار قرارداد دو سال پیش.

دونالد و Bosa به اشتراک گذاری این عنوان از 135 میلیون دلار و در همان آژانس در آژانس هنرمندان خلاق.

هیچ ظروف سرباز یا مسافر در اطراف این زمان بین شارژر و Bosa نمایندگان. آنها تا به حال یک اختلاف طولانی بیش از Bosa را rookie قرارداد در سال 2016.

بدون نیاز به نگرانی در این زمان در اطراف. Bosa وارد شده به اردوگاه های آموزشی در زمان و برای آن پاداش است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن