طول دوم خود باشند روزنامه نگاران گاهی اوقات می پرسند جری براون آنچه که او انجام شده بود در مورد کالیفرنیا بالاترین-در-این-ملت نرخ فقر.

قهوه ای خواهد تیک آف چند اقدامات خود محور بودن محلی کنترل بودجه فرمول (LCFF) فراهم می کند که مدارس با میلیاردها دلار اضافی برای ارتقاء تحصیل “در خطر” دانش آموزان و کسانی که از فقیر خانه و/یا زبان انگلیسی-زبان آموزان.

حق با او بود به انجام این کار بر روی کاغذ است. بسته شدن “شکاف دستاورد” که جدا از آن دسته از دانش آموزان که عمدتا سیاه و لاتین, از بیشتر بچه های ممتاز خواهد بود تنها موثر ترین راه نیز بسته شدن شکاف درآمد با تجهیز آنها را با مهارت به خوبی پرداخت اشتغال و/یا آموزش عالی است.

اما به طرز عجیبی و شاید طلبانه قهوه ای به طور مداوم رد تلاش های حقوق مدنی و آموزش و پرورش اصلاح طلبان به محلی مدرسه مقامات مسئول برای صرف پول اضافی در دریافت کنندگان در نظر گرفته شده و در واقع بهبود سطح خود را از آموزش.

قهوه ای اصرار هر دو کلمه و در پاسخ به یکی از طرح دعوی در دادگاه است که کار خود را به پایان رسید و با ارائه پول بیشتر و این که او مورد اعتماد مربیان محلی آن را صرف عاقلانه و به طور موثر با استناد به کلیسا اصل “subsidiarity” به عنوان توجیهی برای خود دست کردن موقعیت.

پایین فرم

جای تعجب نیست که در هفت سال پس از LCFF را تصویب تحقیق مستقل سازمان ها و روزنامه نگاران را به طور مداوم گزارش چگونه پول اضافی بود که منحرف به اهداف دیگر از آن رفیع قصد در حالی که قهوه ای و سابق مدارس دولتی سرپرست, تام Torlakson نگاه راه دیگر. در یک نقطه Torlakson یک معلم سابق و قانونگذار رد خود را اداره و به مناطق اجازه استفاده از LCFF بودجه برای افزایش حقوق و دستمزد

فقط در ماه نوامبر گذشته دولت حسابرس ایلین Howle با انتشار گزارشی جزئیات چگونه سه مدرسه در مناطق انتخاب شده به عنوان یک مقطع بودند عدم اجرای LCFF به عنوان در نظر گرفته شده.

“ما نگران آن است که دولت به صراحت نمی نیاز به مناطق خود را صرف مکمل و تمرکز بودجه در نظر گرفته شده گروه های دانشجویی و یا برای پیگیری که چگونه آنها صرف این وجوه” Howle گفته این نماینده مجلس اضافه میکند: “بنابراین نه دولت و نه محلی و ذینفعان باید اطلاعات کافی برای ارزیابی تاثیر آن بودجه در نظر گرفته شده گروه های دانشجویی.”

این LCFF قانون حتی شامل خود شکست گریز اجازه می دهد مناطق برای تبدیل وجوه صرف نیست در یک سال در هدفمند کودکان و نوجوانان به طور کلی درآمد برای هر هدف.

آن کاهش یافته است به حقوق مدنی و اصلاحات مدرسه گروه به انجام چه قهوه ای و Torlakson حاضر به انجام اجرای قانون است. آنها شکایت کردهاند و پرونده های حقوقی علیه محلی مقامات مدرسه به چالش کشیدن برنامه های خود به نام LCAPs که قرار است به راهنمای چگونه LCFF خرج بودن است.

آخرین مثال پدید آمده در این هفته. یک ائتلاف به رهبری عمومی طرفداران و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به طور رسمی شکایت کرده است که سن برناردینو کانتی سرپرست مدارس, Ted Alejandre حال اجازه ولسوالی او نظارت برای منحرف کردن LCFF بودجه به اهداف دیگر از جمله پردیس ،

ائتلاف گفت که Alejandre “تایید متعدد LCAPs با تناسب فاحش کمبود تضعیف اساسی LCFF الزامات حقوق صاحبان سهام و شفافیت و جامعه مسئوليت و انکار بالا نیاز دانش آموزان به نفع افزایش و بهبود خدمات مورد نیاز به فرصت شکاف.”

این منطقه توسط منطقه اقدامات قانونی در حال سختی تقلا در بهترین حالت. در حال حاضر قهوه ای که دارای بازنشسته LCFF باید در معرض رسمی نظارت به اطمینان حاصل شود که آن را به انجام آنچه در آن باید انجام شود.

یک شروع خوب خواهد بود تصویب مجلس لایحه 1835 انجام شده توسط قوه مقننه را ماندگار ترین منتقد این برنامه Assemblywoman شرلی وبر یک دموکرات از سن دیگو. این لایحه در حال حاضر تصویب شده توسط مجمع خواهد دید که مسخره راه گریز را تشویق می کند که مربیان محلی برای جلوگیری از کمک به این کودکان و نوجوانان که نیاز به کمک بیشتر.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو