کالیفرنیا اقتصاد سر بالا یا پایین ؟

این 2020-21 بودجه دولت توافق این هفته اعلام کرد توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و قانونی رهبران فرض می شود ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

این 2020-21 بودجه دولت توافق این هفته اعلام کرد توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و قانونی رهبران فرض می شود که در کالیفرنیا اقتصاد انجام خواهد شد کمی بهتر از آنچه قبلا به عهده گرفت — به اندازه کافی بهتر است به اضافه کردن یکی دیگر از میلیارد دلار به سمت درآمد از معین.

ما نمی دانیم که آیا این واقع بینانه تنظیم و یا به سادگی یک شماره بود که مصرانه خواست تا به دلیل سیاستمداران دیگر مورد نیاز میلیارد دلار بر روی کاغذ. در واقع هیچ کس واقعا نمی داند که در آن اقتصاد است و رهبری به عنوان بدترین رکود اقتصادی در حافظه زندگی همچنان ادامه دارد.

در حالی که کالیفرنیا بازگشایی اقتصاد آن پس از Newsom دستور خاموش شدن ناگهانی توده به مبارزه با گسترش مرگبار coronavirus ما واقعا نمی دانیم که چگونه بسیاری از توقیف کسب و کار می تواند و دوباره باز خواهد شد. و نه ما می دانیم که چگونه بسیاری از میلیون ها نفر از گذاشته شدن کارگران خود را بازیابند شغل.

در نهایت ما نمی دانیم که آیا بازگشایی پایدار و یا اینکه آیا Newsom خواهد گیره به پایین در واکنش به افزایش نرخ ابتلا به عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. او اشاره کرد این هفته که او ممکن است انجام این کار.

آنچه ما میدانیم این است که با وجود یک چشم انداز مثبت در شغل در ماه مه نرخ بیکاری سه برابر شده است در طول COVID-19 shutdown با نزدیک به 3 میلیون نفر رسما بیکار و نرخ بیکاری از 15.9% بیش بالاترین رای دیده می شود در طول رکود بزرگ.

اما اطلاعات رسمی نیست حساب کارگران که کاهش یافته است را از نیروی کار و یا در حال کار کوتاهتر و داده های جدید نشان می دهد یک 841,000-فرد کاهش نیروی کار از آوریل 2019. بنابراین واقعی نرخ بیکاری است که قطعا بالاتر است.

هر گوشه ای از کالیفرنیا تحت تاثیر قرار شده است از جمله منطقه خلیج سان فرانسیسکو که در آن نرخ بیکاری به حال آغشته به بسیار پایین و تک رقمی قبل از خاموش کردن. عجیب برخی از پایین ترین شماره امروز ثبت شده در به آرامی جمعیت روستایی شهرستان که اقتصادهای در حال طلاق از اقتصادی جریان اصلی مانند 10.7 درصد در شهرستان ترینیتی.

20% نرخ بیکاری در لس آنجلس — نزدیک به دو برابر نرخ در خلیج مساحت — می ایستد و نه در یک راه خوب. آن را به یک چهارم از جمعیت این ایالت و حتی زمانی که اقتصاد زمزمه شد آن را به حال دولت بالاترین نرخ فقر به عنوان محاسبه شده توسط سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا با توجه به مجموعهای از کم مهارت و کم پرداخت مشاغل و آسمان بالا هزینه های مسکن.

اقتصادی خلیج فارس بین لس آنجلس شهری و منطقه خلیج در حال حاضر گسترده ای قبل از COVID-19 زده است در حال حاضر حتی گسترده تر و لا ادامه خواهد داد به کشیدن در دولت حتی هنگامی که و اگر اقتصاد به طور کلی حاصل از رکود اقتصادی.

"کالیفرنیا رشد کار موتور آمده است به توقف screeching مانند یک ماشین خودکار انتقال که ناگهان پرتاب می شود به معکوس" اسکات اندرسون اقتصاددان ارشد در بانک غرب گفت: لس آنجلس تایمز.

کریستوفر Thornberg یک شریک در Beacon اقتصاد و مدیر دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید مرکز پیش بینی sunnier مشاهده.

"مردمی وجود دارد فراخوانی برای یک مدت طولانی و طولانی U شکل بازیابی باور خسارت از تعطیلی شده است آنقدر عمیق است که اقتصاد نمی قادر خواهد بود به رشد و حتی پس از حکم برداشته" Thornberg گفت. "این درست است که ممکن است داده نشان دهنده تنها یک چشم انداز مثبت اما وجود دارد یک جهش در اشتغال در حالی که اقتصاد هنوز بسته بود."

Thornberg اضافه شده است که تا زمانی که کار شماره از ماه ژوئن و ژوئیه منعکس کننده دولت در امور اقتصادی بازگشایی شناخته شده "سرعت بازگشت به حالت عادی نخواهد بود واقعا قابل درک باشد."

با این حال ما نیز نمی دانیم که آیا Newsom را لنگ اقتصاد به پایین و یا اینکه آیا ما دیدن موج دیگری از عفونت و مرگ و میر در سقوط به عنوان بسیاری از مقامات از ترس.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن