اگر coronavirus موارد نوردی, چرا LA شهرستان نرخ مرگ خزنده رو به پایین ؟

مقامات بهداشت عمومی در حال صدایی هشدار دهنده: Rising coronavirus بستری نرخ. افزایش مراجعات به پزشکان. افزایش ن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

مقامات بهداشت عمومی در حال صدایی هشدار دهنده: Rising coronavirus بستری نرخ. افزایش مراجعات به پزشکان. افزایش نرخ انتقال.

یکی در هر 140 نفر در L. A. شهرستان در واقع ممکن است که coronavirus — ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است که به کشته شدن حداقل بر 3,534 انسان در لس آنجلس در یک ماده از پنج ماه و آلوده بیش از یک تایید 116,000.

اما به عنوان L. A. شهرستان موج جدیدی از عفونت مقابله منطقه یک سوال پدید آمده است: اگر سنبله در موارد خیلی شدید چرا که منعکس در مرگ و میر که در ادامه به سقوط ؟ در واقع در این شهرستان نرخ مرگ و میر رفت از 4 درصد در اواخر ماه ژوئن به 3 درصد در جولای 4. و اگر شما نگاه ملی تصویر مورد رای است اما میزان مرگ و میر پایین رفتن بیش از حد.

L. A. شهرستان بهداشت عمومی رئیس باربارا فرر اشاره کرد و برای اولین بار به خانه های سالمندان.

نورد هفت روز به طور متوسط مرگ و میر در پرستاری ماهر امکانات بوده و در شیب کاهش از اواخر ماه ژوئن — تلخ و شیرین یک پوشش نقره ای در میان همه جدی آمار از اواخر.

بیش از 1700 نفر که فوت کرده اند در L. A. شهرستان شد ساکنان پرستاری ماهر امکانات و در یک زمان بودند اکثر موارد.

اما آن تغییر کرده است.

در حال حاضر به عنوان بخش عمومی وزارت بهداشت گزارش شده در دوشنبه نیمی از افرادی که مثبت برای این ویروس در حال حاضر بین 18 تا 40 سال. و بستری شدن در بیمارستان برای افراد 18 تا 40 سال نیز از افزایش بیش از 10 درصد از بيماران بستری در ماه آوریل به حدود 25 درصد در ماه جولای.

بوده است وجود دارد کاملا تغییر بیش از گذشته سه هفته" فرر روز دوشنبه گفت:.

درصد رفتن به بیمارستان برای 65-و-چاق, چاق, فرو رفته است.

در واقع فرر گفت شده اند وجود دارد هیچ مورد جدید در پرستاری ماهر امکانات در 14 روز گذشته — هنگامی که یک نقطه داغ در سراسر کشور.

فرر پیشنهاد کرد که این واقعیت است که به تازگی عفونی هستند جوانتر ممکن است معنی آنها را می توان در بیشتر انعطاف پذیر به ویروس هر چند او اشاره کرد با احتیاط که افراد جوان می تواند succomb به این بیماری بیش از حد — به ویژه کسانی که با بیماری های زمینه ای.

"اما آنها یک گروه کمتر احتمال دارد به مرگ" فرر گفت.

هنوز هم هر چند از فرمانداری به فرر را وجود دارد احتیاط در این فرض که داده ها برگزار خواهد شد.

فرر اشاره کرد که در حالی که در خانه سالمندان مرگ و میر پایین وجود دارد نگرانی که در نتیجه جامعه گسترش می تواند به معنای عفونت بیشتر در میان افرادی که کار در چنین امکانات و کسانی که در تماس با افراد مسن.(مقامات نظارت به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد.) و برای هفته بهداشت عمومی مقامات صدا زنگ در مورد افراد جوان که تصمیم به شرکت در اجتماعی, فاصله—, و اشاره کرد که آنها باید به فکر که آنها ممکن است در معرض ویروس — که ممکن است بیشتر در معرض آن است.

در نهایت ما می دانیم که در عرض چند هفته به دلیل مرگ یک "عقب مانده شاخص."

"واقعی عامل است که به اعداد ما در حال حاضر شاهد است که ما اغلب یک lagtime در, مرگ و میر, از زمانی که ما شروع به دیدن افزایش می دهد و بستری شدن در بیمارستان" فرر گفت. "مرگ و میر اغلب عقب کمی به اندازه یک, دو, سه هفته است."

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در روز دوشنبه گفت که او تا به حال محتاط امید است که نمی خواهد اتفاق می افتد.

اما بیمارستان در حال بندهای که برای افزایش موارد با این وجود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب