'چگونه به نوشیدن شراب' نویسندگان کریس Stang و اعطای رینولدز نشت در ساخت شراب در دسترس

شاید این سناریو برای تلفن های موبایل آشنا: آن را قبل از همه گیر شما با دوستان و فهرست شراب است فراتر از تهدید

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 خرداد 1399

شاید این سناریو برای تلفن های موبایل آشنا: آن را قبل از همه گیر شما با دوستان و فهرست شراب است فراتر از تهدید آمیز است. چه کاری انجام دهید ؟ سفارش pinot نوآر دوباره و یا یک حدس می زنم ؟

این که آیا شما در یک (50 درصد ظرفیت) رستوران و یا تعمق BevMo تحویل خانه, برنامه, جسارت خارج از منطقه راحتی خود به اعماق دنیای شراب می تواند دلهره آور. اما سرگرم کننده راهنمای جدید است که آن را بسیار کمتر.

در ماه مه منتشر شده توسط برنده جایزه شراب اعطای رینولدز (نیویورک چارلی پرنده و دیگر رستوران ها) و شیفتگی از بنیانگذاران کریس Stang "چگونه به نوشیدن شراب: ساده ترین راه برای یادگیری آنچه شما می خواهم" (Clarkson پاتر $17) demystifies چگونه به طعم شراب — فقط توجه به سه چیز آنها می گویند -- و چگونه به جفت آن را با زندگی خود را ظرف خود را. در میان توصیه ها: پیتزا, شراب, ساحل, جرعه و ژاکت آب و هوا جفت. این کتاب ارائه می دهد مقدار زیادی از "اگر دوست دارید این, سپس سعی کنید این" هدایت — و مقدار زیادی از اهانت به فقیر pinot grigio.

به طور طبیعی ما بود سوالات.

چه چیزی الهام بخش این کتاب است ؟

کریس Stang: شراب می تواند تهدید آمیز برای برخی از مردم است. برخی ممکن است فکر می کنم آنها نمی زمان به "بود به شراب است." شما می توانند یاد بگیرند که تنها با نوشیدن شراب با دوستان و صحبت کردن در مورد آن است.

اعطای رینولدز: (شراب) چیزی است که مردم احساس می کنند باید به مطالعه برای لذت بردن از. شما لازم نیست به مطالعه موسیقی به موزیک. ما می خواهیم مردم عادی برای یادگیری آنچه آنها می خواهم در مورد شراب و شکستن برخی از موانع.

چه بخشی از جهان تولید underrated ترین شراب ؟

GR: ما واقعا صحبت کردن در مورد برخی از این کمتر شناخته شده مناطق در اسپانیا. ما شروع به استفاده از اسپانیایی شراب در رستوران های بسیاری چون شراب ارائه بسیاری از ارزش های خوب و واقعا همه کاره مواد غذایی-جفت شدن شراب. آنها فندک در بدن است. وجود دارد شور شراب سفید. شراب اسپانیایی آمده است تا تنها در چند سال گذشته است.

CS: که جالب بود — من با رفتن به سیسیل. من فقط فکر می کنم شراب جالب و نقاط قیمت بسیار مناسب. اعطای مشتاق در مورد شراب ایتالیایی, بنابراین شاید در ذهن خود آنها دور از دستکمگرفتهشده. اما من فکر می کنم برای بسیاری از مردم این شراب نیست به عنوان آشنا و آنها احتمالا نه کاملا به همه جا.

آنچه را که بهترین شراب شما تا کنون طعم?

GR: ما تا به حال واقعا فوران چاه نفت شام در پاریس یک شب در تور d آب نقره که در آن شما می توانید نوشیدنی 30 ساله بطری از شراب است که در واقع بسیار ارزان است. ما تا به حال به سفید و قرمز کبود برخی از ویژه ترین شراب که من تا به حال. که به راحتی مسخره ترین شب از نوشیدن شراب من را تا کنون داشته است.

CS: آشنا با من ،

چه یک شراب اسطوره شما می خواهم به کم ارزش کردن?

GR: من فکر می کنم مردم احساس می کنند نیاز به هفت نوع مختلف از ظروف شیشه ای به منظور به درستی لذت بردن از شراب خود. وجود دارد برخی از نسبتا معتبر دلیل برای نوشیدن یک لیوان کبود یا بوردو از های مختلف شیشه ای. با اینحال شما می توانید یکی همه منظوره شیشه و تجربه خود را تغییر نمی دهد زیاد است. اما آیا نوشیدن شراب از یک red Solo cup.

CS: شما لازم نیست برای خرید تمام ظروف شیشه ای و یا یک بطری بازکن که متصل به کنار کانتر آشپزخانه خود را و نیاز به باتری برای شما قادر به شروع به لذت بردن از شراب.

چه گوشت گاو خود را با pinot grigio?

CS: ما می خواستیم به موضع که یکی. این یک فرصت بود به توضیح است که وجود دارد دیگر مقرون به صرفه ایتالیایی شراب سفید که بهتر از فروشگاه های مواد غذایی pinot grigio.

GR: این نوع مانند ودکا شراب. آن را مانند چیزهای ارزان طراحی شده است به طعم و مزه ، وجود دارد بسیاری از ترد سفید شراب ایتالیایی. ما در حال تلاش برای تشویق مردم به فکر می کنم فراتر از pinot grigio.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن