تورم: چقدر بد خواهد آن را دریافت کند ؟

ما به عنوان نگاه به آینده برای CCP شیوع کروناویروس به صدای هیس کردن اقتصاددانان در حال حاضر محاسبه چگونه چند ه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 اردیبهشت 1399

ما به عنوان نگاه به آینده برای CCP شیوع کروناویروس به صدای هیس کردن اقتصاددانان در حال حاضر محاسبه چگونه چند هفته از مستند و تبعات اقتصادی در حال رفتن به بازی کردن در آینده است. یکی از عوامل است که هر کس نگران تورم است. متاسفانه چیزهایی که به نظر نمی آید خوب در این زمینه است.

تورم و COVID-19

در ماه مارس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا US$2 تریلیون بسته محرک اقتصادی با هدف کمک به اقتصاد آمریکا وارد کردن اثرات منفی CCP ویروس. واشنگتن تنها قادر خواهد بود به جمع آوری این مقدار پول را با فروش اوراق بدهی نیز شناخته شده به عنوان بدهی. بنابراین این سوال منطقی است که می خواهد خرید این بدهی ؟

به طور معمول, خصوصی شرکت کنندگان در بازار را خریداری کردن یک تکه. اما یک اقتصاد ضعیف است مکیده بخش قابل توجهی از ثروت خود را. به مسائل بدتر نرخ بهره این بدهی ها خواهد بود بسیار کوچک به عنوان مثال میزان بدهی در بهار سال 2020 که آن را حس خوب مالی برای خصوصی بسیاری از فعالان بازار به سرمایه گذاری در آن است. این برگ فقط یک نامزد به عنوان خریدار اصلی — بانک مرکزی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی امضا US$2 تریلیون بسته محرک اقتصادی. (تصویر: فلیکر / CC0 1.0)

"به عنوان یک بانک مرکزی در آن چاپ دیجیتال پرس به جذب این فوق العاده سطح بدهی های جدید تامین مالی, پول نقد, هرچه از آن را به دولت و سپس به عموم مردم است. اثر فوری یک افزایش بزرگ در سطح سپرده تقاضا. این به این معنی است که عرضه پول افزایش یافته مقدار فوق العاده ای در یک دوره بسیار کوتاه از زمان" با توجه به ملی نقد و بررسی. این به ناچار باعث تورم به عنوان قیمت کالا و خدمات آغاز خواهد شد به افزایش است. همراه با یک اقتصاد ضعیف که در آن مصرف کنندگان تمایلی به صرف مقدار و سطح بالایی از بیکاری این طلسم ممکن است خبر بد برای اقتصاد است.

هنگامی که CCP coronavirus نگرانی پوشیدن افراد و کسب و کار ممکن است فکر می کنم در مورد قرض گرفتن پول به استفاده از نرخ بهره بسیار پایین. این می تواند در نهایت به ایجاد یک وضعیت که در آن رشد اقتصادی همچنان کند اما قیمت ها خواهد شد سرعت بخشیدن در یک سرعت سریع تر و در نتیجه آنچه شناخته شده به عنوان رکود تورمی. تنها راه برای جلوگیری از چنین سناریویی خواهد بود اگر فدرال رزرو افزایش نرخ بهره. اما با توجه به اینکه چنین اقدامی می تواند باعث یک واکنش شدید از دولت به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد برای انجام این کار.

بدهی و رکود اقتصادی

به گفته برخی از کارشناسان اقتصاد جهانی در حال حاضر وارد یک دوره رکود است. این پشتیبانی ضعیف شاخص مدیران خرید از آمریکا و چین و کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین تاریخی سطح بیکاری در آمریکا که گفته می شود نه بار است که از اوج قبلی در سطح دیده می شود در سال 1982. در چنین وضعیت حفاظت از منابع مالی خود را از اهمیت حیاتی است. و اولین چیزی که به انجام این کار قبل از همه چیز را به نوبه خود برای بدتر است به پرداخت و یا حداقل به حداقل رساندن هر گونه بدهی برجسته دارید.

Prioritize eliminating high-interest rate debt like credit cards and so on. (Image: pixabay / CC0 1.0)

اولویت بندی بین بردن بالا نرخ بهره بدهی مانند کارت های اعتباری و غیره. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

"بدون در نظر گرفتن که در آن ما در یک چرخه بازار, اولویت بندی بین بردن بالا نرخ بهره بدهی مهم نیست که چه... بودن در یک موقعیت که در آن شما به حذف آن دسته از انواع بالا-هزینه تعهدات اجازه می دهد تا به شما برای بهتر آماده شدن برای چیزهای دیگر از نظر مالی. بیشتر شما قادر خواهید بود برای قرار دادن در کنار صرفه جویی و کمتر بدهی شما باید آن را به در دسترس شما خواهد بود در موارد اضطراری" لورن Anastasio CFP ثروت مشاور در SoFi گفت: به Bankrate. در صورتی که شما یکی از خوش شانس چند که زین با بدهی بیش از حد شروع به صرفه جویی تا آنجا که شما می توانید. کاهش هزینه های غیر ضروری برای برخی از زمان و تمرکز بر ایجاد یک به اندازه کافی بزرگ صندوق ذخیره است که حمایت از شیوه زندگی خود را حتی اگر شما را تا پایان بیکاری.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

چگونه CCP ویروس مختل جهانی زنجیره تامین


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب