چگونه UC برکلی است که حمایت از دانش آموزان و کارکنان از طریق COVID-19

صدراعظم کارول مسیح و معاونت توسعه و فارغ التحصیلان روابط جولی مورگان هوپر ارسال پیام را به جامعه دانشگاه در رو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

صدراعظم کارول مسیح و معاونت توسعه و فارغ التحصیلان روابط جولی مورگان هوپر ارسال پیام را به جامعه دانشگاه در روز سه شنبه:

سه شنبه گذشته ما پردیس شرکت در #GivingTuesdayNow جهانی بعد از دادن که راه اندازی شد برای کمک به حمایت از کسانی که بیشتر تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. ما نوشتن امروز به ارائه به روز رسانی در موفقیت است که درایو به اشتراک گذاری دیگر دانشگاه تلاش ها برای حمایت از اعضای آسیب پذیر جامعه و به منظور تشویق دانش آموزان نیاز به درخواست برای کمک اگر شما در حال حاضر انجام شده است. لطفا COVID-19 امداد اورژانس صندوق پورتال برای شناسایی و درخواست برای کمک های مالی که برای آن شما ممکن است واجد شرایط.

دانشجویی صندوق اضطراری

همانطور که ما در هفته گذشته گزارش کتی Kwan – سخاوتمندانه UC برکلی alumna – لگد کردن ما #GivingTuesdayNow رانندگی با ارتکاب $1 میلیون نفر به اورژانس حمایت مالی برکلی برای دانش آموزان است. او همچنین چالش دیگر فارغ التحصیلان پدر و مادر اهدا کنندگان و اعضای جامعه به ساخت بر او سخاوت با بالا بردن اضافی $1 میلیون دلار برای دانش آموز صندوق اضطراری.

پس توصیه ما شنیده ایم از بسیاری از اهدا کنندگان با الهام از کتی چالش و ما خوشحالیم که اعلام کند که بیش از 2000 نفر را به شدت به حمایت از این صندوق ارائه می دهد که حمایت مالی مستقیم به برکلی دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد دچار مشکلات پیش بینی نشده و کسانی که disparately نهفته در طول این زمان. ما جمع آوری کمک به تلاش های خود ادامه خواهد داد همانطور که ما در ادامه کار ما برای دیدار با کتی را به چالش بکشد.

از طریق کمک های مالی و بورسیه دفتر ما اعطا مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی $547,000 در کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی و کمک مالی اضطراری از بحران آغاز شد و همچنین به عنوان یک اضافی $120,000 در اورژانس کمک های مالی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی از مکمل فدرال کمک هزینه فرصت های آموزشی.

نیازهای اساسی صندوق

جامعه ما نیز گرد هم می آیند برای حمایت از ما خرس شربت خانه و پوشک بانک واقع در دانش آموز ما خانواده تسهیلات مسکن با 80.000 دلار در کمک های مالی از فارغ التحصیل مونتاژ و $5,000 از بشردوستانه بخش باشگاه. علاوه بر این دانشگاه حمایت کرده است خرس شربت خانه و پوشک بانک با $10,000 به عنوان به خوبی به عنوان غذا و کمک های مالی. در نهایت دفاتر معاونت اجرایی و معاونت سهام و ورود رهبری تلاش با کابینه همکاران در repurposing در مجموع $63,750 به نیازهای اولیه صندوق به رسمیت شناختن است که کارکنان در میان کسانی که disparately نهفته و درد و رنج چالش های متعدد در حال حاضر.

پشتیبانی برای دانشجویان بین المللی

در حالی که واجد شرایط برای قابل فدرال و دولت کمک ما می دانیم که ما دانشجویان بین المللی هستند با این وجود در رفتن را از طریق یک دوره به چالش کشیدن. این دانش آموزان حیاتی برای طراوت و چالاکی از جامعه ما و برکلی دفتر بین المللی است که در حال حاضر در حال بررسی بیش از 200 برنامه های کاربردی از دانشجویان بین المللی به صورت اضطراری کمک های دانشجویی. دفتر را هدف توزیع پردیس منابع مالی برای دانشجویان بین المللی در چند هفته آینده.

پشتیبانی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

از طریق بخش تحصیلات تکمیلی ما تابستان افزایش کمک های مالی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی توسط $600,000. این بلوک اعطای کمک های مالی داده شد به بخش اختصاص به دانش آموزان است. علاوه بر این در بخش تحصیلات تکمیلی اختصاص داده اضافی $200,000 در بودجه برای حمایت از COVID-19-مربوط به نیازهای اولیه امداد از جمله برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی پدر و مادر است. آنها همچنین افزایش تعداد یارانه بازگشت به بالا مراقبت های ساعت که پدر و مادر می توانید استفاده کنید برای بقیه سال تحصیلی.

فن آوری کمک

دانش و فناوری صندوق (STF) ایجاد واکنش در شرايط اضطراری تکنولوژی دسترسی برنامه که با حمایت از $280,000 در دانش آموزان, دانش آموز, فن آوری, هزینه های آن را فعال کنید تا برای توزیع 470 لپ تاپ و 200 تلفن همراه و Wi-Fi را با پرداخت برنامه داده نامحدود برای شش ماه. STF است که بودجه این برنامه را گسترش در 2020-21 سال تحصیلی با اضافی $490,000 و اعطا کرده است $100,000 به Moffitt کتابخانه الکترونیکی برنامه اعطای وام و $228,000 به امن ZoomPro حساب و ZoomPro حمایت از آن برای همه دانش آموزان است. STF و دیگران را نیز پشتیبانی می کند راه اندازی COVID-19 امداد اورژانس صندوق پورتال.

فدرال مراقبت در قانون بودجه برای دانش آموزان

در نهایت به عنوان ذکر شده در پیام های قبلی این پردیس امن $15.2 میلیون مستقيم-به-کمک به دانش آموز از طریق مراقبت در عمل (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی فدرال امداد لایحه). این نقد کمک های مالی کمک خواهد کرد که در مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی پرداخت هزینه برای مواد درسی, تکنولوژی و غذا و مسکن و بهداشت و مراقبت از کودک هزینه های آنها متحمل می شوند و به عنوان یک نتیجه اجتماعی فاصله و آموزش از راه دور. پردیس اهدا $9.6 میلیون دلار 11.2 میلیون کنار گذاشته برای دانشجویان واجد شرایط. کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی از بخش تحصیلات تکمیلی و فارغ التحصیل مجمع در حال همکاری نزدیک در اعطای مراقبت در قانون بودجه به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پیش بینی است که 4 میلیون دلار در جوایز توزیع خواهد شد به دانشجویان تحصیلات تکمیلی آغاز و در پایان ممکن است. اگر چه فاقد مدارک دانشجویان واجد شرایط برای دریافت مراقبت در قانون بودجه دانشگاه برکلی متعهد به ارائه معادل جوایز به مستند نشده دانشجویانی که واجد شرایط در ایالتی تحت AB540. ما اهدا بیش از $327,000 در مراقبت معادل بودجه به دانشجویان که ثبت کالیفرنیا رویای قانون برنامه است.

تعهد به جامعه ما

به عنوان ما همچنان به حرکت COVID-19 همه گیر و خرید اینترنتی UC برکلی به رهبری متعهد به حمایت از اعضای جامعه ما در هر راه ما می توانیم. ما در حال هیجان زده از راه های که در آن ما فارغ التحصیلان و اهدا کنندگان باید توجه این تماس بیش از حد و تشکر از آنها را برای خود سخاوت. ما مشتاقانه منتظر به کار با همه دانش آموزان ما کارکنان و اعضای هیات علمی برای درک بهتر نیازهای شما حمایت از شما را از طریق به چالش کشیدن این دوره و در نهایت ظهور قوی تر در طرف دیگر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب