کالیفرنیا تصویب اثرات زیست محیطی گزارش کلیپرز' عرصه جدید

ساخت و ساز از عرصه برای لس آنجلس کلیپرز در اینگلوود پاک یک مانع کلیدی شنبه 21 ژوئیه با شورای شهر به اتفاق آرا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 مرداد 1399

ساخت و ساز از عرصه برای لس آنجلس کلیپرز در اینگلوود پاک یک مانع کلیدی شنبه 21 ژوئیه با شورای شهر به اتفاق آرا تصویب آن اثرات زیست محیطی گزارش.

یک کلیپرز نماینده توصیف اثرات زیست محیطی گزارش تیم و توسعه دهندگان تا به حال به ارائه این شهرستان برای Inglewood, بسکتبال و سرگرمی مرکز به عنوان "گسترده ترین زیست محیطی مطالعه تا کنون تکمیل شده توسط شهر است."

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تایید شده است که این پروژه خواهد شد در نتیجه در هر شبکه اضافی گازهای گلخانه ای و دستیابی به دیگر استانداردهای زیست محیطی از جمله رسیدن به رهبری در انرژی و طراحی محیطی را در وضعیت طلا.

عرصه "خواهد بود یکی از مهمترین و سازگار با محیط زیست دوستانه سالن های ورزشی در کالیفرنیا گفت:" کریس Meany از بنیانگذاران و مدیر عامل شریک Wilson Meany است که پیشرو در توسعه آن است.

ساخت و ساز انتظار می رود برای شروع فصل تابستان است. 18000-صندلی عرصه برنامه ریزی شده است برای باز کردن در زمان برای شروع 2024-25 NBA فصل پس از انقضای کلیپرز' اجاره در مرکز استیپلز.

کلیپرز' عرصه جدید خواهد بود فقط چند بلوک پایین دشت خیابان از فروم. دو عرصه خواهد بود كه تنها با اسراف SoFi ورزشگاه پیچیده ساخته شده توسط لس آنجلس قوچ صاحب استن Kroenke.

لس آنجلس کلیپرز صاحب استیو بالمر خریداری فروم برای 400 میلیون دلار به پایان میلیاردر حقوقی مبارزه با باغ میدان مدیسون شرکت و پاکسازی راه را برای ساخت خانه های جدید برای تیم های NBA.

MSG که خریداری این فروم گزارش $23.5 میلیون نفر در 2012, شکایت, Inglewood, شهرستان, دولت, Newsom و دولت قوه مقننه در آن مختلف و تلاش برای کند کردن روند تصویب برای بالمر خصوصی عرصه تامین مالی پروژه است که در حال حاضر تحت بررسی های زیست محیطی. اما بالمر خرید خانه سابق لیکرز پاک همه کسانی که چالش های دور.

کلیپرز در حال حرکت به جلو در هدف خود برای باز کردن عرصه جدید که خود را در مرکز استیپلز اجاره منقضی می شود در سال 2024. کلیپرز در حال حاضر به اشتراک گذاری مرکز شهر میدان با لس آنجلس لیکرز و NHL Los Angeles Kings.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارشtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب