بیمه telemarketers جریمه $225 متر برای یک میلیارد robocalls

توسط تالی Arbel از آسوشیتد پرسایالات متحده ارتباطات تنظیم کننده در روز سه شنبه پیشنهاد $225 میلیون جریمه بزرگت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 خرداد 1399

توسط تالی Arbel از آسوشیتد پرس

ایالات متحده ارتباطات تنظیم کننده در روز سه شنبه پیشنهاد $225 میلیون جریمه بزرگترین تا کنون در برابر دو بیمه سلامت telemarketers برای هرزه نگاره مردم با 1 میلیارد robocalls جعلی با استفاده از شماره تلفن.

کمیسیون ارتباطات فدرال گفت: جان Spiller و یاکوب میرس ساخته شده و تماس از طریق دو کسب و کار. دولت به طور کلی وکیل از آرکانزاس, ایندیانا, میشیگان, Missouri, کارولینای شمالی و اوهایو و تگزاس نیز شکایت دو مردان و شرکت های خود را افزایش عقاب و JSquared مخابرات در دادگاه فدرال در تگزاس که در آن هر دو از مردان زندگی می کنند برای نقض قانون فدرال تلفنی تلفن و قانون حمایت از مصرف کننده.

FCC گفت: robocalls ارائه شده از برنامه های اصلی شرکت های بیمه مانند Aetna و UnitedHealth با یک پیام خودکار. اگر مصرف کنندگان تحت فشار یک دکمه برای اطلاعات بیشتر به آنها منتقل شده به یک مرکز تماس که به فروش می رسد برنامه های متصل نیست به این شرکت ها. FCC گفت: Missouri دادستان کل شکایت کرد افزایش عقاب بزرگترین مشتری سلامت مشاوران آمریکا برای نقض تلفنی سال گذشته است.

بیش از بیش از چهار ماه در اوایل سال 2019 FCC گفت: این telemarketers جعلی شماره تماس های خود را نمایش داده شده در caller ID به قصد فریب مصرف کنندگان; صورت هدفمند به نام افرادی که در تماس نیست لیست; و به نام مردم گوشی های تلفن همراه بدون گرفتن اجازه ،

مصرف کنندگان را ندارد و تنها آنهایی که زحمت. Telemarketers جعلی تماس های خود را به آنها به نظر می رسد آنها از شرکت های دیگر که پس از آن دریافت عصبانی تماس و نامگذاری شد در پرونده های حقوقی از مصرف کنندگان است. FCC نیست نام این شرکت اما به گفته یکی از بسیاری از تماس های تلفنی است که آن شبکه تلفن "غیر قابل استفاده شد."

خوب تصمیم نهایی است. Spiller و میرس را یک شانس برای پاسخ.

به عنوان robocalls شد با فشار دادن یک موضوع برای مصرف کنندگان هر دو به عنوان یک دلخوری و به عنوان یک وسیله نقلیه برای تقلب FCC قرار دادند حامل به انجام بیشتر برای آنها را متوقف کند. قانون جدید beefs و اجرای حکم که گوشی صنعت نه هزینه ای برای تماس و مسدود کردن ابزار و قرار دادن در یک سیستم طراحی شده به علف هرز "جعل" تماس های ساخته شده با استفاده از شماره های جعلی.

درباره تلفن در تعداد ذکر شده برای JSquared, Spiller کاهش یافته است به نظر. او کاهش یافته است به ارائه اطلاعات تماس میرس و گفت: نه صحبت می کنند قبل از صحبت کردن به یک وکیل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب