فرشتگان' اندرو هینی راحت با MLB را coronavirus پروتکل تا کنون

آناهایم — اندرو هینی شده است که بخشی از فرایند به شکل از چگونه این همه کار به نظر می رسد اعتماد به نفس است که

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

آناهایم — اندرو هینی شده است که بخشی از فرایند به شکل از چگونه این همه کار به نظر می رسد اعتماد به نفس است که آن را می توانید.

"من فکر می کنم همه در اینجا احساس بسیار امن و راحت با راه ما در حال دست زدن به چیزهایی که گفت:" هینی که یکی از فرشتگان' بازیکن تکرار به اتحادیه.

لیگ اصلی بیس بال است که در مورد به یک فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که مسائل تدارکاتی را ایجاد سوال بیشتر در مورد این که آیا آن را ممکن است برای رفتن به جلو هینی تایید این ورزش تلاش.

چند روز پس از فرشتگان خود را تغییر دهید تمرین برنامه چرا که مقامات اداره coronavirus آزمون را نشان نمی دهد تا هینی گفت او امیدوار است که "یک" مربوط به تعطیلات.

"من احساس می کنم خوب" هینی گفت. "من هر روز دیدن ما کارکنان ما بازیکنان راه آنها مسئولیت رسیدگی به کسب و کار خود من وجود دارد درک واقعی مراقبت و نگرانی با چگونه همه چیز را به کار گرفته است در یک روز به صورت روز. بنابراین من احساس راحت است. من واقعا انجام دهد."

فرشتگان به نظر می رسد به کار به روال پس از چند روز از سکسکه. آنها تحت فشار قرار دادند از شروع تمرینات خود را به اجازه می دهد زمان بیشتری برای آزمایش نتایج به آمده به عقب. آنها بازیکنان خود را صرف کردن زمان در به صورت جداگانه اختصاص داده سوئیت لوکس در فرشته ورزشگاه به جای تجمع در محل باشگاه وانجمن. آنها کار کرده اند در این زمینه در گروه های کوچک تر.

"من به ستایش MLB" مدیر جو Maddon گفت. "این است که بسیار پیچیده به عنوان شما می توانید ببینید. من واقعا تحت تاثیر قرار با همه چیز درگیر در این, و چگونه به خوبی فکر شده است. البته, شما در حال رفتن به برخی از سکسکه و البته چیزهایی که نمی خواهید به طور کامل. انتظار کمال در حال حاضر بد فرض و انتظار.

"بنابراین من فکر می کنم ما یک کار بزرگ انجام داده اما من ستایش آنها از بچه ها که با قرار دادن این با هم. من فکر می کنم آن را برای حفظ بهتر شدن است."

تهران به زودی ؟

یکی از موقعیت بی دست و پا از بازی میان coronavirus است که تیم نمی تواند از انتشار هر گونه اطلاعات در مورد شرایط است که مربوط به بازی – از جمله coronavirus – بدون رضایت این بازیکن است. این بدان معناست که در بسیاری از موارد بازیکنان وجود ندارد و بدون توضیح.

خولیو تهران برجسته ترین فرشتگان بازیکن غایب تا کنون در پاک کردن بعضی از وضعیت او در مصاحبه ای در روز چهارشنبه با ESPN Deportes.

تهران گفت: در اسپانیا است که او و اعضای خانواده اش در حال شروع به احساس علائم نشان می دهد coronavirus راست قبل از او برای سفر به جنوب کالیفرنیا. تهران گفت که او هنوز هم در آتلانتا و در انتظار نتایج آزمون اما او امیدوار است تا در آناهایم در چند روز.

"این است که غمگین می شود در اینجا در حالی که هم تیمی های من باید بازگشت به کار" در تهران گفت: در اسپانیایی. "من امیدوارم که دوباره به تیم آخر این هفته."

تهران اضافه شده است که خود را "بازوی خوب است."

پس از گفت تهران نظر پنج شنبه, Maddon آماده نیست به می گویند که پارچ خواهد بود آماده برای شروع فصل در چرخش حتی اگر او می رسد آخر این هفته.

"شما نمی خواهید به آن را فشار دهید" Maddon گفت:, و اضافه کرد که یک بار به تهران می رسد آنها را ارزیابی وضعیت خود.

هینی که شروع جولای 24, درب بازکن, در اردوگاه و سالم به عنوان Shohei Ohtani گریفین کنسرو و دیلن باندی. آن چهار خواهد بود در چرخش با مت Andriese و فلیکس پنا نامزد پیشرو برای پر کردن چرخش در حالی که انتظار برای تهران.

Jaime Barria نیز در کمپ اما خوزه سوارز و پاتریک Sandoval نیست. فرشتگان ارائه نشده است یک دلیل برای سوارز و Sandoval غیاب.

همچنین

فرشتگان ادعا right-hander یعقوب Rhame در چشم پوشی از New York Mets. Rhame قادر خواهد بود برای پیوستن به این تیم پس از آزمایش منفی برای coronavirus. Rhame, 24, دارای یک 6.23 عصر در 44 عمده-بازی های لیگ در طول سه فصل گذشته همه در امداد. او را زده 40 و رفت 24 در 47 2/3 نوبت.

Maddon گفت: آنها تصمیم گرفتند که بعد از این هفته خواهد بود بهترین به Ohtani خود را یک بار در هفته شروع می شود اما او تایید کرد که یک عامل کلیدی است که نزدیکی به روز کردن. فرشتگان استفاده نمی Ohtani به عنوان DH روز قبل یا بعد از او در زمین. فرشتگان اند که سه نفر از آنها شش خاموش روز در روزهای دوشنبه ساختن یکشنبه یک انتخاب منطقی برای او شروع می شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب