اطلاعات در مورد ترم پاییز سال 2020

لیزا گارسیا Bedolla معاون شهردار برای تحصیلات تکمیلی و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی کاترین Koshland معاون صدراعظم ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 اردیبهشت 1399

لیزا گارسیا Bedolla معاون شهردار برای تحصیلات تکمیلی و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی کاترین Koshland معاون صدراعظم برای کارشناسی آموزش و پرورش, Stephen ساتون معاونت دانشجویی ارسال پیام زیر به دانش آموزان در روز پنج شنبه:

ما درک می کنیم که بسیاری از دانش آموزان سوالی در مورد دانشگاه برنامه ای برای پاییز سال 2020 ترم. ما مایل به اشتراک گذاشتن اطلاعات را با شما به عنوان فعالانه به عنوان امکان پذیر است در حالی که ما با دقت مشاهده پیشرفت زمان بیماری همه گیر.

مانند دانشگاه ها در سراسر جهان ما در حال کار به سمت تصمیم گیری مهم برای سال تحصیلی آینده در این وضعیت در حال تحول. ما یک پرسش و پاسخ وب سایت است که ما به روز رسانی خواهد شد به جزئیات بیشتر اعلام کرد.

در شخص مقابل آموزش از راه دور گیری

ما نمی خواهد انصراف از ترم پاییز. ما در حال همکاری نزدیک با ما محلی مقامات بهداشت عمومی برای تعیین زمانی که ما خواهد شد در شخص آموزش. در این زمان ما ندارد و برآورد تاریخ. برخی یا همه آموزش برای تمام یا بخشی از سال تحصیلی 2020-2021 تحویل داده می شود از طریق کنترل از راه دور instructio n. ما نمی دانیم دقیقا زمانی که این تصمیمات خواهد بود ساخته شده چرا که سلامت عمومی تصویر نامشخص باقی مانده است. ما وضعیت را از نزدیک خواهد شد و تصمیم گیری در مورد ترم پاییز به عنوان به زودی به عنوان وجود دارد این است که اطلاعات کافی برای انجام این کار است. سلامت و ایمنی دانش آموزان ما دانشکده و کارکنان همیشه اولویت اول ما است.

با توجه به عدم قطعیت در جهان چهره برخی از دانش آموزان ممکن است قادر به با خیال راحت سفر به دانشگاه. ما قصد داریم به ادامه به ارائه آموزش از راه دور به عنوان یک گزینه برای پاییز سال 2020 حتی اگر کلاس ها برگزار می شود ،

ما در حال ساخت هر تلاش برای به حداقل رساندن اختلالات به ما رسالت آموزشی و تشخیص دهد که بسیاری از دانش آموزان مشتاق به بازگشت به دانشگاه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هنگامی که ما انجام رزومه فرد در آموزش, آن به احتمال زیاد خواهد یک رویکرد مرحله به مرحله با انواع خاصی از کلاس های در نظر گرفته شده مناسب تر به رزومه فرد از دیگران است. ما نیز احتمال ایجاد تغییرات در کلاس های درس و آزمایشگاه و رعایت publ ic سلامت دستورات و راهنمایی هایی مانند افزایش شستن دست ها, اجتناب از های تجهیزات زمانی که امکان پذیر است و توصیه در صورت پوشش و/یا فیزیکی فاصله. تصمیم گیری در مورد گسترده ارائه گذشت/نمی گذشت (P/NP) و یا مطلوب/نامطلوب (S/U) درجه بندی برای ترم پاییز ساخته خواهد شد توسط دانشگاهی سنا و خواهد شد را به حساب وضعیت در آن زمان است. ما قدردانی از صبر و شکیبایی شما به ما وزن این عوامل و جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که این وضعیت ممکن است در پاییز.

شهریه و هزینه دانشجویی برای پاییز سال 2020

شهریه و هزینه های اجباری تعیین شده است و صرف نظر از روش آموزش و مسترد نخواهد شد در صورت آموزش رخ می دهد از راه دور برای هر بخشی از سال تحصیلی است. اجباری دانشگاه اتهامات عنوان شده برای شهریه و خدمات دانشجویی در ادامه به کمک پوشش در حال انجام عملیات مانند تحویل آموزش و هزینه خدمات دانشجویی از قبیل ثبت نام, کمک های مالی و کنترل از راه دور دانشگاهی مشاوره.

برخی از پردیس های مبتنی بر هزینه های تاسیس شد برای حمایت از تلاش هایی مانند سلامتی هزینه ای است که پرداخت برای بسیاری از ضروری خدمات بهداشتی و درمانی. دیگران بودند که به منظور حفظ ایمنی ساختمان و یا امکانات دیگر که لازم است برای سلامت و ایمنی دانش آموزان—به عنوان مثال به آدرس لرزه کمبود. حتی به عنوان UC دانشگاه ها از جمله ما را محدود محدود جنبه های عملیات خود را در پاسخ به COVID-19 گیر بسیاری از هزینه های که پردیس مبتنی بر هزینه در نظر گرفته شده برای پوشش ادامه خواهد داد.

دانشجویی مسکن برای پاییز سال 2020

در روال عادی عملیات تمام دانشجویان جدید اولویت برای دریافت مسکن. این ممکن است به می دانم که در این زمان آیا COVID-19 همه گیر خواهد شد اجازه می دهد تا به صورت عادی در عملیات دانشجویی مسکن و مسکونی زندگی در سال تحصیلی 2020-2021. در نتیجه ما نمی توانیم تضمین مسکن اولویت در این زمان, اما ما متعهد به حمایت از دانش آموزان اگر آنها می خواهند به liv e و یا در نزدیکی محوطه دانشگاه.

برای بازگشت دانشجویان, اگر پاییز کلاس های ارائه شده از طریق آموزش از راه دور ما می خواهیم به قدرت شما را به بهترین تصمیم را برای شما و خانواده خود را. ما را حفظ خواهد کرد مسکونی آپارتمان و سالن و باز به عنوان آنها به محل اقامت اولیه برای بسیاری از دانش آموزان مگر اینکه ما نیاز توسط مقامات بهداشت عمومی به آنها نزدیک است. به تاریخ ما دریافت نکرده اند هر گونه بسته شدن سفارش. اگر شما انتخاب می کنید به زندگی می کنند در دانشگاه های متعلق و یا وابسته به مسکن ما اجازه خواهد داد که دانش آموزان این فرصت را به رها از تعهدات مالی خود را مسکن و كاربردي ناهار خوری قرارداد و دریافت سرشکن بازپرداخت اگر دانشگاه نمی رزومه فرد راهنما در طول 2020-2021 سال تحصیلی و یا به پایان می رسد در فرد آموزش برای یک دوره طولانی از زمان (به عنوان مثال در فرد آموزش لغو شده است برای بیش از 30 متوالی روز آموزشی).

برای off-campus housing دانش آموزان باید با توجه به شرایط o f اجاره نامه خود را. بیشتر در خارج از دانشگاه اجاره را فراهم خواهد کرد سرشکن بازپرداخت اگر دانش آموزان ترک اواسط اجاره. نظر به تلاش برای مذاکره با صاحبخانه برای یک ماه به ماه اجاره. این به شما انعطاف پذیری بیشتر. با توجه به شرایط برخی از صاحبخانه ها ممکن است بیشتر مایل به مذاکره است. اطلاعات بیشتر در مورد اجاره در sa.berkeley.edu/legal/tipsheet/اجاره.

ما با تشکر از شما برای درک خود را و انعطاف پذیری در طول این چالش ها و زمان نامشخص است. ما متعهد به ارائه دانش آموزان با بهترین تجربه های آموزشی امکان پذیر است و ما ادامه خواهد داد به شما اطلاع از آخرین تحولات برای پاییز آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب