'ارث' ستاره لیلی کالینز نشان می دهد آنچه در گیر بودن در یک پناهگاه با Simon Pegg است مانند

در "ارث" لیلی کالینز در نقش لورن مونرو یک زن جوان در شهر نیویورک دادستان منطقه. به عنوان فیلم آغاز می شود پدر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 خرداد 1399

در "ارث" لیلی کالینز در نقش لورن مونرو یک زن جوان در شهر نیویورک دادستان منطقه. به عنوان فیلم آغاز می شود پدر او می میرد به طور غیر منتظره و برگ او 1 میلیون دلار در حالی که برادر خود را دریافت $19 میلیون.

و این خوب اخبار در پدر خواهد شد.

لحظات بعد, وکیل خانواده ورقه او یک پاکت حاوی کلید به یک پناهگاه مخفی در زمینه خانواده در تابستان و مستغلات. هنگامی که او به آن باز می شود او در می یابد یک چشم مرد توسط Simon Pegg, که ادعا می کند پدر او نگه داشته است او در آنجا زنجیر از گردن برای نزدیک به سه دهه است.

چه به انجام چه کاری انجام دهید ؟

کالینز می گوید اولیه که معضل — آیا پاسخ شما به عنوان یک خوب D. A. یا خوب ، — بود و بخش زیادی از درخواست تجدید نظر از ثبت نام های انجام شده در "ارث."

"من فکر می کنم با هر حرفه ای, واقعا, هنگامی که شما با توجه به وضعیت خود را در کار خود آن را تقریبا آسان تر برای قرار دادن آن را به سیاه و سفید و رفتن 'OK من فکر می کنم منطقی در این,'" کالینز می گوید شخصیت او تردید بیش از آنچه که در مورد رمز و راز در پناهگاه. "اما به نحوی که شما شامل خانواده خود را یا خود تجربه همه شرط هستند و ناگهان همه منطق می شود بطور غیر عادی و مرموز دور انداخته می شود.

"حتی اگر لورن احتمالا می تواند نگاه کرده اند در این مورد بر روی کاغذ و آن را نمیفهمد و فکر" چگونه می تواند من نیست که شناخته شده است ؟ ' وقتی که می آید به وضعیت خود خانواده خود را وجود دارد خیلی بیشتر در معرض خطر و بنابراین بسیاری از روابط عاطفی که منطق تقریبا صدق نمی کند. و من پیدا کردم که واقعا جالب است."

کالینز که دختر فارسی راک استار Phil Collins و همسر سابق خود جیل Tavelman می گوید او همچنین با شناسایی لورن مبارزه جدی گرفته شود با وجود جوانی خود را به نظر می رسد و پس زمینه.

"برای من جالب بود چرا که او جوانترین دادستان منطقه و در نتیجه بسیار دست کم گرفته شده توسط همسالان خود," او می گوید. "مردم انتظار نداریم که او واقعا به مناسبت افزایش یابد بر اساس سابقه خانوادگی بلکه فقط این واقعیت است که او به نظر می رسد ،

"به من گفته شده است من نگاه جوان به سن و سال من می گوید:" 31 ساله کالینز. "و نقش من فکر نمی کنم مردم لزوما انتظار من به طوری که من فکر کردم من می توانید کشف آنچه که احساس می کند مانند یک کمی بیشتر از طریق لورن را تجربه.

"او این شخصیت که تا به شدت مستقل و رواقی قرار داده و با هم در سطح, شما می دانید, گره خورده است تا در یک کمان," او می گوید. "اما در زیر آن همه او می شود واقعا به شیرجه رفتن عمیق به این احساسی coasters غلتکی که او می رود."

کالینز می گوید: او نیز کشیده شده به این پروژه برای این فرصت را به کار با Pegg بهترین و شناخته شده برای مطلب طنز نقش مانند نقش عنوان در زامبی کمدی "شان مردگان" و کلید حمایت از نقش ها در فرانچایز محبوب مانند اخیر "پیشتازان فضا" و "ماموریت غیر ممکن" ،

"سیمون می کند چنین کار بزرگ روشن است که خط بین خزنده اما یابم" کالینز می گوید از سرگرم کننده او در بازی مقابل Pegg داخل پناهگاه برای خیلی از فیلم است.

"شما مانند 'یا شما وحشت زده از آنجا که شما تا به حال بدون تعامل با انسان و بنابراین شما می تواند یک کمی وحشت زده و یا شما فقط وحشت زده از آنجا که شما یک پسر بد" او می گوید. "او فقط نوع از نمایشنامه خود را با احساسات مانند" من در حال رفتن به نگه داشتن شما حدس زدن.'"

Pegg شخصیت مورگان وارنر یک رمز ظاهری به چیزهای مختلف در زمان های مختلف در فیلم و این بازیگر به ارمغان آورد جدی شدت به صحنه های خود را با کالینز است که تبدیل احمقانه لحظه ای دوربین متوقف نورد او می گوید:.

"چه طوری باور نکردنی است که ما می تواند در مجموعه ای فوق العاده شدید فیلمبرداری در این فضای کوچک و در این محور عاطفی صحنه" کالینز می گوید. "و سپس Vaughn (استین مدیر) yells, 'برش!' و سیمون و من در حال ساخت سرگرم کننده از هر یک از دیگر, ما در حال خنده در مورد مسخره ترین چیزهایی که ما در حال تقلید یکی دیگر فقط رقص و شوخی.

"او قطعا در برابر آن بسیار دشوار است به تمرکز بر اینکه رواقی و شکستن نیست چرا که شخصیت او را unhinged. بنابراین گاهی اوقات او ناگهان خنده و عجیب و غریب و وهم آور و وحشت زده و گفتم: 'ایست انتظار نیست که" او می گوید. "این واقعا خنده دار یا عمیقا نگران کننده و این نقطه, اما آن را بسیار سخت به خنده چون او فقط تا متعهد است."

کالینز نیز گفت: او کشیده شد به نقش لورن به دلیل شخصیت و فیلم بود متفاوت تر از فیلم های او می خواهم قبل از انجام مانند توهمات "آینه آینه" و "The Mortal Instruments: City of Bones" و یا رمانتیک کمدی مانند "عشق رزی" و "قوانین صدق نمی کند."

و در حالی که اخیر نقش در درام هایی مانند biopic "تالکین" و تد باندی داستان "بسیار ستمکار تکان دهنده بد و ناپسندیده" نشان می دهد یک حرکت جدی به کرایه او می گوید: هیچ طرح واقعی دیگر نسبت به انتخاب پروژه ها که صحبت می کنند به او بیشتر عمیق.

"من کسی هستم که دوست دارد به نگه داشتن خودم در انگشتان پا و هرگز نمی توان به یک جعبه" کالینز می گوید. "من اصلا به دنبال مواد خاص, من واقعا می خواهید این مواد به صحبت می کنند به من."

او در حال حاضر به عنوان بازیگر سرب در "امیلی در پاریس" جدید برترین شبکه سری از تولید دارن و بعد از این سال ظاهر خواهد شد در "Mank" یک فیلم از Netflix کارگردان دیوید فینچر در مورد Herman J. Mankiewicz که co-نوشت: این فیلمنامه برای "همشهری کین" با کارگردانی اورسن ولز.

"ما واقعا خوش شانس است که در عرض چند هفته قبل از قرنطینه به اجرا گذاشته شد ما به پایان رسید" کالینز می گوید. "قادر به شلیک در لس آنجلس با نهایی نابغه دیوید فینچر کامل بود رویا به حقیقت می پیوندند و کار با Gary Oldman (به عنوان Mankiewicz) چیزی بود که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم این فرصت را به انجام است."

"من عاشق فیلم های هالیوود," او می گوید: از عصر طلایی تنظیم و داستان "Mank." "در انگلستان به دنیا اما در حال رشد در اینجا من فقط شده غوطه ور در آن زمان جوان بودم.

"پس برای دیدن آن از طریق دیوید فینچر چشم آن را به صورت بصری فوق العاده خیره کننده و یک داستان است که روشن خواهد شد بسیاری از مردم که به هالیوود برای آن زمان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب