نرخ بیکاری خوشه به 14.7% بالاترین پس از رکود بزرگ; 20.5 میلیون شغل از دست

توسط کریستوفر RUGABERواشنگتن — ایالات متحده نرخ بیکاری آمار 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین میزان از زمان ر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 اردیبهشت 1399

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن — ایالات متحده نرخ بیکاری آمار 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین میزان از زمان رکود بزرگ به عنوان 20.5 میلیون شغل از بین رفته در بدترین ماهانه دست دادن رکورد. ارقام استارک شواهدی از آسیب coronavirus انجام داده به یک شرکت-خرد اقتصاد است.

زیان منعکس کننده آنچه که تبدیل به یک رکود اقتصادی شدید ناشی از کسب و کار ناگهانی خاموش شدن ناگهانی تقریبا در هر صنعت. تقریبا همه کار رشد به دست آورد در طول 11 سال بازیابی از رکود بزرگ در حال حاضر از دست داده است و در یک ماه.

فروپاشی بازار کار رخ داده است با سرعت خیره کننده. اخیرا در ماه فوریه نرخ بیکاری بود پنج دهه گذشته 3.5 درصد و کارفرمایان اضافه شده بود شغل برای یک رکورد 113 ماه. در ماه مارس نرخ بیکاری بود فقط 4.4%

دولت گزارش روز شنبه اشاره کرد که بسیاری از افرادی که مشاغل از دست رفته در ماه آوریل است اما به نظر نمی آید برای یکی دیگر نبودند حتی شمارش در نرخ بیکاری است. تاثیر آن دسته از ضرر و زیان منعکس شد در افت نسبت سن کار آمریکایی که شغل: فقط 51.3 درصد کمترین ثبت شده.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

دولت ایالات متحده روز جمعه آماده است به گزارش بدترین مجموعه ای از مشاغل اعداد پس از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در سال 1948 یک تصویر لحظهای از این آسیب ویرانگر coronavirus شیوع اتحاد وارده بر اقتصاد است.

نرخ بیکاری برای ماه آوریل می تواند به 16 درصد و یا بیشتر با توجه به اقتصاددانان مورد مطالعه از داده های ارائه دهنده FactSet. بیست و یک میلیون شغل ممکن است از دست داده اند. اگر این امر به این معنی است که تقریبا همه کار رشد در 11 سال پس از رکود بزرگ به پایان رسید از بین رفته بود در یک ماه.

حتی تعداد کسانی که نمی خواهد به طور کامل ضبط دامنه آسیب coronavirus است تحمیل شغل و درآمد. بسیاری از مردم که هنوز شاغل را به حال خود ساعت کاهش می یابد. دیگران دچار کاهش پرداخت. برخی از کسانی که مشاغل از دست رفته در ماه آوریل و نبود یک نگاه جدید در نور تاریک و دلگیر چشم انداز حتی نمی توان به عنوان بیکار. گسترده تر اندازه گیری — بسیاری از افراد با مشاغل — می تواند به یک رکورد کم است.

مقیاس از دست دادن شغل بوده است نفس ناگهانی.

در طول رکود بزرگ 2008-2009 ملت از دست 6.5 درصد از شغل خود بیش از دو سال طول. این بدترین دست دادن هر گونه رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است. در عین حال فقط در مه به انتظار دست دادن شغل از 21 میلیون را به مقدار 14 درصد از تمام مشاغل — بیش از دو برابر.

تاثیر بر افراد بوده است و گسترده. یکی از تازه بیکار سارا Barnard, 24, سنت لوئیس دهکدهای از دست داد و سه شغل: یک کف مدیر در یک میخانه و رستوران یک متصدی بار در یک مرکز شهر میخانه و گاه به گاه ایستاده کمدین است. کار اصلی او شد و در McGurk را در یک میخانه ایرلندی و رستوران نزدیک مرکز شهر است که بسته شده روز قبل از روز سنت پاتریک. او در آنجا کار می کرد به طور مستمر از زمان دبیرستان.

McGurk را سعی در فروش مواد غذایی curbside بارنارد گفت: اما این هزینه بیشتر برای نگه داشتن محل باز از پول است که در آینده. در اطراف این نوار که در آن او مشغول به کار بسته و کمدی شغل به پایان رسید که اجتماعی فاصله مورد نیاز مجبور باشگاه به نزدیک است.

McGurk را یک سنت لوئیس برجسته و بارنارد انتظار دارد آن را به دوباره بجای اول برگشتن به سرعت یک بار آن را بازگشایی. او فقط نمی دانم که.

از دست دادن شغل و کاهش پرداخت ها اعم سراسر جهان است. نرخ بیکاری در 19 کشور حوزه یورو است که انتظار می رود به پیش افتادن از 10 درصد در ماه های آینده به عنوان بیشتر مردم گذاشته است. این رقم انتظار می رود که باقی می ماند پایین تر از نرخ بیکاری در ایالات متحده. اما آن را نمی کند تعداد بسیاری از مردم که یا در حال furloughed یا که ساعت در حال کاهش است اما دریافت خواهید کرد که از حقوق خود را از دولت کمک.

در فرانسه حدود نیمی از نیروی کار بخش خصوصی توسط دولت پرداخت می شود-ترک برنامه به موجب آن دریافت می کنند تا 84 ٪ از حقوق و دستمزد خالص خود را. در آلمان 3 میلیون نفر از کارگران پشتیبانی می شوند در سیستم های مشابه با این دولت پرداخت تا 60 درصد از خالص خود پرداخت.

در پنج هفته تحت پوشش مشاغل آمریکا در گزارش ماه آوریل 26.5 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری. از دست دادن شغل به گزارش روز شنبه ممکن است کمتر به دلیل دو اندازه گیری متفاوت: دولت در محاسبه ضرر و زیان کار با بررسی کسب و کار و خانواده. این شبکه که در شکل نیز تعداد استخدام که برخی از شرکت ها مانند آمازون و بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی انجام داده اند. در مقابل کل مدعیان اندازه گیری فقط اخراج طرف معادله.

برای ایالات متحده یک سوال کلیدی است که در بازار کار می رود از اینجا. برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری در حالی که بالا کاهش یافته است به مدت پنج هفته و یک نشانه آن است که بدترین اخراج را تصویب کرده است. هنوز چند انتظار می رود که سریع برگرد.

این دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده است که نرخ بیکاری هنوز هم 9.5 درصد در پایان سال آینده است. یک کاغذ توسط اقتصاددانان در سان فرانسیسکو فدرال رزرو تخمین می زند که تحت یک سناریوی خوش بینانه است که فرض خاموش شدن ناگهانی برداشته به سرعت نرخ بیکاری می تواند سقوط به حدود 4 درصد در نیمه 2021.

اما اگر خاموش شدن ناگهانی عود و استخدام بیشتر زنده به آرامی نرخ بیکاری می تواند باقی می ماند در دو رقم تا پایان سال 2021 سان فرانسیسکو تغذیه اقتصاددانان پیش بینی می کنند.

راج Chetty یک اقتصاددان دانشگاه هاروارد است و ردیابی اطلاعات در زمان واقعی در اقتصاد از جمله هزینه های مصرف کننده های کوچک, کسب و کار, استخدام و کار ارسال. Chetty با اشاره به اقتصاد سلامت خواهد لولا در زمانی که شیوع ویروسی فروکش کرده است به اندازه کافی است که اکثر آمریکایی ها احساس راحتی خواهد کرد بازگشت به رستوران ها, کافه ها سینما ها و مغازه ها.

داده ها نشان می دهد که بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال برگزاری در امیدوار است که هزینه و اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن به زودی, او گفت:. کوچک کسب و کار و اشتغال به شدت کاهش یافته اما باید وارد در هفته های اخیر. و موارد کار نمی کاهش یافته و تقریبا به اندازه مجموع شغل داشته باشد. اما معلوم نیست چقدر دیگر آن روند ادامه خواهد داشت.

"فقط تا زمانی که شما می توانید نگه دارید," Chetty گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن