چگونه زنان متفاوت سرمایه گذاری نسبت به مردان

زنان و مردان دارای تنظیمات مختلف در تقریبا در هر جنبه ای از زندگی خود را که آیا آن شغل آنها را انتخاب کنید, بر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 فروردین 1399

زنان و مردان دارای تنظیمات مختلف در تقریبا در هر جنبه ای از زندگی خود را که آیا آن شغل آنها را انتخاب کنید, برنامه های تلویزیونی آنها مانند کتاب خواندن ، این درست است که در مورد سرمایه گذاری به عنوان به خوبی.

سرمایه گذاری متفاوت

عوامل زمینه ای است که نفوذ به سرمایه گذاری تمایل دارند که اساسا متفاوت از مردان در معرض خطر. در حالی که مردان تمایل به ریسک بیشتری با سرمایه گذاری های خود زنان را انتخاب کنید به آن بازی امن. کری Carbonaro CFP و مدیر عامل ایالات سرمایه از نیویورک معتقد است که زنان برای حفظ دارایی های خود را با توجه به محافظه کار سرمایه گذاری طرز فکر.

"زمانی که من به مشتریان من آنها باید یک صندوق اضطراری مردان را به من بگویید:" اما من می خواهم من صندوق اضطراری در بازار و در عین حال زنان باید پنج برابر بودجه اضطراری آنها نیاز به نشستن در بانک هیچ کاری انجام نمی. برای برخی از دلیل زنان از ترس از دست دادن پول در حالی که مردان به نظر می رسد به ترس از دست دادن نه بازی بازار" کری گفت: به NBC News.

زنان و مردان نیز تفاوت در تصمیمات سرمایه گذاری خود را بر اساس چگونه اعتماد به نفس آنها در مورد خود. در یک مطالعه که نگاه به روانی تفاوت بین مردان و زنان, محققان ابتدا افراد خود را به فکر می کنم که آنها تا به حال خوب یا بد سوابق زمانی که آن را آمد به تصمیمات سرمایه گذاری. سپس محققان از مردان و زنان به تصمیم می گیرید که چگونه آنها را در سرمایه گذاری US$20,000 در سطوح خطر متفاوت.

مردان با اعتماد به نفس هستند به احتمال زیاد به بیشتر سرمایه گذاری های مخاطره آمیز با توجه به حرکت صعودی. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

تا آنجا که به سرمایه گذاری برای سود نگران بود که آیا زنان بر این باور بودند خوب سرمایه گذاران یا نه ساخته شده تفاوت در چگونه آنها ساخته شده و خود را در تصمیم گیری های مالی. حتی این زنان بودند که در ابتدا به فکر می کنم از خود را به عنوان عالی سرمایه گذاران بیش از حد تمرکز بر پتانسیل صعودی از بازار است. در مقابل مردان بودند که در ابتدا به این باور در خود قابلیت های سرمایه گذاری به پایان رسید تا ساخت خطرناکترین تصمیم گیری به عنوان آنها بیشتر متمرکز بر پتانسیل صعودی است.

وضعیت کاملا متفاوت بود از مردانی که با اعتماد به نفس. "آن دسته از شرکت کنندگان مرد که نیست در ابتدا به احساس می کنید قادر به نشان داد خطر-مصرف الگوهای یکسان است که از شرکت کنندگان زن. نتایج به عبارت دیگر نشان می دهد که تفاوت اصلی بین مردان و زنان در معرض خطر-مصرف است نه ذاتی — اما ناشی از خود اعتقاد راسخ در سرمایه گذاری صلاحیت" با توجه به , برنج, کسب و کار خرد.

دلایل دیگر

دلیل دیگری برای سرمایه گذاری تفاوت بین جنس به نظر می رسد شکاف در ثروت. مردان تمایل به ثروت بیشتر از زنان است که اجازه می دهد تا آنها را بیشتر با خطرات اضافی خود ثروت. با توجه به گروه مشاوره بوستون زنان انتظار می رود که تنها 32 درصد از ثروت با داشتن بقیه. سال گذشته فوربس بالا 100 ثروتمندترین افراد لیست تنها 10 زنان در صفوف. طول عمر زنان نیز نقش مهمی در تصمیمات سرمایه گذاری خود را.

از آنجا که زنان زندگی می کنند طولانی تر از مردان آنها نیاز به صرفه جویی در پول بیشتر برای سن. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

"در ایالات متحده 65 سال باید ارائه برای خودش برای یکی دیگر از 20.6 سال به طور متوسط در مقایسه با 18 سال بیشتر برای 65 سال. که 2.6 سال بیشتر — و 2.8 سال در کانادا. در ایالات متحده متوسط بازنشسته خانوار صرف بیش از ما 3.800$در هر ماه پس از 65 سال نیاز به را به دست آورده اند را نجات داد و به نوعی افزایش ثروت او حدود US$120,000 بیش از یک مقایسه انسان برای حفظ شیوه زندگی" با توجه به مشاغل گذار.

هنگامی که یکی طول می کشد را به حساب زنان پایین تر ثروت طولانی تر طول عمر و تمایل خود را برای حفظ ثروت خود را به عنوان آنجا که ممکن است آن را قابل فهم است که چرا زنان اغلب را انتخاب کنید کمتر مخاطره آمیز گزینه های سرمایه گذاری است که مردان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

چرا نیویورک پس Menaced توسط COVID-19 طوفان ؟ (قسمت 1)


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب