Inglewood را جیمز ته دست بر کمر از مترو مدیره به LA اریک Garcetti

Inglewood شهردار جیمز ته ریاست آخرین دیدار خود را به عنوان رئیس مترو هیئت مدیره پنج شنبه, هموار کردن راه برای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 تیر 1399

Inglewood شهردار جیمز ته ریاست آخرین دیدار خود را به عنوان رئیس مترو هیئت مدیره پنج شنبه, هموار کردن راه برای ورودی رئیس L. A. شهردار اریک Garcetti, پس از یک سال شبیه هیچ دیگر در زندگی شهرستان.

ته در یک عاطفی گام به دور از صندلی و گفت: در طول یک مترو جلسه هیئت مدیره که خود را سال به عنوان رئیس هیئت مدیره بود "بهترین سال های زندگی حرفه ای من."

14-عضو هیئت مدیره تصمیم می گیرد در سیاست برای شهرستان به سیستم حمل و نقل عمومی.

آژانس پیشرفت های ساخته شده بر روی تعدادی از پروژه های حمل و نقل در طول ته' سال به عنوان رئیس هیئت مدیره از جمله کالیفرنیا حمل و نقل اتصال پروژه افزایش خودکار از مردم تکان دهنده سیستم است که اتصال شهر جدید مسکن و اشتغال در مراکز عمده فعالیت های ورزشی و مراکز تفریحی. او همچنین به عنوان آژانس در حال حرکت بود در $350 میلیون نوسازی از چه زمانی شناخته شده به عنوان خط آبی — در حال حاضر یک خط بین مرکز شهر لس آنجلس و لانگ بیچ.

و در ماه های اخیر او هدایت این هیئت از طریق آژانس پاسخ به COVID-19 و همچنین ناآرامی های اجتماعی با توجه به خشونت های پلیس.

Garcetti که ریاست آغاز می شود در تاریخ 1 ژوئیه را بیش از یک هیئت مدیره متشکل از ترکیبی از شهرستان و شهرستان رهبران که نیاز به دست و پنجه نرم با کاهش بودجه به دلیل COVID-19 و پروژه های در حال بررسی است که باقی می ماند در خط لوله.

هیئت مدیره نیز بررسی نژادی سهام مسائل و پلیس از آژانس 1,400 کیلومتر مربع از جمله 2,200 اتوبوس و شش خطوط راه آهن. اعضا را در نظر بگیرید تماس را ridership رایگان و به اصلاحات تاکتیک های پلیس استفاده می شود در سراسر سیستم.

ته که ریاست جلسه روز پنجشنبه خواهد حرکت برای تبدیل شدن به یک به طور منظم و عضو هیئت مدیره.

در این جلسه اعضای هیئت مدیره ارائه نظرات به ته' تصدی که آنها جمعی گفته بود عمل بسته بندی شده و نشان داد که قوی و همدلانه رهبری است.

آخرین مطالب