تحت تاثیر قرار دادن ما آه electeds با مدنی طرح گردد در تنهایی

من واقعا مطمئن نیستم اگر من پایین آمده با تیم گردو یا تیم Tornek در مورد این موضوع که آیا پاسادنا دولت به اندا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 اردیبهشت 1399

من واقعا مطمئن نیستم اگر من پایین آمده با تیم گردو یا تیم Tornek در مورد این موضوع که آیا پاسادنا دولت به اندازه کافی در طول جلسات coronavirus دیوانگی است.

اگر تا کنون شما یک خبرنگار که کار آن است که برای پوشش پاسادنا تالار شهر به عنوان من یک بار شما می شود به این باور است که تاج شهر مردم ازاد شهر یاقصبه هرگز در طول عمر خود را متهم به عدم برگزاری جلسات به اندازه کافی.

هنوز هم وجود دارد بیشتر شهروند کمیسیون ها و کمیته ها در پاسادنا از تقریبا در هر شهرستان و حجم آن در کشور است. من تعداد 34 از آنها و از کمیسیون وضعیت زنان به پاسادنا متر پارکینگ منطقه مشورتی کمیسیون آنها عهد به این واقعیت است که ما مارپیچ پوشیده شده است و من در شهرستان زندگی می کنند از yakkers.

پس از آن وجود بزرگ و Enchilada. یک پاسادنا جلسه شورای شهر می تواند شبیه به یک تمام طول عمر — و یا حداقل یک شب در شهر. شما وجود دارد را بررسی کنید در برخی از شورای جلسات کمیته در حدود 4 در یک بعد از ظهر دوشنبه و پیدا کردن خود را هنوز هم پس از هواپیماهای بدون سرنشین مدنی کسب و کار در ساعات اولیه صبح یک شنبه. در روز هنگامی که وجود دارد تعدادی از کاتبان وجود دارد انجام وظیفه زمانی که ما تا به حال کمی مطبوعات گالری خود ما را در کنار افتا به تماشای دادرسی از من هرگز احساس در تمام گناه در مورد mooching از takeout وعده غذایی ارائه شده برای electeds در اتاق پشت شورای اتاق. چه کوچک و enchilada است رفتن به قرار دادن من در این سیاستمداران' جیب عقب? من همیشه احساس کمی شام بود و فقط بخشی از خطرناک وظیفه پرداخت بیش از یک شیفت.

اما در حال حاضر استفاده می شود برای بخش بزرگی از زندگی حرفه ای او و عمر به حضور هفتگی جلسات شورای — او یک عضو شورای زمینه هرزه قبل از برنده شدن در صندلی خود را — عضو شورای ویکتور گردو است و نرده در برابر جدید دو بار-ماهانه آنلاین نشست برنامه تاسیس در رمان coronavirus مستند. من او را بشنود. به علاوه من احساس می کنم او جو بایدن مشکل است. گردو است که در دور دوم انتخابات برای شهردار در ماه نوامبر و او نمی تواند از فشار دادن گوشت و یا حتی حضور در جلسات حضوری در تالار شهر.

در حال حاضر بیش از هر زمان شهروندان در نیاز به کمک آنها می توانید دریافت کنید. شاید بیشتر جلسات خواهد به ما کمک کند نونهالان از طریق زمان ناخوشنودی.

ما نیاز به سلامت و پاسادنا همراه با تنها برکلی و لانگ بیچ در کالیفرنیا خود را در بخش بهداشت و درمان. به کسانی که در خانه های سالمندان در شمالی نمایشگاه اوکس خیابان و صرفه جویی در آن مردمی زندگی! در واقع تماس در گارد ملی!

ما نیاز رفاه — ما رونق کسب و کار محلی آب و هوا رفت و جنوبی سریعتر از کانادا snowbird در ماه دسامبر. نگه داشتن محل زنده با سفارش بزرگ takeout از ما محاصره غیر رستوران های زنجیره ای! (ما است که در حمایت از کلاسیک اغذیه فروشی و مشروب فروشی 45 راحتی-مواد غذایی Smitty را بسیار اصلی Fishwives و uni نابغه است که Osawa.)

ما نیاز به تفریح و سرگرمی! کمک به ما با خیال راحت بیرون از خانه پیاده روی و دوچرخه سواری در امن فاصله از یکدیگر در همه است که باز پارک فضا و ارریو سکو!

من هم از شنیدن شهردار تری Tornek و شهرستان مدیر استیو Mermell زمانی که آنها توجه داشته باشید که چگونه دیوانه-دشوار است برای سازماندهی یک جلسه زمانی که تقریبا همه کارکنان شهرستان مشغول به کار هستند از راه دور. به عنوان در هر محل کار در این سیاره ایجاد کارهای که نیاز به کارکنان به آمده در به جای ماندن در خانه و زندگی خود را به خطر می اندازد. بوروکراسی اجرا بر روی کاغذ است که سخت است برای تولید از راه دور. و به عنوان دستیار شهرستان مدیر نیک رودریگز می گوید حاضر جلسات رسمی توسط قانون باید در دسترس عموم ساخته شده و تکنولوژی به اثر است که یک چالش جدید برای شهر است.

من می توانم درک چرا هر هفته به جای هر هفته جلسه جدید طبیعی است.

در حالی که وجود دارد بسیار زیادی برای انجام وجود دارد بسیاری از ناشناختهها. چه خواهد جهان نگاه کنید مانند در طرف دیگر از این ؟ چگونه شهرستان سالن کار و مهمتر از همه چگونه می خواهد این شهر کسب و کار مدارس و پارک ها و امکانات عمومی و محله های کار در آینده ؟

این نوع از تفکر تصویر بزرگ ما باید از دره سان Gabriel و آمریکا منطقه را سیاستمداران محلی در حال حاضر در جلسات یا نه. آنها باید برخی از زمان برای فکر کردن در مورد چگونه به آماده می شود بسیار متفاوت محلی راه زندگی در این ماه آمده است. ما خود را اسیر مخاطبان آنلاین. ما تحت تاثیر قرار دادن oh انتخاب آنهایی که با اصالت طرح های مدنی جوانسازی شما در حال گر چه هنر خود را در تنهایی.

نوشتن عمومی سردبیر lwilson@scng.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن