کارخانه را تعطیل و حمل و نقل محدود است با توجه به CCP coronavirus جهانی زنجیره تامین در حال حاضر در ژنده پوش. شرکت قادر به تهیه مواد اولیه و قطعات در نتیجه درد و رنج از کاهش تولید و درآمد است. برخی زنجیره تامین بحران به عنوان اولین نشانه آن است که جهان تضعیف شده به رکود است.

بحران

اتان هریس رئیس تحقیقات جهانی در بانک مرکزی امریکا احساس می کند که شوک به زنجیره تامین است که به مراتب عمیق تر و گسترده تر از های اخیر تجارت جنگ است. او هشدار می دهد آن را به احتمال زیاد برای مدت زمان طولانی گذشته و تاثیر بیشتر از آنچه که زلزله یا سیل را به کسب و کار. هریس چين کارخانه خاموش شدن ناگهانی به ادامه خوبی به مه و حتی پس از آن ماه. “این نوع نورد بلایای طبیعی… از نظر تاثیر بر تولید جهانی این shutdown در خارج از چین به احتمال زیاد تبدیل به بزرگتر از تاثیر از چین,” او گفت: به بلومبرگ.

تاثیر بر روی کسب و کار جهانی گسترده شده است. ایرباس SE و فولکس واگن AG خود را تعطیل خطوط مونتاژ در اروپا به دلیل کمبود قطعات و محدودیت در سفر. آلمان Schaeffler که یک تامین کننده عمده برای صنایع خودروسازی در سراسر جهان و استخدام 87,000 در سطح جهان اعلام کرده است اخراج و کاهش کار کارگران است. در پرو و شیلی مس تولید شده است محدود شده است. این منجر به از دست دادن حدود 325,000 متریک تن مس تولید یا 1.7 درصد در سراسر جهان سالانه خروجی.

Noodle.ai detected coronavirus-triggered supply chain shocks in the food industry using artificial intelligence.(Image: pixabay / CC0 1.0)

ماکارونی.هوش مصنوعی شناسایی coronavirus باعث زنجیره تامین شوک در صنعت مواد غذایی با استفاده از هوش مصنوعی است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

مدیر عامل شرکت نستله Mark Schneider بستری در اخیر پیام های تصویری به نیروی کار شرکت است که آنها در مواجهه با جهانی قابل توجهی چالش و بحرانی منابع می تواند قطع شود. او هشدار داد در مناطق تحت تاثیر شیوع ویروسی به انبار لوازم و آماده شدن برای طوفان “به دلیل آن برخورد خواهد شد.” زنجیره تامین شوک نیز آورده توجه به هوش مصنوعی شرکت های مثل ماکارونی.هوش مصنوعی که تمرکز بر استفاده از قدرت هوش مصنوعی برای حل چالش های کسب و کار. این شرکت شناسایی coronavirus باعث زنجیره تامین شوک در صنعت مواد غذایی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام در اواخر ماه ژانویه و در زمان مراحل رسیدگی به این موضوع است.

ماکارونی.ai اضافه کرده است گنجینه ای از اطلاعات جدید به الگوریتم خود را برای پیش بینی مواد غذایی عرضه و تقاضا است. هدف این است که برای کمک به توزیع کنندگان مواد غذایی تعیین کمبود در پیشبرد و آماده سازی به اندازه کافی سهام برای دیدن آنها را از طریق بحران است. “ما در حال دیدن آن را به عنوان یک rallying cry برای کمک به جهان عرضه زنجیره ای اجرا… هیچ چیز مهم تر است در حال حاضر” ماکارونی.ai اجرایی استفان پرات گفت: به وال استریت ژورنال.

راه حل

شرکت ها باید ایجاد چندین زنجیره تامین شناسایی اجزای مهم و تعیین منابع جایگزین از خرید. یک برآورد از در دسترس موجودی در زنجیره ارزش. این خواهد بود مفید در حفظ تولید در حال اجرا و دانستن چگونه بسیاری از کالا می باشد تحویل به مشتریان است. کسب و کار نیز نیاز به مراقبت از کارکنان خود را.

شرکت ها باید به درستی برآورد که چگونه بسیاری از محصولات را می توان به مشتریان تحویل داده. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

“به عنوان ویروس در سطح جهان گسترش زنجیره تامین و رهبران نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه برای محافظت از سلامت کارگران و حمایت از افرادی که بیمار هستند. ارائه روشن و سازگار ارتباط از طریق منابع انسانی و امنیت سفر ضروری است… که این بحران در حال انجام است, خطر این است که مدیریت بحران تیم خسته و فقیر تصمیم گیری” سارا وات, مدیر ارشد, تحلیلگر گارتنر زنجیره تامین تمرین گفت: به عنوان گزارش شده توسط زنجیره تامین دیجیتال.

شناسایی مناطقی که از زنجیره تامین را می توان شتاب. شرکت ها باید با انعطاف پذیر حمل و نقل گزینه های است که می تواند مورد استفاده برای سرعت بخشیدن به تحویل زمانی که ممکن است. در نهایت با انجام چند تست استرس به تعیین که در آن و زمانی که زنجیره تامین مسائل می تواند شروع به تاثیر منابع مالی خود را به طوری که شما می تواند آماده برای مقابله با آنها را هنگامی که آن را در زمان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

چرا چین CCP Coronavirus اعداد کاملا ساختگی است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو