"من تو را دیدم شیطان امروز: دادستان, اعضای خانواده, مقابله با دولت طلایی قاتل در مورد درخواست شنوایی

به مدت هفت ساعت دوشنبه, اعضای خانواده از ده ها تن از قربانیان از دولت طلایی قاتل گوش در حالی که او croaked کرد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399

به مدت هفت ساعت دوشنبه, اعضای خانواده از ده ها تن از قربانیان از دولت طلایی قاتل گوش در حالی که او croaked کردن گناه خود را درخواست.

با یک پلاستیک گیر پوشش صورت خود را یوسف جیمز دی آنجلو جونیور — دهان agape نشسته بین وکیل مدافع و در لباس نارنجی رنگ زندان jumpsuit نشسته پشت یک میز در بالای یک مرحله در وسط سالن دانشگاه — التماس کرد گناه را به قتل 13 و 13 ربایی او متعهد بیش از حدود 13 سال در سراسر کالیفرنیا.

در صورتی که پس از مورد DeAngelo, 72, بستری گناه است. در 161 جنایات دیگر از جمله تجاوز سرقت و دزدی DeAngelo اتهام نیست اما او اعتراف کرد او کسانی که بیش از حد.

"گناه" جوزف جیمز دی آنجلو جونیور گفت: در گوشخراش بالا سخت تن به تن صدا. "اعتراف میکنم."

  • کیت و Patty Harrington, یک تازه داماد زن و شوهر زندگی می کردند که در دانا پوینت در سال 1980 اعتقاد به قربانیان جوزف دی آنجلو طلایی دولت قاتل.(حسن نیت ارائه میدهد از Harrington خانواده)

  • Janelle کروز مورد تجاوز قرار گرفت و bludgeoned به مرگ در ارواین در سال 1987. او معتقد به یک قربانی از جوزف دی آنجلو طلایی دولت قاتل.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • مانوئلا Witthuhn 28 ساله بود مورد تجاوز قرار گرفته و bludgeoned به مرگ در اتاق خواب از یک خانه در کلمبوس در ارواین. او تنها بود. شوهرش دیوید بود که بستری برای یک عفونت ویروسی است. DNA گرفته شده در صحنه مربوط به "شرق منطقه متجاوز". (عکس)

  • یک عکس از لیمان اسمیت و نامادری شارلین اسمیت هر دو bludgeoned به مرگ توسط به اصطلاح "طلایی دولت قاتل." (عکس حسن نیت ارائه میدهد از جنیفر کارول)

هر زمان 74 ساله DeAngelo به آرامی خم به جلو به صحبت به میکروفون و سپس haltingly وارد شده تقاضای خود را. گاهی اوقات سر خود را تحت تأثیر و یا راننده سرشونو تکون دادن کمی اغلب با چشمان خود را بسته است.

در دقیق, وحشیانه, جزئیات, دادستان شهرستان از بالا و پایین دولت بازگو هر یک از DeAngelo این جنایات از جمله ده ها تن از خالی تجاوز.

در حالی که همه اعضای خانواده گسترش در سراسر سالن در صندلی فاصله شش فوت از هم جدا تماشا بدقت.

ران هارینگتون و برادرش بروس ایستاده بود برای بسیاری از شنوایی به طور مستقیم در مقابل از دی آنجلو.

"من می خواستم او را به تماس با چشم با من" ران Harrington گفت. "من می توانم صادقانه بگویم او, اما من می خواستم به انجام دهید تا مطمئن شوید که او را مجبور به اجتناب از من اگر او نگاه کرد."

این Harrington خانواده منتظر دهه برای این لحظه. خود را برادر کیت کشته شد در بستر خود در دانا پوینت خانه در سال 1980. نیز کشته شد و همسرش, پاتریس Harrington. در میان چهار قربانیان DeAngelo کشته در اورنج کانتی بین 1980 و 1986.

ران Harrington گفت: شنیدن دی آنجلو را جنایت توصیف در جزئیات مانند او احساس "از نظر جسمی بیمار است." او گفت که دی آنجلو را ضعیف ظاهر در روز دوشنبه "شد و یک نما."

"این مرد است که فقط در بی رحمانه ترین, جرم و سادیستی مرد — منظورم این است که او فقط یک خشونت جنسی درنده," او گفت:. "او کاملا شایسته و باید اعدام شود ... شما واقعا مهربان بود و به مهار خود را از نه فقط در حال اجرا بر روی صحنه و wringing گردن خود را."

دی آنجلو, به عنوان او در حال حاضر پذیرفته stalked بسیاری از قربانیان خود را پس از آن اغلب هدف آنها در حالی که آنها خواب در خانه های خود و یا در حالی که آنها به تنهایی است.

دو نفر دیگر DeAngelo کشته در اورنج کانتی شد Janelle کروز, 18 و مانوئلا Witthuhn, 28.

کروز به خانه به تنهایی در ارواین زمانی که دی آنجلو شکست در تجاوز سپس bludgeoned او را به مرگ. در طول خواندن خود را از حقایق قتل اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر گفت: کالبد شکافی مشخص کروز کشته شد با یک شی شبیه یک چکش. دو تا از دندان های جلویی زدم شد در این حمله.

اسپیتزر گفت: یک آچار لوله گرفته از کروز بعد از قتل بود که در آن تاریخ و زمان آخرین دیده دروغ گفتن در حیاط خود را. او به نام دی آنجلو "شیطان مجسم."

"من به شما بگویم من قسم می خورم من دیدم شیطان امروز" اسپیتزر گفت: پس از شنیدن. "این شیطان است. کسی که می تواند انجام آنچه او انجام داد و بیش از بیش و بیش و به نظر می رسد برای لذت بردن از آن و بیش از بیش و بیش از این شیطان است."

دی آنجلو محکوم خواهد شد در ماه اوت است. دادستان گفت که به عنوان بخشی از یک مورد درخواست او چهره زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب