من Berkeleyan: دانشجو Gael فلورس در سفر خود را از ورق فلز کارگر به فیزیکدان

Gael فلورس را فراموش نکرده و این سفر دشوار او را گرفته شده از یک مستند نشده ورق های فلزی کارگر به یک دانشگاه ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399
Gael Flores in graduation gown in front of Sather Gate

Gael فلورس را فراموش نکرده و این سفر دشوار او را گرفته شده از یک مستند نشده ورق های فلزی کارگر به یک دانشگاه برکلی فارغ التحصیل رهبری به مطالعه فیزیک در UCLA. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Mirthica Suganthan)

در حال رشد در مکزیک شهر ما نیست که مقدار زیادی از پول, اما ما هنوز هم تا به حال یک زمان خوب است. با مادر بزرگ من وجود دارد و ما تا به حال یک خانواده بزرگ و همه واقعا نزدیک است.

در سن و سال من بود و واقعا به هنر است. من به یاد داشته باشید در مدرسه ابتدایی وجود دارد این کتابخانه اتوبوس که در اطراف وجود دارد یک کتاب هنری سری آنها تا به حال نام قرعه کشی 50. شما را در قرعه کشی 50 حیوانات و یا قرعه کشی اتومبیل های 50 یا 50 گل. من همیشه حیوانات و گل و کتاب. من واقعا دوست طبیعت است.

آن stepdad من تصمیم به حرکت به ریچموند کالیفرنیا. او در بر داشت در اینجا کار با یک شرکت ساخت و ساز. در سال 2002 وقتی که من نه سال او به ارمغان آورد سکس من با مامان خواهر و من در اینجا باید با او. اما ما همه مستند نشده.

Gael as a child in Mexico

Flores, 7, در مقابل خانه اش در مکزیکو سیتی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Gael فلرس)

به عنوان یک بچه من فکر کردم که او من پدر بیولوژیکی. زمانی که متولد شدم آنها به من گذشته خود را با نام. اما زمانی که من 14 او ما را ترک کرد و من متوجه او واقعا stepdad من.

من پدر بیولوژیکی بود کسی که من ندیده ام.

که مستند نشده من می ترسم گاهی اوقات. وجود دارد خواهد بود یخ حملات در محله ما در فروشگاه های محلی و یا هر کجا که آنها فقط می خواهم نشان می دهد و شروع به گرفتن مردم است. من هرگز مواجه می شوند یخ شخصا اما عموی من تبعید شد.

در دبیرستان من واقعا قصد رفتن به دانشگاه. اما من در زمان جوشکاری کلاس سال سوم من و من آن را دوست داشتم.

شما فقط این خالی ورق بسیار نازک مسطح فلزی و شما می توانید تجسم آنچه شما می خواهید برای تبدیل فلز به. شما با استفاده از این ابزار و آن را با صدای بلند اما آن را صلح آمیز در راه, چرا که شما نیاز به تمرکز بر.

ما تقریبا قادر به ایجاد هر چه ما می خواستیم.

یک روز معلم من به من نشان داد یک عکس از گل رز و شروع کردم به تصور آنچه در آن می خواهم بر روی یک تخت ورق های فلزی و شروع کردم به تلاش برای کار عقب مانده ای از تصویر است.

پس از یک در حالی که من کردم خیلی خوب در ساخت ورق های فلزی گل سرخ و من می خواهم آنها را به من ، او می خواهم به آنها را به دوست دختر خود.

Sketch portrait of Gael's grandmother

در سن جوان, Flores لذت نقاشی و هنر از جمله این ترسیم پرتره از مادر بزرگ خود را Florentina Solis گرررو. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Gael فلرس)

وقتی که من از دبیرستان فارغ التحصیل, من یک کار در یک محلی مک دونالد و در زمان خودرو دوره های آموزشی در کنترا کوستا ، من می فروش ورق های فلزی گل سرخ برای کمک به پرداخت برای دوره های.

که مستند نشده من نمی خواهم به افشای خودم بیش از حد.

در حالی که در محل کار وجود دارد که می آیند به مک دونالد را کمی سفارشی cupholders و چیزهایی مانند آن از ورق فلز. او را دیدم من گل رز و معرفی من به رئیس خود را که من استخدام برای کار در یک ورق های فلزی کارخانه در نزدیکی خلیج مارینا در ریچموند.

بنابراین من شروع به کار وجود دارد در حال اجرا خود را فشار دهید ترمز. این یک فلزی-خم ماشین که خم فلزی به هر شکل شما می خواهید برای ایجاد. آن را بسیار آسان است به کار. من می خواهم که موقعیت های دیگر در کارخانه در حال اجرا لیفتراک و برش لیزری, اما هیچ یک از آن بسیار ذهنی دشوار است.

آنها به ما اجازه گوش دادن به موسیقی در حالی که ما کار می کرد اما من شروع به گوش دادن به کتاب های صوتی مانند هری پاتر و چیزهای شبیه به آن. پس از یک در حالی که من می خواستم برای به چالش کشیدن خودم با گوش دادن به کتاب های باهوش ترین مردم من می توانم از فکر می کنم.

باهوش ترین فرد من می توانم از فکر می کنم استیون هاوکینگ. بنابراین من یک کتاب توسط او: تاریخچه مختصری از زمان.

آن را دیوانه چون من گوش به این ایده ها در مورد سیاه چاله ها و ذرات زیر اتمی و شتاب دهنده. یکی از سوالاتی که مطرح او در کتاب خود این است: آیا زمان جریان عقب مانده یک روز به عنوان جهان گسترش می یابد?

پس گفتم چه خبره?'

که بسیار وحشی.

Sheet metal roses placed on a porch

نمونه هایی از ورق فلز رز فلرس ساخته شده در بالکن ریچموند آپارتمان که در آن او زندگی می کردند در با مادر خود را. او فروخته تجهیزات جوش برای کمک به پرداخت برای برکلی است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Gael فلرس)

مقدمه کتاب نوشته کارل ساگان و این که چگونه من تصادفا بر روی مجموعه تلویزیونی خود را از سال 1980 بود که تبدیل به یک کتاب صوتی, Cosmos: A Personal Voyage.

ساگان در مورد دانشمندان و کار خود و من نگه داشته و یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد فیزیک. من فقط شگفت زده در چگونه مردم می توانند شکل است که هر اتم که ما می بینیم در اطراف ما ساخته شده بود در داخل یک ستاره و یا از طریق انفجار یک ستاره است. من فقط می دانستم که من می خواستم به مطالعه فیزیک پس از آن.

من شروع به گرفتن بیشتر دروس علوم در کالج جامعه. من می خواستم برای تحصیل در یک دانشگاه اما چون من ثبت نشده من می تواند هر گونه کمک های مالی و قیمت از یک دانشگاه آموزش و پرورش بیش از حد بود برای من به استطاعت.

اما جهان با این نسخهها کار در راه های عجیب و غریب گاهی اوقات.

Gael Flores and his mother in front of Berkeley library

Flores, چپ, مادرش گفت:, جوانا, راست مطمئن بود او باید ترک شغل خود به عنوان یک فلز کارگر به دنبال فیزیک در برکلی اما او در حال حاضر با افتخار از دستاوردهای خود را و برنامه های آینده خود. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Mirthica Suganthan)

در آن زمان مادر من مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت زن در برکلی و پس از تغییر یک شب, این مردان او را دزدیدند و در زمان کیف پول خود را. آنها ترس خود را واقعا بد است. او نمی خواست به پلیس تماس بگیرید. او مطمئن بود که او قرار بود به تبعید و اگر او انجام داد. اما دوست پسر خود زندگی می کردند در این نزدیکی هست و او خوشبختانه به نام پلیس.

پلیس به او گفت که اگر او مایل به کمک به این تحقیقات و گزارش جرم و جنایت که او احتمالا می تواند دریافت کارت سبز برای تمام اعضای خانواده ما.

در سال 2015 ما قادر به دریافت کارت سبز.

من نیاز به صبح کلاس در کالج چرا که آنها مورد نیاز بود برای من برای انتقال به دانشگاه. رئیس من در ورق های فلزی کارخانه و پسرش بودند بسیار کمک می کردند. به آنها اجازه دهید من بسیار را انتخاب کنید خود برنامه و به من کلید مغازه به طوری که من می تواند رفتن به کلاس در صبح و آمد و انجام اواخر شیفت.

آنها بخش بزرگی از دلیل من اینجا هستم در دانشگاه برکلی امروز. آنها اولین کسانی هستند که برای تبریک به من وقتی که من قبول کردم.

برخی از مردم به مطالعه همه چیز را به پول. من واقعا علاقه مند به ساختن پول و یا هر نوع از چیزی شبیه به آن. من واقعا پرشور در مورد فیزیک و تحقیقات فیزیک ذرات.

وجود دارد این پروژه بزرگ به نام تلماسه های عمیق زیرزمینی Neutrino آزمایش. آنها در حال رفتن به ساقه ذرات 800 مایل از طریق زمین از شیکاگو به داکوتای جنوبی. این یک بین المللی آزمایش برنامه ریزی شده برای 2026.

Gael Flores working on particle detector in a lab

Gael Flores, مرکز کار می کند با دانشجوی سام کوهن چپ و برکلی فیزیکدان دن دوایر در ArgonCube تکنولوژی در Lawrence Berkeley National Laboratory. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از مرلین Chung, Lawrence Berkeley National Laboratory)

آنها می خواهند بدانند که چرا بیشتر وجود دارد ماده نسبت به ضد ماده در جهان است. کسانی که سوالات واقعا چه علاقه من است. پس من شروع به حضور در برکلی در پاییز سال 2018 من شده است بخشی از تپه neutrino گروه آزمايش در Lawrence Berkeley National Lab.

ورق فلز کار من انجام داده ام در گذشته مفید بود در این پروژه از آنجا که من می توانم با استفاده از فرز ماشین آلات برای ساخت چیزهای برای آزمایش مانند آشکارسازهای ذرات.

A group of students holding up a sign reading Believe

Gael Flores, چپ, می ایستد و با او همکار تحقیقات دانشمندان است. "ما شعار" باور " به این معنی است که ما اعتقاد داریم که دانش آموزان با استعداد برای رسیدن به رویاهای خود. Gael فوق العاده است بخشی از ما درس خوان خانواده" گفت: کال پیشرفته مدیر دیانا Lizarraga. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از دیانا Lizarraga)

در تابستان گذشته در برکلی کال پیشرفته برنامه بودجه تحقیقات من که تجزیه و تحلیل اطلاعات از آشکارساز. من تمام وقت در برکلی کال پیشرفته بسیار مفید بود و بسیار حمایت شده است. به عنوان یک فارغ التحصیل ارشد, من می خواهم که تا به حال هیچ ایده چگونه به درخواست مدرسه گراد اگر آن را برای مردم در کال پیشرفته.

این سقوط من بود رفتن به دانشگاه UCLA در فیزیک دکتری برنامه. من مادر و خواهر و برادر هستند و همه افتخار من است.

من فکر می کنم که هنری کمک کرده است تا من از این راه دور. هنر بخش مهمی از علم است. این فقط یک مکانیکی چیز. گاهی اوقات شما نیاز به واقعا خلاق به کار کردن یک روش برای مقابله با بزرگ علمی سوالات.

اگر من می تواند کمک به پاسخ یکی از این سوالات بزرگ در طول عمر من فکر می کنم که می تواند واقعا شگفت انگیز است.

تمام چیزهایی که من تجربه کرده و تمام مهارت های من آموخته و مرا به جایی که من هستم در حال حاضر. آن را مانند عناصر و چگونه آنها ساخته شده در ستاره ها. وجود دارد یک حس ترس هنگامی که شما متوجه است که.

من فکر می کنم این چیزی است که من احساس می کنم در حال حاضر. و ممنون میشمtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de