Imperial County, این COVID-19 کانون

حتی به عنوان یک پسر, من می دانستم که وجود دارد چیزی غیر معمول و حتی دیگر دنیوی در مورد زندگی در دره امپریال.ما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

حتی به عنوان یک پسر, من می دانستم که وجود دارد چیزی غیر معمول و حتی دیگر دنیوی در مورد زندگی در دره امپریال.

ما به نظر می رسید بنابراین جدا شده متصل به مکزیک از کالیفرنیا. در واقع دره بزرگترین شهر مخیکالی فقط در سراسر مرز و ما اغلب می خواهم به راه رفتن در سراسر ارزان رستوران مواد غذایی است. آن بود که یک ساعت به طول, 100 مایل خودرو از طریق درایو treeless بولدر-پهن کوه به سن دیگو نزدیکترین شهر کالیفرنیا با هر اندازه.

به شرق دریای شن و ماسه از هم جدا ما از رودخانه کلرادو و آریزونا. وجود بزرگراه هموار از طریق تپه های شنی, اما هنوز هم می تواند دیدن قطعه از تخته جاده که پیشگامان گذاشته و بیش از تپه و متزلزل قلعه ساخته شده برای فیلم لژیون خارجی فیلم.

هر کس آگاه بود که دره امپریال دراز چند صد متر زیر سطح دریا — نزدیک به عنوان عمیق به عنوان دره مرگ با 120 درجه روز تابستان به آن را اثبات کند.

به عنوان یک بزرگسال گرفتم چرا دره امپریال احساس خیلی متفاوت است. Imperial County آخرین کالیفرنیا, شهرستان تشکیل می شود, شکستن دور از سن دیگو در سال 1907 زیرا در آن روز آن تقریبا غیر ممکن است ولی برای کشاورزان به بازدید از بخشداری.

آنها تا به حال شده است را به خود جلب دره سابق بستر را با خاک غنی و آب و هوا برای سال در اطراف کشت اما آب مورد نیاز آن را می پرورانند. زود آب انحرافات از رودخانه کلرادو کردم آن آغاز شده اما دره به خود آمد به عنوان یک کشاورزی نیروگاه در 1940s بعد از اداره احیاء ساخته شده امپریال سد و آمریکا کانال شروع حمل کلرادو آب توسط گرانش به دره.

در حالی که جنوب کالیفرنیا شهرستانها نیز شنود گذاشته کلرادو آب شاهی زود عمل قرار داده و آن را در سر خط. امروز امپریالیستی منطقه آبیاری می تواند به عنوان مشخصه اوپک آب از نظر قانونی مجاز به حدود 75 درصد از کالیفرنیا به اشتراک گذاری کلرادو آب.

امپریال سد نیز تولید برق ساخته شده است که آبیاری منطقه یک ابزار قدرت و دره را مرکز قدرت سیاسی است.

برای بسیاری از دهه چند نسبی سفید که کشاورزان کشت وسیع زیر کشت زمستان سبزیجات پنبه و یونجه برگزار شد که در قدرت است. در نهایت اما جمعیت شناسی منتقل قدرت به لاتینی, پسران و دختران کارگران درست از مکزیک که امروز 80 درصد از Imperial County جمعیت.

تغییر جمعیت شناسی تغییر نکرد Imperial County اساسی طبیعت است. آن وجود دارد در درجه اول به رشد مواد غذایی و فیبر کمی اقتصادی تنوع و همیشه رتبه بالا در کالیفرنیا لیست از بیکاری و فقر است.

امپریالیستی است تمایز دیگر این روزها — کانون کالیفرنیا COVID-19 بیماری همه گیر. آن ميزان عفونت است که شش بار به عنوان بالا به عنوان در کالیفرنیا به عنوان یک کل و قربانیان قریب به اتفاق آن دو بيمارستان.

امپریال معضل تشدید دو عامل دیگر. برخی از بیماران خود که از مخیکالی و امپریالیستی است و کمتر از یک سوم از پزشکان نسبت به جمعیت به عنوان کالیفرنیا به عنوان یک کل.

امپریال ارسال شده است بیش از حد آن COVID-19 قربانیان به دیگر شهرستانهای اما "به عنوان دیگر شهرستانهای استان بازگشایی شد و تخت خود را در حال استفاده از آن است که سخت تر و سخت تر برای پیدا کردن تخت" دکتر کاترین Staats, Imperial, اورژانس, پزشکی, مدیر گفت CalMatters.

Riverside County, فقط به شمال نیز آمار بسیار سخت در موج دوم از عفونت است و با استفاده از 90 درصد از آن در بیمارستان ظرفیت بنابراین نمی تواند بیش از چند امپریالیستی بیماران.

اگر وجود دارد صعودی به شاهی گرفتاری ممکن است که نزدیک به 40 میلیون کالیفرنیا که زندگی نمی کنند وجود دارد ممکن است آگاه از اهمیت آن به زنجیره غذایی و بومی شرایط به خصوص فقر و ساخته شده است که آن را بسیار آسیب پذیر است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن