چگونه تایوان کمک در مبارزه با CCP ویروس

کوچک آن را به عنوان ممکن است, تایوان هرگز نتواند به رسیدن و قرض دادن یک دست کمک به کشورهای دیگر به ویژه در طول

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 فروردین 1399

کوچک آن را به عنوان ممکن است, تایوان هرگز نتواند به رسیدن و قرض دادن یک دست کمک به کشورهای دیگر به ویژه در طول این لحظه بحرانی که کل جهان را عملا فرا گرفته CCP ویروس است که نشات گرفته از چین ووهان, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19.

The medical supplies donated to Italy via the Embassy of the Holy See to Taiwan. (Image: Ministry of Foreign Affairs, Taiwan)

تجهیزات پزشکی اهدا به ایتالیا از طریق سفارت مقدس به تایوان است. (تصویر: وزارت امور خارجه تایوان)

تایوان به اطلاع سازمان بهداشت جهانی از خطر رمان coronavirus

با وجود محروم بودن از سازمان بهداشت جهانی (WHO) و دیپلماتیک جدا شده با توجه به چینی رژیم کمونیستی را پی در پی فشار تایوان هنوز هم با ارسال یک ایمیل به که مقررات بین المللی بهداشت (IHR) در تاریخ 31 دسامبر 2019 به اطلاع میرساند که امکان از انسان به انسان انتقال این رمان coronavirus بر اساس اطلاعات آن را جمع آوری کرده و آن را تجربه آموخته از شیوع سارس در سال 2003.

لطفا تماشای ویدئو زیر از اعضای پارلمان ایتالیا که ابراز قدردانی خود را به تایوان برای اهدای تجهیزات پزشکی به ایتالیا.

در ضمن تایوان مراکز کنترل بیماری ها (CDC) همچنین در تماس با همتای خود در چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, درخواست برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به طوری که برای به آمده تا با راه حل های ممکن است. با این وجود تایوان درخواست شد به سادگی پاسخ به با آزادی مطبوعات از چین است.

Part of the face masks donated to the United Stated. (Image: Ministry of Foreign Affairs, Taiwan)

بخشی از ماسک صورت حمل و نقل اهدا شده به ایران اعلام کرد. (تصویر: وزارت امور خارجه تایوان)

تایوان راه اندازی یک کمپین برای کمک به کشورهای دیگر در نیاز

بیشتر به کمک به کشورهای دیگر در زمان خود از نیاز به تایوان بر اساس این اعتقاد است که بشریت بدون مرز به تازگی راه اندازی یک کمپین لقب "تایوان کمک می کند و تایوان کمک (臺灣能幫忙,而且臺灣正在幫忙)."

The face masks donated to the Marshall Islands, Nauru, Palau and Tuvalu. (Image: Ministry of Foreign Affairs)

ماسک صورت اهدا به جزایر مارشال, نائورو, پالائو و تووالو. (تصویر: وزارت امور خارجه)

پس از تایوان "ملی ماسک صورت تیم" به طور معجزه آسایی افزایش روزانه آن ماسک صورت خروجی از 1 میلیون به 15 میلیون ماسک در کوتاه چند هفته آن را اهدا کرده است حدود 20 میلیون فولاد ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی به کشورهای دیگر است.

Taiwan's 34 face mask manufacturing companies and machine tool companies teamed up to from the “national face mask team.” (Image: YouTube film screenshot)

تایوان 34 ماسک صورت شرکت های تولید و ماشین ابزار شرکت های تیمی را به شکل "ملی ماسک صورت تیم است." (تصویر: یوتیوب / تصویر)

در آوریل 1, تایوان اهدا 10 میلیون فولاد ماسک و دیگر لوازم پزشکی به ایالات متحده آمریکا, بلژیک, جمهوری چک, فرانسه, آلمان, ایتالیا, لوکزامبورگ, هلند, لهستان, اسپانیا, مقدس, سوئیس و انگلستان و همچنین کوچکتر ملل که باید روابط دیپلماتیک خود با تایوان است.

Part of the medical supplies donated by Taiwan are loaded into a Taiwanese airline's cargo aircraft. (Image: Ministry of Foreign Affairs, Taiwan)

بخشی از تجهیزات پزشکی اهدا شده توسط تایوان در حال لود به یک تایوانی هواپیمایی محموله هواپیما. (تصویر: وزارت امور خارجه تایوان)

در مارس 9, تایوان بیشتر اهدا 6 میلیون بیشتر فولاد ماسک به کشورهای عضو اتحادیه اروپا در شمال مرکزی و شرقی اروپا و برخی از کشورهای ایالات متحده آمریکا شده اند که به شدت تحت تاثیر کشورهای آمریکای لاتین و کارائیب و همچنین دیگر کشورهای تحت تایوان جدید عازم جنوب سیاست. در 16 آوریل در مجموع 2 میلیون ماسک های جراحی نیز اهدا به ژاپن است.

The medical supplies donated to the Czech Replublic. (Image: Ministry of Foreign Affairs, Taiwan)

تجهیزات پزشکی اهدا به جمهوری چک. (تصویر: وزارت امور خارجه تایوان)

تایوان مشترک آن تخصص و تجربیات با کشورهای دیگر

علاوه بر ارائه ملموس و تجهیزات پزشکی به کشورهای دیگر و تایوان و همچنین ارائه آن به تخصص و تجارب در مبارزه با این CCP coronavirus با کشورهای دیگر در اشکال مختلف.

Chief Representative of the Japan-Taiwan Exchange Association Taipei Office expresses his appreciation to Taiwan for donating face masks to Japan. (Image: Ministry of Foreign Affairs, Taiwan)

نماینده رئیس ژاپن-تایوان ارز انجمن تایپه دفتر مراتب قدردانی خود را به تایوان برای اهدای ماسک صورت برای ژاپن است. (تصویر: وزارت امور خارجه تایوان)

برای یک چیز, تایوان دانشگاه ملی چنگ کونگ بیمارستان انجام یک کنفرانس ویدئویی برای به اشتراک گذاشتن عملی آن تجارب در مبارزه با CCP ویروس با 5,000 پزشکان و بهداشت عمومی دانشگاهیان سراسر هند در مارس 14.

Taiwan shared its expertise and experiences with 5,000 Indian medical professionals on April 14. 2020. (Image: Ministry of Foreign Affairs, Taiwan)

تایوان مشترک آن تخصص و تجارب با 5,000 هندی متخصصان پزشکی در 14 آوریل سال 2020 است. (تصویر: وزارت امور خارجه تایوان)

برای دیگر دانشگاه ملی تایوان بیمارستان میزبانی یک ویدئو کنفرانس چند جانبه در 15 آوریل برای به اشتراک گذاشتن تخصص و تجربه موفق در مبارزه با CCP coronavirus با برخی از 80 مقامات عالی رتبه و متخصصان پزشکی از شورای وزیران بهداشت از آمریکای مرکزی و جمهوری دومینیکن (SE-COMISCA) و همچنین گواتمالا, نیکاراگوئه, هندوراس, بلیز, پاناما کاستاریکا دومینیکا و السالوادور.

Taiwan shares its expertise and experience with some 80 high-ranking officials and medical professionals in Central America and Dominican Republic at an videoconference on April 15, 2020. (Image: Ministry of Foreign Affairs, Taiwan)

تایوان سهام آن تخصص و تجربه با برخی از 80 مقامات عالی رتبه و متخصصان پزشکی در آمریکای مرکزی و جمهوری دومینیکن در یک کنفرانس ویدئویی در 15 آوریل سال 2020 است. (تصویر: وزارت امور خارجه تایوان)

تایوان با این نسخهها کار با دیگر کشورها به منظور توسعه راه حل های همه گیر

علاوه بر این, تایوان, تا از نزدیک همکاری با اتحادیه اروپا به منظور توسعه سریع تست تشخیصی و واکسن برای COVID-19. علاوه بر تایوان نیز تاسیس یک همکاری با آمریکا در زمینه های پزشکی, توسعه, تماس, ردیابی فن آوری و تبادل تجهیزات پزشکی.

Filip Grzegorzewski (right), head of the European Economic and Trade Office (EETO) in Taiwan, attendes a videoconference between Taiwan and the EU on the bilateral medical cooperaton. (Image: twitter.com/grzegorzewskif)

Filip Grzegorzewski (راست) رئیس اقتصادی اروپا و دفتر تجارت (EETO) در تایوان حضور در یک کنفرانس ویدئویی بین تایوان و اتحادیه اروپا دوجانبه پزشکی همکاری است. (تصویر: twitter.com / grzegorzewskif)

تایوانی مردم پیوستن به دولت در کمک به کشورهای دیگر در نیاز

در علاوه بر این به تایوانی دولت بشردوستانه تلاش تایوانی مردم را نیز به طور کامل خود را نشان داد و مهربان همدلی برای کمک به کسانی که در نیاز.

Part of the medical supplies donated by Taiwan are loaded into a Taiwanese airline's cargo aircraft. (Image: Ministry of Foreign Affairs, Taiwan)

بخشی از تجهیزات پزشکی اهدا شده توسط تایوان لود به یک تایوانی هواپیمایی محموله هواپیما. (تصویر: وزارت امور خارجه تایوان)

دیدن ایتالیا به شدت ضربه توسط CCP ویروس یک کشیش ایتالیایی, پدر, جوزپه Didone به دادگاه تجدید نظر به تایوان جامعه در تاریخ 1 آوریل برای کمک به خرید های اضطراری پزشکی مقررات مربوط به پرسنل پزشکی در ایتالیا. هدف اصلی بود NT 11 میلیون دلار (US$0.37 میلیون) در دو هفته اما همانطور که معلوم شد شگفت آور NT$120 میلیون دلار (US$3.97 میلیون) 10 برابر بیشتر از اصل هدف مطرح شد در شش روز. پدر جوزپه Didone در نتیجه بسته کمپین جمع آوری کمک به سرعت.

هر چند که کوچک و تایوان است که در واقع یک غول در دنیای علم پزشکی و پزشکی زیرساخت ها است. تایوان کمک می کند و تایوان است کمک می کند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

تایوانی مردم بی درنگ بازگشت کشیش ایتالیایی درخواست برای کمک به


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن