Insomniac اعلام آن فراتر از سرزمین عجایب در تنگه مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon

Insomniac است که مصرف آن مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon سری پایین سوراخ خرگوش و مستقیم به تنگه آمفی تئاتر در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 خرداد 1399

Insomniac است که مصرف آن مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon سری پایین سوراخ خرگوش و مستقیم به تنگه آمفی تئاتر در جورج واشنگتن. اقیانوس آرام شمال غربی نسخه از فراتر از سرزمین عجایب بود به جای برنامه ریزی شده در این ماه در محل برگزاری با این حال با توجه به ادامه گسترش coronavirus نمایش به تعویق افتاد تا 2021.

نسخه مجازی از دو روز نمایش خواهد livestream در Insomniac یوتیوب و کشش کانال از 6 بعد از ظهر تا نیمه شب ژوئن 20-21. از آن خواهد شد از ویژگی های آلیس در سرزمین عجایب با مضمون دکور و همچنین تصاویری خیره کننده از منظره تنگه آمفی تئاتر فقط به طرفداران یک طعم و مزه از آنچه برای سال آینده.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

صف شامل اجرای برنامه توسط پول نقد, نقدی, رنگ پریده, خوب, پیش, Meduza, Nitti Gritti, کندی & ورزش 3LAU و بیشتر. Insomniac بنیانگذار Pasquale Rotella نیز میزبان زندگی می کنند جریان رویداد و پرش با یک در یک مصاحبه با دی جی و با او به تعامل با خانه مخاطبان است.

فراتر از سرزمین عجایب در تنگه مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon بهره مند خواهد شد برابر با عدالت ابتکار و دیوانه برای بازیابی. کمک های مالی می تواند از طریق eji.org و insomniac.com/rave-recovery.

پس از Insomniac خود را آغاز مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon سری نشان می دهد که تا به حال بیش از 50 میلیون بیننده از بیش از 100 کشور تنظیم. پروموتر میزبانی مختلفی از جمله هالووین-مضمون فرار یک تابستان سخت staycation هستید یک از این جهان با مضمون شمارش معکوس و تمام عیار EDC با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب