آیفون SE: ارزان ترین مدل از اپل

اپل باید بیشتر در نظر گرفته شده است گران قیمت با نام تجاری گوشی های هوشمند است. اپل به نظر می رسد که تصمیم به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 اردیبهشت 1399

اپل باید بیشتر در نظر گرفته شده است گران قیمت با نام تجاری گوشی های هوشمند است. اپل به نظر می رسد که تصمیم به تمرکز بر روی قسمت های پایین تر از بازار راه اندازی شده توسط 2020 آی فون SE نسخه. در just US$399 آن است که بسیار ارزان تر از, پایین ترین قیمت آیفون, 11 مدل می آید که در ایالات متحده$699.

ارزان آی فون

2020 آی فون SE را به شما یادآوری از آی فون 8 طراحی شده است. می آید در سه رنگ سیاه و قرمز و سفید. در مقایسه با آی فون 11 Pro Max SE نسخه بسیار جمع و جور تر. با این حال به نظر نمی رسد به تحت تاثیر قرار بازی راحتی در همه. این ناهنجاری در SE نگاه کمی به تاریخ برای گوشی های هوشمند متعلق به سال 2020 است. تلفن همراه با 4.7 اینچ صفحه نمایش و رزولوشن 1334 X 750 پیکسل است. نمایش بازتولید 111.2 درصد از کانونی بوسيله رنگ و دارای یک روشنایی 625 nits. پانل را تنظیم نمایش دما رنگ بسته به شرایط محیط نور به لطف واقعی تن از ویژگی های.

این دوربین از ویژگی های standout از آی فون SE. کاربر گاه به گاه حتی ممکن است پیدا کردن تفاوت بین این دوربین عملکرد SE و بسیار قیمت آیفون 11. آن می آید با 12 MP دوربین عقب و 7 MP جلوی دوربین. تنها اشکال این است که آن را از ویژگی های حالت شب. بنابراین اگر شما کسی است که طول می کشد بسیاری از عکس در شب یا در مکان های تاریک این گوشی ممکن است برای شما. عملکرد عاقلانه SE می آید با همان تراشه استفاده شده است که در آی فون 11 مدل — A13 مصنوعی. از این رو بارگذاری برنامه, دارا, فیلم ها, بازی, و.... خواهد بود یک امر صاف.

در حال حاضر وجود دارد US$300 تفاوت بین SE و شرکت کننده آیفون, 11 مدل. ویژگی های اصلی شما خواهد بود برای به خطر انداختن این خواهد بود که یک صفحه نمایش بزرگتر توانایی برای مشاهده فیلم های HD کامل و یک کمی بهتر از دوربین. وقتی که می آید به باتری SE ارائه حدود 13 ساعت پخش ویدئو که در مقایسه با آی فون 11 17 ساعت است. برای افرادی که نگرانی با داشتن یک آی فون اما همیشه فکر می کردم آن را به عنوان بیش از حد گران قیمت اپل آخرین SE مدل مناسب بنگ برای جفتک انداختن.

فروش آیفون

درست مانند دیگر شرکت اپل شده است ضربه سخت CCP شیوع کروناویروس. هر چند SE نسخه فروش بهتر از انتظار می رود به طور کلی تصویر تاریک و دلگیر به نظر می رسد. در ماه فوریه این شرکت در حال حاضر پذیرفته شده است که این امر کاهش دید در فروش برای ماه مارس سه ماهه با توجه به سرعت فروش در چین. پس از COVID-19 ویروس در سطح جهانی به این معنی است که خرید و فروش در مناطق دیگر نیز رنج می برند.

"سخت ترین چالش از COVID-19 برای برندهای گوشی های هوشمند است که تاثیر منفی بر ضریب اطمینان مصرف کننده و یا قدرت خرید پس از همه گیر شیوع و در نتیجه مصرف کنندگان ترجیح می دهند را انتخاب کنید کاهش قیمت/مشخصات مدل و یا برای جلوگیری از خرید گوشی های هوشمند" TF اوراق بهادار تحلیلگر Ming-Chi Kuo گفت: در توجه به گزارش CNBC.

آیفون فروش شده اند و در حال سقوط به دلیل CCP شیوع کروناویروس. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

Kuo برآورد آیفون محموله برای ماه ژوئن سه ماهه به سقوط تا 25 درصد (سالانه) با توجه به همه گیر. در ایالات متحده از فروش آیفون کاهش یافت و به 56 درصد در آوریل نسبت به ماه مشابه سال قبل طبق یک برآورد KeyBanc بازار سرمایه. SE نسخه ممکن است به عنوان یک شمشیر دو لبه برای اپل در این شرایط اقتصادی است. در یک طرف آن می تواند جذب مشتریان که می توانست اجتناب آی فون با توجه به افزایش قیمت از مدل های قبلی. اما از طرف دیگر مشتریان که در حال حاضر در حال برنامه ریزی در گرفتن آی فون ممکن است تصمیم به صرفه جویی در هزینه خرید SE مدل به جای آی فون 11 یا آیفون آینده 12.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

ناسا در حال برنامه ریزی برای تولید اکسیژن در مریخ


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب