چگونه می توانید در دنباله LA مهم ترین معماری خانه های

راسل براون نیست یک معمار و یا یک مورخ است اما فیلمساز مادام العمر ریویرا است و از طرفداران سرسخت این شهر معمار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

راسل براون نیست یک معمار و یا یک مورخ است اما فیلمساز مادام العمر ریویرا است و از طرفداران سرسخت این شهر معماری.

پس از رشد خسته از تلاش برای توضیح به دیگران که L. A. یک معماری قابل توجهی شهرستان او تاسیس دوستان مسکونی گنجینه: لس آنجلس یا قلعه دو سال پیش. آن را در زمان کمی از زمان برای ساخت و توسعه غیر انتفاعی اختصاص داده شده به مطالعه و حفاظت از محلی خانه های تاریخی اما در ماه ژوئن گذشته فورت رسما راه اندازی آنلاین با دو اقساط در یک سری در مورد مسیرهای طراحی شده به مردم و کاوش.

"من فکر می کنم آن را جالب تجربه کاربر به خاطر شما واقعا گرفتن یک تور از بسیاری از محله ها در L. A. هنگامی که شما در یکی از این مسیرهای پیاده روی" می گوید: قهوه ای توسط تلفن.

وجود دارد چند اجزای مختلف به فورت ماموریت از جمله برنامه کمک هزینه تحصیلی برای تحقیقات تاریخی و معماری مسکونی و فیلم هایی که ارائه تورهای مجازی از خانه که خواهد بود در غیر این صورت غیر قابل دسترس برای عموم است. در هسته هستند مسیرهای پیاده روی. این راهنمایی است که گروه با هم کار می کند مسکونی, معماری, با, تم, به جای محله. (اگر چه یادداشت های قهوه ای ممکن است وجود دارد محله مسیرهای پیاده روی در دسترس در آینده.)

قهوه ای خود را دنباله "1920s شب" طول می کشد مسافران از مالیبو را Adamson, خانه, در حال حاضر یک موزه به آنتونی خانه در نزدیکی پارک گریفیث بهترین و شناخته شده این روزها به عنوان یک صومعه گرفتار در وسط یک نبرد قانونی بین کتی پری و restauranteur دانا Hollister. در بین وجود دارد شیندلر خانه و همچنین به عنوان سایت های بلند رفته و مستغلات-تبدیل-هتل باغ خدا و فریمن ،

این Freeman, خانه طراحی شده توسط فرانک لوید رایت در سال 1924 و یکی از چهار L. A. خانه است که نشان می دهد او نساجی بلوک تکنیک که kickstarted قهوه ای علاقه های محلی و خانه های تاریخی. "من همیشه از طرفداران فرانک لوید رایت معماری می گوید:" قهوه ای است. "اما زمانی که من در نهایت به حفر شده بود که وجود دارد و به همین دلیل است که خانه بود بسیار مهم و زیبا و تاثیر گذار بود که چیزی که من فکر می کنم این بیشتر شور و شوق برای این موضوع است."

داستان فقط به عنوان مهم به عنوان خانه خود را به خصوص از آنجا که بسیاری از مطالب در این مسیرهای پیاده روی نیست باز به مردم است. یا در مورد باغ خدا دیگر وجود داشته باشد. مسیرهای پیاده روی در حال بسته بندی شده با اطلاعات و لینک کمکی رسانه ها مانند فیلم و عکس و اخبار.

"برای من واقعا معاصر و تکنولوژی زرنگ و دانا نسخه از آنچه که همه ما استفاده می شود به استفاده از که Gebhard و زمستان 'معماری راهنمای جنوب کالیفرنیا" می گوید: "سیان Winship, مرجع کتاب که برای اولین بار منتشر شده توسط Los Angeles County Museum of Art در سال 1965 است و لذت می برد محبوبیت بیش از تعدادی از تجدید نظر شده نسخه.

Winship یک L. A. مبتنی بر حفظ و حرفه ای و رئیس جمهور از معماری مورخان جنوب کالیفرنیا فصل اهدا شد فورت یاران به ایجاد ژاپنی پس از جنگ آمریکا معماران نوین که در حال حاضر آنلاین.

این بررسی کمتر-جانبی شناخته شده از این منطقه را در تاریخ معماری. در آن Winship که قبلا نویسنده این SurveyLA ژاپنی امریکایی, تاریخی, بافت, تمرکز در اواسط قرن معماری مدرن طراحی شده توسط آمریکایی ها. بسیار کمی وجود دارد نمونه هایی از این کار در منطقه و به عنوان Winship توضیح می دهد که وجود دارد یک دلیل برای آن است. معماران' آموزش و/یا اوایل مشاغل قطع شد با توقیف آمریکایی ژاپنی در طول جنگ جهانی دوم است. کسانی که بازگشت به لس آنجلس پس از جنگ اغلب کمی به حال منابع مالی به این معنی است که آن را در زمان دیگر به پایان تحصیلات خود و آنها ممکن است قادر به باز کردن خود به خود شرکت.

"مسکونی آثار بسیار نادر می گوید:" Winship. "تمایل آنها را به خانه خود و یا خانه برای اعضای خانواده خود و یا دوستان شما."

علاوه بر این تحقیقات دشوار بود به دلیل کمی مواد آرشیوی که در دسترس است و این واقعیت است که بسیاری از معماران از آنجا درگذشت. اما Winship قادر به ایجاد یک دنباله از 11 خانه گسترش از ونیز به پاسادنا به گرانادا هیلز. به علاوه, او قادر به مصاحبه با دو نفر از بازمانده معماران فرانکلین ساتا و هیدئو Matsunaga. در حالی که خانه در این تور قابل توجه هستند برای زیبایی شناسی که شامل هم در این دنباله آنها نور را در یک تاریخ مهم در زمینه معماری است.

با فورت آن را نه فقط در مورد خانه و محله شما می دانید. "هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد کلمه" مهم " یا " یاد " که یک دسته و می تواند بسیاری از چیزهای مختلف می گوید:" قهوه ای است. "مردم در مورد پاسادنا و دریاچه نقره ای داشتن معماری جالب, اما من فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از شگفتی های مختلف برای آنچه که می تواند در محله شما راست در اطراف گوشه که جالب و زیبا به در نگاه کنید که شما حتی نمی دانند که در مورد."

آشنایی با تاریخ داخل بسیاری از محله ها و شهرهای منطقه (قهوه ای می گوید که در حالی که آنها سعی کنید به چوب با لس آنجلس "این واقعا یک قانون سخت و سریع."), در نهایت می تواند معنی دار در یک hyperlocal راه بیش از حد. "هنگامی که شما به طور ناگهانی متوجه است که یک قطعه مهم از معماری در محله خود من معتقدم که منجر به بیشتر های مدنی و مشارکت اجتماعی و حس غرور و افتخار در محله خود و در بلوک خود می گوید:" قهوه ای است. "وجود دارد بسیاری از مزایای که می تواند بیرون آمدن از آن است که فرعی از یادگیری در مورد معماری. "tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن