صدها نفر جمع آوری در توقیف ونیز کلیسا به نگرانی نژادپرستی gentrification

بیش از 400 نفر با تجمع در مقابل توقیف اولین کلیسای باپتیست ونیز در ظهر جمعه به تتم کسانی که فوت کرد به دست پلی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 خرداد 1399

بیش از 400 نفر با تجمع در مقابل توقیف اولین کلیسای باپتیست ونیز در ظهر جمعه به تتم کسانی که فوت کرد به دست پلیس و به منظور بالا بردن توجه به gentrification در جنوب کالیفرنیا.

کلیسا تاسیس در سال 1910 بوده است توقیف برای تقریبا سه سال است. علف های هرز پر کوچک جلو در حياط و سفید رنگ در نما کم رنگ شده است.

اعضای ونیز دبیرستان کلاس 2019 که سازماندهی این رویداد به نام کلیسای نمایندگی از gentrification شده است که در حال وقوع در ونیز برای برخی از زمان. برخی از ترس که به عنوان مجلل تر خواص در حال توسعه مقرون به صرفه مسکن برای جوامع مختلف را ناپدید می شوند. دیگران ادعا می کنند که چنین توسعه ایجاد شغل و kickstart فعالیت های اقتصادی.

برای چندین سال نبرد شده برپا در این دریا جامعه بیش از این در طول تاریخ کلیسا که فروخته شد به رسانه ای هنری جی Penske که با هدف تبدیل آن به یک خانه. تلاش برای رسیدن به Penske در یکشنبه ناموفق بودند.

بیش از 400 نفر با تجمع در مقابل توقیف اولین کلیسای باپتیست ونیز در ظهر جمعه به تتم کسانی که فوت کرد به دست پلیس و به منظور بالا بردن توجه به gentrification در جنوب کالیفرنیا. عکس: دیوید روزنفلد

"ما این نقطه را در یک تاریخی سیاه و سفید محله در اواکوود" گفت: Soni لوید یک معلم تاریخ در ونیز که با کمک خود دانش آموزان سابق سازماندهی یاد. "این کلیسا بوده است که محل وحدت — اما در حال حاضر آن را در معرض خطر است."

یادبود رویداد برجسته در چند سخنرانی توسط آمریکایی های بومی ساکنان از جمله نماز و مادری آهنگ.

نزدیک به نه دقیقه لحظه سکوت برگزار شد, نماد مقدار زمان, سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس خود را نگه داشته زانو در جورج فلوید را گردن او به عنوان lay dying در روز یادبود.

"تاریخ تکرار" لوید گفت. "ما هستند که می توانید تغییر دهید که تاریخچه و آن شروع می شود در این لحظه است."

Ty مارتینز یک جوان 19 ساله ونیز دانش آموز بالا که به سازماندهی یادبود گفت: او با تغذیه نژادی و بی عدالتی است.

"ما می بینیم بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد" مارتینز گفت. "ما خسته از بودن می ترسم. هر کسی که جوان ما نیاز شما را به ایستادگی کردن از آنجا که ما در حال رفتن به آن را ندارد."

Tharon Weighill, 56 عضو Chumash قبیله گفت: مبارزات در مواجهه با جوامع مختلف امروز همان است که آمریکایی های بومی به مدت طولانی مواجه شده است.

"شما نمی توانید می گویند آن آغاز شده و با مغلوب ساختن پیشی جستن" Weighill گفت: "زمانی که این اتفاق می افتد شده است به ما 500 سال است."

زیر برخی از سخنرانی پرشور در مراسم یادبود این گروه راهپیمایی در اطراف خیابان های نزدیک به قبل از بازگشت به کلیسا سایت برای باز کردن میکروفن جلسه.

"همانطور که من راه می رفت خیابان های این 10 روز گذشته من دور دمیده توسط نسل Z" گفت: Chaka Forman.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن