اگر COVID به ما می آموزد هر چیزی آن را ذخیره کنید در حال حاضر به صورت غیر منتظره

سال گذشته در حالی که با بهره گیری از شام دوست داشتنی با چند تن از دوستان در یک رستوران های محلی مورد علاقه ما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

سال گذشته در حالی که با بهره گیری از شام دوست داشتنی با چند تن از دوستان در یک رستوران های محلی مورد علاقه ما شب مختل شد توسط یک تماس تلفنی. اخبار ویرانگر بود.

در حالی که ما هزینه یک شب پر از خنده و رفاقت, شوهر یکی از خانم ها بود در خانه به تماشای کودکان خود را. او نیاز به چیزی است که ذخیره شده بود در اتاق زیر شیروانی و صعود تا دسترسی نردبان برای به دست آوردن آیتم استفاده کنید.

دسترسی نردبان بود که به طور دائم متصل به ورودی اتاق زیر شیروانی, ناگهان, راه داد. دوست من و شوهرش به طور ناگهانی کاهش یافت و به کف بتنی در زیر او. خوشبختانه او جان سالم به در برد اما او دچار آسیب های بسیار جدی که در سمت چپ او را تا حدی فلج کرد. در یک دوم تقسیم این خانواده زندگی برای همیشه لطفا برای تغییر.

چگونه می توان در آماده سازی مالی برای چنین رویداد غیر منتظره?

پس از حادثه رخ نداد در حالی که شوهر مشغول به کار بود او را پوشش غرامت کارگران — بیمه که توسط دولت متفاوت ارائه مزایا به کارکنان که رنج می برند آسیب مربوط به کار و یا بیماری — پس این خانواده تا به حال به نگاهی به گزینه های دیگر برای تامین نیازهای مالی منحصر به فرد نیاز دارد.

چه گزینه های خود را?

پس انداز اضطراری

پس انداز اضطراری به طور خاص اختصاص داده شده به پوشش موقعیت های پیش بینی نشده. در حالی که در شرایط اضطراری نمی تواند همیشه اجتناب شود برنامه ریزی برای چنین رویداد می تواند کمک به شما صرفه جویی از افكنی ثبات مالی.

توصیه می شود به کنار حداقل سه تا شش ماه از هزینه های زندگی در آسان برای دسترسی به حساب پس انداز. اگر شما مجرد هستید و زندگی کردن یک درآمد و سپس در شش ماه رزرو ممکن است لازم باشد. اگر شما در حال زندگی در یک دو-درآمد خانوار و سپس سه ماه رزرو ممکن است خوب. اگر شما پس انداز اضطراری در دسترس برای دیدار با نیازهای خود را در طول یک برنامه ریزی نشده و شرایط پس از آن باید آن را یک اولویت برای ایجاد چنین یک حساب کاربری.

یک مطالعه توسط جی پی مورگان چیس از برخی از 6 میلیون خانواده یافت می شود که 65 درصد از افراد مورد مطالعه فاقد پول کافی بافر. فدرال رزرو نشان داده است که "سهم قابل توجهی" از خانواده ها می خواهم تلاش برای مقابله با غیر منتظره 400 دلار هزینه.

بیمه از کار افتادگی

تامین اجتماعی بیمه از کار افتادگی (SSDI) یک برنامه پشتیبانی شده توسط کارگران پرداخت امنیت اجتماعی مالیات بر درآمد خود را. برای بیش از 60 سال این برنامه دارای مزایای ارائه شده به کارگران معلول و وابستگان آنها.

برای واجد شرایط یک فرد وضعیت پزشکی باید به جلوگیری از آنها را از انجام کار است که آنها را در گذشته و از تنظیم به کار های دیگر. امنیت اجتماعی را فراهم می کند نیست جزئی یا مزایای موقت.

امنیت اجتماعی را جایگزین برخی — و نه همه — از یک کارگر معلول درآمد از دست رفته. با توجه به امنیت اجتماعی در آغاز 2019 کارگران دریافت به طور متوسط سود ماهانه از $1,234. این پرداخت ماهانه معمولا تنها مکمل حقوق از دست رفته و نه جایگزین کامل درآمد از دست رفته.

حداقل یک میلیون نفر در لیست انتظار برای مزایای SSDI.

بیمار پرداخت و انجمن اولیا و مربیان

پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست ارائه می دهد زمان برای بیماری و برخی شرایط دیگر.

انجمن اولیا و مربیان سیاست اغلب ترکیبی از بیمار در زمان تعطیلات و زمان شخصی به یک بانک از روز برای کارکنان به استفاده از زمانی که آنها زمان را از کار. این سیاست استخرهای مختلف روز به یک بانک استفاده می شود در این کارمند را در اختیار.

کارکنان می توانند انجمن اولیا و مربیان برای استفاده از تعطیلات و یا صرفه جویی در زمان برای تاریخ بعد. در کالیفرنیا اجباری است که به کارفرما اجازه می دهد تا کارکنان خود را به بانک استفاده نشده خود را به انجمن اولیا و مربیان روز و ذخیره آنها را برای بعد. کارفرمایان می توانند, اما جای یک کلاه در انجمن اولیا و مربیان تعهدی بنابراین درک آنچه در آن به معنی برای شما.

بیمه از کار افتادگی

کوتاه مدت از کار افتادگی بیمه فراهم می کند برخی از جبران خسارت و یا درآمد جایگزینی برای غیر مربوط به کار آسیب یا بیماری که رندر شما قادر به کار برای یک دوره زمانی محدود است.

معمولا این پوشش را طی سه تا شش ماه. در برخی از موارد خود را به کارفرما ارائه خواهد شد این بیمه به شما. آنها ممکن است خود به صندوق طرح ارائه مزایای خود و یا کار با یک شرکت بیمه برای ارائه این بهره مند شوند.

اگر چه این بیمه می تواند خریداری شده به طور مستقل حق بیمه خواهد بود بر اساس سن و سطح مزایای پس از آن ممکن است پرهزینه باشد.

در دراز مدت بیمه از کار افتادگی پوشش فراهم می کند اگر شما از کار برای مدت طولانی.

بسته به سیاست خود را بیمه مراقبت دراز مدت به طور معمول پرداخت حدود 60 درصد از خود "قبل از کار افتادگی" درآمد تا سن بازنشستگی. پرداخت معمولا آغاز خواهد شد تا با گذشت زمان پس از ناتوانی اغلب به نام "حذف دوره است."

علاوه بر این, وجود خواهد داشت یک کلاه درآمد ماهانه درآمد. این بیمه نیز ممکن است جبران درآمد از تامین اجتماعی کارگران جبران خسارت شخص ثالث شهرک ها و مزایای بازنشستگی.

دو نوع از کار افتادگی طولانی مدت سیاست ها عبارتند از:

خود شغل بیمه از کار افتادگی: این سیاست تعریف معلولیت به ناتوانی در به کار به طور منظم خود را اشغال حتی اگر شما هنوز هم ممکن است قادر به کار در یکی دیگر از شغل. این است ترجیحی ترین نوع سیاست است.

هر شغل و بیمه از کار افتادگی: برای واجد شرایط به عنوان معلول تحت این سیاست شما باید قادر به کار در هر شغل. این سخت تر از سیاست است که به ادعای مزایای, اما آن نیز معمولا کمتر گران تر از خود سیاست اشغال.

هنگامی که زندگی شما درمان آن سخت است تصور کنید که آن را می توانید تغییر دهید. اما به عنوان COVID-19 به یاد ما زندگی می محوری به سرعت به چیزی است که ما هرگز انتظار می رود.

این مهم است به آدرس خطر ناتوانی مالی خود را برنامه ریزی. این ممکن است شامل بودجه برای بیمه از کار افتادگی در حالی که شما در حال کار و یا برای مراقبت دراز مدت بیمه برای کمک به گسترش هزینه های مراقبت های پس از شما بازنشسته. خود را در دراز مدت سلامت مالی است که ارزش یک بیت از برنامه ریزی است.

Teri پارکر است که معاون رئیس جمهور برای CAPTRUST مشاوران مالی. او دارای تجربه در زمینه برنامه ریزی مالی و مدیریت سرمایه گذاری از سال 2000. رسیدن به او از طریق ایمیل در Teri.parker@captrustadvisors.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب