چگونه دانش آموز آمنه الستر آزاد خودش با دادن صدای خود را به دیگران

آمنه الستر سفر به عنوان یک که قبلا زندانی دانش آموز به ارمغان آورده است او از دره زندان ایالتی برای زنان به کا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 اردیبهشت 1399
Aminah Elster at Sather Gate

آمنه الستر سفر به عنوان یک که قبلا زندانی دانش آموز به ارمغان آورده است او از دره زندان ایالتی برای زنان به کالیفرنیا طبقه سنا حمایت تشکلات مردم. (UC برکلی عکس ایرنه یی)

آمنه الستر کالج حرفه ای را آغاز کرد در دیوار ایالتی کالیفرنیا در زندان است.

نشسته در پارچهای گذاشته و در وسط یک بافق حیاط زندان او به اتمام تکالیف مورد مطالعه و خواندن در مورد زندگی شخصیتهای تاریخی مانند مالکوم ایکس و فریدا کالو.

او همکار زندانیان در اطراف دور نزدیک آهنگ در حال اجرا است اما در زمان او و در پناه او خود را کمی مطالعه گوشه دور از منفی و هرج و مرج زندگی زندان است.

"مدرسه فرار برای من" گفت: الستر. "من در یادگیری چیزهای جدید و به خاطر سپردن است که وجود دارد بیشتر به جهان از کسانی که دیوارهای زندان و محله که من تا به حال محدود شده است به برای مدت طولانی: این رهایی بخش بود."

الستر در زمان خدمت شد و 15 سال به زندگی به عنوان یک وسیله جانبی به قتل پس از سوء استفاده شوهر سابق او را مجبور به محل جدید خود عاشق بود که بعدا کشته شد. اکنون سه سال پس از paroled, الستر, 42, خواهد, فارغ التحصیل از دانشگاه برکلی با مدرک لیسانس در مطالعات حقوقی.

Elster at state capitol speaking at a podium

پشتیبانی شده توسط California, قانونگذاران, آمنه الستر گفت در دولت و کنگره در 14 اوت سال 2019 به نفع ACA 6 یک متمم قانون اساسی است که بازگرداندن حق رای برای کالیفرنیا در آزادی مشروط. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آمنه الستر)

در علاوه بر این به سود او مدرک الستر تبدیل شده است شناخته شده فعال که همکاری با دولت و قانون گذاران در سیاست اصلاحات برای سابق و در حال حاضر زندانی مردم است.

برکلی او گفت: نه تنها به آموزش و پرورش و جامعه که قبلا زندانی دانش آموزان, اما همچنین آمادگی خود را برای یک عمر از حمایت و خدمات عمومی.

"برکلی مجهز است من با آموزشی سرمایه مورد نیاز من گفت:" الستر. "من در حال حاضر قادر به سرمایه گذاری در آن دسته از افرادی که در حال حاضر زندانی و علاقه مند به انجام پژوهش به تاثیر عدالت کیفری سیاست اصلاحات. هدف من این است که برای تشویق مشارکت بیشتر در اصلاحات استراتژی در حالی که ایجاد رهبران آینده است."

به عنوان یک کودک و جوان, بزرگسالان, الستر گفت که او "رنج می برد در سکوت است." اما به عنوان یک زندانی و یک برکلی, دانشجو, او گفت که او یاد گرفته است به "او صحبت می کنند حقیقت" کمک کرده است و دیگر دانش آموزان بیان خود را در فراگیر فضاهای مانند کنفرانس ها و کارگاه ها.

"با وجود همه چالش ها من از طریق من می دانم که چقدر مهم است به فشار رو به جلو" گفت: الستر. "این کاملا مهم برای الهام بخشیدن به دیگران برای انجام همان."

'بیمار-دستاوردهای بدست'

زندگی در یک سوء استفاده خانواده به عنوان یک کودک الستر گفت که او به طور خاص توسط هر دو پدر و مادر او به دلیل پدر او را باور نمی کند او بیولوژیکی خود را ، شرق اوکلند, مادری که عاشق مدرسه سعی کردم به ایستادگی کردن در میان چهار خواهر و برادر با تلاش برای گرفتن نمرات خوب و بازی گارد نقطه برای مدرسه بسکتبال تیم.

"من حتی شرکت در سالانه مدرسه پرنده-دعوت از مسابقه گفت:" الستر. "برنده خواهد همیشه در جی لنو نشان می دهد. ... من در تلاش بود به این باشد که ایده آل دختر است که پدر و مادر می خواهم. من در انجام هر چیزی را به رسمیت شناخته شده."

اما کسانی که دستاوردهای نیست ارزش در خانواده. در 14, الستر شروع به در حال اجرا با یک جمعیت بد ارتکاب تقلب و جعل چک را به پول سریع.

Written poem by Aminah Elster

یک شعر نوشته شده توسط الستر او به اشتراک گذاشته شده در حالی که در زندان است. "آزادی است اما تنها یک تجلی? / یک سراب است که میشود ما به سمت مقصد ما? / چه آن را مانند نگاه کنید شما می توانید به من بگویید که چگونه آن را احساس می کند ؟ / است آن را به عنوان آزاد به عنوان آن را برای تلفن های موبایل هر کسی می تواند به من بگویید چه شد ؟ یا آیا ما برای همیشه باقی می ماند یک زندانی روزمره در راه های مختلف ؟ / آیا آزادی چکه از طریق انگشتان دست مانند آب ساخت آن فرار ؟ / پس مراقب انعکاس من استنباط آن است که اغلب به دنبال پس از آن هرگز به طور کامل پر کنید. زیرا هنگامی که شما ذهن خود را, شما در پیدا کردن وجود دارد هنوز هم در قید روی پای خود."

"آنها بد دستاوردهای بدست," او گفت:. "اما زمانی که من به ارمغان آورد که پول به خانه متوجه شدم که آن چیزی است که مادر من در پاسخ به و قدردانی است."

که شیوه زندگی هر چند در زمان تلفات در او دانشگاهیان و او از دبیرستان فارغ التحصیل. چند سال بعد او ملاقات یک مرد از محله خود که او را در نهایت ازدواج. دو پسر بودند اما شوهرش شد سوء استفاده و کنترل زندگی خود را.

"او شده بود زندانی قبل از من می دانستم که او تا به حال شهرت بد. اما این که چه کشید من به او گفت:" الستر. "من احساس می کردم او از من محافظت. همان کسانی که رفتارهای خشونت و حسادت که من شاهد در خانواده من خانه شروع به بازی کردن خود در ارتباط است. ... همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد."

هنگامی که او نقض آزادی مشروط خود را و قرار داده شد در زندان الستر نقل مکان کرد و شروع به دیدن یک مرد دیگر.

که خشم شوهرش, که, زمانی که او در بیرون از زندان یافت الستر برگزار گروگان او مورد آزار قرار گرفته و تهدید به کشتن او تا زمانی که او به او گفت معشوق جدید خود را در محل.

او سپس متقاعد برادر کوچکتر خود را برای پیدا کردن و کشتن این مرد است.

در سال 2003 الستر متهم شد به عنوان همدست در قتل برای از دست دادن محل خود را عاشق. پس از شش سال در گردشگاه عمومی شهرستان سانتا ریتا زندان در انتظار یک وضع در مورد او التماس کرد هیچ مسابقه به قتل درجه دوم و محکوم به 15 سال زندگی در زندان با امکان آزادی مشروط. او اعتبار برای شش سال او در حال حاضر به سر برد و در زندان در انتظار محاکمه است.

"پلیس وکلای منطقه همه می دانستند که من استفاده داخلی بازمانده" او گفت:. "من فقط فکر نمی کنم که من اعمال خواهد حکم حبس ابد."

'برکلی یا نیم تنه'

Aminah Elster and Daniela Medina pose in an instagram picture frame during welcome week.

آمنه الستر و Daniela مدینه در UC برکلی 2018 خوش آمدید رویداد جدید برای نقل و انتقالات. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Daniela مدینه)

پس از پذیرش درخواست در ژانویه 2009 الستر منتقل شد ولی دولت از زندان زنان در دره مرکزی شهر بافق.

وجود دارد الستر شروع به گرفتن خشونت خانگی بازماندگان کارگاه های آموزشی برای درک چگونگی خشونت در دوران کودکی خود جذب او به سمی و روابط سوء استفاده و کاهش او ارزش خود را.

برای به دست آوردن دوباره اعتماد به نفس خود را در سال 2010 الستر شروع پیشرو کارگاه های آموزشی برای زندانیان دیگر برای بیان خود و سوء استفاده از طریق هنر و شعر و موسیقی. او همچنین تسهیل بحث های داستان او و ملاقات Aviva Galpert یک مدافع حقوقی برای عدالت در حال حاضر, یک سازمان است که با این نسخهها کار است و رهبری مردم زندانی در کالیفرنیا زندان زنان.

Elster and Aviva Galpert link arms

الستر چپ و Aviva Galpert در جلسه کالیفرنیا ائتلاف برای زنان زندانی در اکتبر 2017. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Aviva Galpert)

"(الستر) یکی از مهمترین و دلسوز و متفکر و فکری کنجکاو اختصاص داده شده و مردم درخشان من تا کنون ملاقات کرد و من احساس می کنم خیلی خوش شانس را به او را می دانم" گفت: Galpert. "او یک علامت از آنچه که ما می تواند زمانی که ما سعی می کنید برای انجام بهترین های ما توسط افراد دیگر."

الستر ثبت نام در پر رودخانه, کالج, کالج ارائه می دهد که انتقال میباشد مکاتبات دوره های آموزشی برای دانشجویان زندانی. در سال 2012 پس از اینکه در لیست انتظار برای دو سال الستر و همکار زندانی Daniela مدینه شروع به مصرف هنرهای لیبرال و دروس عمومی.

در همین سال دانشگاه برکلی زیرزمینی دانشمندان ابتکار ایجاد شده توسط یک گروه کوچک که قبلا زندانی دانش آموزان است. به عنوان یک رهبری جزء برکلی زیرزمینی دانشمندان سازمان ابتکار عمل کمک می کند که قبلا زندانی زندانیان مانند الستر پیدا کردن یک مسیر از زندان به دانشگاه.

الستر و مدینه شگفت زده شدند که قبلا زندانی دانش آموزان با حضور در برکلی به دلیل معتبر شهرت.

"ما هر دو از اوکلند بنابراین ما همیشه برگزار شد برکلی در چنین زمینه گفت:" مدینه. "آن نیز نزدیک به خانواده ما محله نسبت به سایر دانشگاه ها. گرفتن پذیرش به برکلی بود یک رویا است که ما را نگه داشته که نگه داشته و ما در حال حرکت رو به جلو در جهت مثبت است."

"این برکلی یا نیم تنه از آن نقطه" گفت: الستر.

Aminah Elster standing with members of her Underground Scholars community celebrating graduation last year with political activist Angela Davis

آمنه الستر سوم از سمت راست با اعضای زیرزمینی دانشمندان, جامعه, جشن Daniela مدینه فارغ التحصیلی در سال گذشته با فعال سیاسی آنجلا دیویس چهارم از سمت چپ. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آزاده Zohrabi)

این جفت ارز شد مجذوب خود دانشگاهیان برگزاری هر یک از دیگر پاسخگو برای مشق شب مهلت و حمل مرتبا در اطراف حیاط زندان به مسابقه با یکدیگر به زبان انگلیسی, علم و فرانسه است.

الستر گفت: از طریق مطالعات خود او قادر به "دیدن چشم انداز در خارج از زندان" و که در آن او می تواند متناسب.

در سال 2014 الستر و مدینه به دست آورده و در مقطع کاردانی از پر رودخانه و مدینه نیز از زندان آزاد شد. در عرض چند سال از او پذیرفته شد برکلی است.

دیدن دوست خود موفق الستر می دانستم که او بود بعدی.

"من به خودم 'به هیچ وجه هدف خدا برای من این است که به صرف بقیه زندگی من در زندان است.' من حاضر به این باور است که گفت:" الستر.

در آزادی مشروط شنوایی الستر را رفتار خوب و موفقیت تحصیلی را تحت تاثیر قرار آزادی مشروط هیئت مدیره. او منتشر شد در ماه اوت سال 2017 پس از 14 سال در زندان و حبس و سقوط 2018 حضور در برکلی به عنوان یک سوم سال ، او 40.

الستر در حال حاضر تکمیل شده درخواست خود را به دانشگاه برکلی ساخته شده و اتصالات زیرزمینی دانشمندان یک گروه دانشگاه کمک می کند که قبلا زندانی دانش آموزان پیدا کردن یک خانه در برکلی است. با سقوط 2018 او حضور در برکلی ،

انتقال و unfamiliarity با اصطلاحات علمی و در کلاس بحث شد در ابتدا دشوار است. در کلاس با اواخر نوجوانی و 20-چیزی دانشجویان الستر نیز گفت: او تا به حال غاصب سندرم احساس او سزاوار نیست در برکلی است.

Aminah Elster and other Haas student leaders on campus.

آمنه الستر با او همکار Peter E. هاس عمومی رهبران خدمتگزار. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از اشلی کلی)

اما او در بر داشت یک جامعه با برکلی زیرزمینی دانشمندان و شرکت در برنامه ها در برکلی عمومی مرکز خدمات. در کلاس او آموخته است که به بررسی قانون اساسی و سیاست های قانونی که به او کمک تجزیه و تحلیل تجربیات شخصی او و ساختاری نابرابری او مواجه شده است.

"ما صحبت های زیادی در مورد مسائل سیستمیک که بر گروه از مردم است. و آن را واقعا به من کمک کرد تا درک کنند که فقط به خاطر من در زندان و یا وادار به شرکت در این جرم من است نه فقط این فرد بد," او گفت:. "وجود دارد این سیستم ها در جای خود قرار داده است که فشار شما به موقعیت های خاص. ... در هر لحظه می تواند اتفاق می افتد به هر کسی."

در ضمن الستر همچنین تلاش برای ارتباط مجدد با پسرش که تا به حال مطرح شده توسط پدر و مادر خود را در حالی که او در زندان است. وجود دارد هنوز هم بی ثباتی در روابط خود با خانواده و به خصوص مادر و پدر و مادرش حاضر به اجازه الستر تماس با پسرش.

که مادر و دختر رابطه است که هنوز هم تیره و تار الستر گفت.

"زمانی که من به عقب نگاه در حال حاضر در مادر من در دوران کودکی وجود دارد بسیاری از صدمات که او رنج می برد ممکن است مانند تجاوز جنسی هنگامی که او جوان تر بود و این نشان داد در او طغیان خشونت و سوء استفاده از گرایش به سمت من گفت:" الستر. "گاهی اوقات ما فقط نمی دانم چیزهایی که مردم باید از طریق رفته است که آنها را مخرب نسبت به خود و مردم آنها را دوست دارم."

قابل تحسین وظیفه

Elster and Medina on the state capitol steps

برکلی زیرزمینی دانشمندان آمنه الستر چپ و Daniela مدینه گفت در دولت و کنگره در مورد اهمیت آموزش عالی در طول راهپیمایی و تجمع است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Daniela مدینه)

در سال آخر در برکلی الستر انتخاب شد توسط برکلی عمومی مرکز خدمات به عنوان یک عضو از Peter E. هاس خدمات عمومی رهبر برنامه.

به عنوان یک هاس رهبر الستر با او کار می کرد مادر آلما, پر, کالج رودخانه به مشاور زنان زندانی در زندانهای کالیفرنیا در مورد نحوه انتقال به دانشگاه و برای تحقق بخشیدن به او گفت که "بودن زندانی نیست پایان زندگی خود را."

برکلی عمومی مرکز خدمات و مدیر برنامه اشلی کلی گفت: الستر "دارای یک حضور قوی در میان دانش آموزان و حتی اگر او صحبت نمی کنید. او در حال حاضر وجود دارد و برای همه است. که خاص رهبری صفت که من تحسین."

به عنوان سفیر هماهنگ کننده برنامه به صورت زیرزمینی دانشمندان ابتکار الستر نیز کمک کرده است که قبلا زندانی دانش آموزان به منظور کمک به سیاست گزارش با برکلی موسسه تحقیقات نیروی کار و اشتغال است.

Elster and other Underground Scholars and California Senator Steven Bradford stand on the senate floor.

آمنه الستر مرکز با او همکار زیرزمینی علما و کالیفرنیا سناتور استیون برادفورد چهارم از سمت چپ در آمریکا هستند. الستر برای شهادت SB 575 فراهم می کند که بیشتر پل گرانت بودجه برای زندانی دانش آموزان است.

از طریق رهبری با ابتکار دانش آموزان را نیز آموخته است که چگونه به سادگی داستان های خود را برای حمایت از سیاست از جمله برای ممنوعیت-جعبه کمپین یک قانون است که محدود کارفرما توانایی به سوال در مورد محکومیت کیفری در کار نرم افزارو ACA 6 لایحه که با هدف بازگرداندن حق رای کالیفرنیا در آزادی مشروط.

"من ملاقات بسیاری از مردم به عنوان به خوبی گرد که آمنه گفت:" برکلی زیرزمینی دانشمندان مدیر آزاده Zohrabi. "او از ترس به کشش مرزهای منطقه راحتی خود. من نمی بینم بسیاری از دانش آموزان با سطح حرفه ای و بلوغ است. او واقعا باور نکردنی رهبر."

الستر امیدوار به حضور در مقطع تحصیلات تکمیلی اما برای اولین بار است که راه اندازی خود سازمان غیر انتفاعی به تجهیز سابق و در حال حاضر در زندانی در کالیفرنیا با مهارت های پژوهشی به طوری که آنها می تواند کمک به تصمیم گیری های سیاست است که آنها را تحت تاثیر قرار.

هدف او این است که به نگه داشتن صدای زنانی که کفش او را در فقط چند سال پیش و همچنین به او کمک کرد و هر یک از دیگر به رشد و زخم التیام یابد.

"این واقعا صرفه جویی در زندگی برای من," او گفت:. "و در حال حاضر من می خواهم برای ایجاد یک تفاوت برای آنها است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب