چگونه Newsom می تواند با استفاده از قدرت خود برای احیای کالیفرنیا اقتصاد

با کالیفرنیا رو دو رقمی بیکاری در بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ در کالیفرنیا فرماندار باید با استفاده

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 تیر 1399

با کالیفرنیا رو دو رقمی بیکاری در بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ در کالیفرنیا فرماندار باید با استفاده از قدرت اضطراری برای کاهش این بیماری همه گیر اثر بر اقتصاد ما.

متاسفانه او تفسیر خود را اضطراری قدرت به او اجازه برای قانونگذاری هزینه های اضافی در به کارگیری کالیفرنیا.

شاید در زمان های خوب دولت می تواند اضافه کردن نظارتی بار در اشتغال و کسب و کار کوچک بدون تضعیف بازار کار. اما این نه زمان عادی. وال استریت ژورنال تخمین می زند که نزدیک به 50 درصد از اوقات فراغت و مهمان نوازی شغل در کالیفرنیا شد از دست رفته بین فوریه و مارس. جنوب کالیفرنیا انجمن از دولت تخمین می زند که نرخ بیکاری در جنوب کالیفرنیا به طور متوسط 12.2 درصد در سال 2021.

اما با دولت مواجه $54.3 میلیارد دلار کسری بودجه آن است که به سختی در یک موقعیت برای کمک به. دولت نیاز به تکیه بر بخش خصوصی است اما این بیماری همه گیر به کاهش درآمد خود را برای استخدام. این فرماندار باید عمل به روشن کردن هزینه های استخدام کارگران.

خوشبختانه فرماندار اتحاد قوی برق اضطراری به "تعلیق هر گونه مقررات اساسنامه" و یا قوانین و مقررات "که در آن فرماندار تعیین ... که انطباق دقیق ... خواهد ... جلوگیری از مانع و یا تاخیر در کاهش اثرات اضطراری است." فرماندار باید مستقیم دولت برای شناسایی هر مقررات و قانون است که او ممکن است به حالت تعلیق آن را به کمتر گران به استخدام کارگران اضافی در حالی که این بیماری همه گیر به طول می انجامد.

برای استارت, فرماندار باید تعلیق مونتاژ بیل 5 که بسیاری از پیمانکاران مستقل به گران تر کارکنان باعث نویسندگان و بسیاری دیگر به از دست دادن شغل خود. در آوریل 153 اقتصاددانان و دانشمندان علوم سیاسی نوشت: در نامه سرگشاده ای به فرماندار توضیح داد که این قانون "انجام قابل توجه و قابل اجتناب از آسیب به افرادی که در حال حاضر کمترین منابع و بدترین گزینه های در دسترس به آنها."

به طور موقت تعلیق مونتاژ بیل 5 را حس می کند: علاوه بر نقاط ساخته شده در این نامه آن شده است در اثر به مدت شش ماه. آن است که هزینه های لوکس و دولت نمی تواند در حال حاضر. علاوه بر این یک ابتکار است واجد شرایط برای انتخابات ماه نوامبر است که محدود کردن دامنه از قانون است. چرا منتظر رای دهندگان به خود را می گویند قبل از اجرای یک قانون است که به کاهش استخدام و فرصت ؟

به جای کاهش هزینه های استخدام, اما, فرماندار استفاده کرده است یکی دیگر از برق اضطراری – یک سوال یک را به موضوع حداقل دو دستور اجرایی را ساخته اند که آن را گران تر به استخدام کارکنان اضافی.

در مارس فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی که کارفرمایان را ملزم به ارائه دو هفته از مکمل مرخصی استعلاجی برای مواد غذایی مختلف بخش کارگران است. در مارس فرماندار امضا فرمان اجرایی ایجاد یک فرض است که هر کسی که مبتلا به COVID-19 ظرف 14 روز از کار کارفرما را از محل آلوده شده بود در محل کار (حتی اگر آن فرد می تواند به راحتی قرارداد این بیماری در جاهای دیگر).

این دستور اجرایی را خلاف قانون اساسی است زیرا آنها تشکیل مصوبات که سقوط خارج فرماندار اجرایی قدرت. فرماندار صادر شده و آنها را تحت یک برق اضطراری فراهم می کند که "[d]uring وضعیت اضطراری فرماندار باید ...باید ... مناسب برای ورزش ... همه پلیس قدرت واگذار شده در دولت توسط قانون اساسی و قوانین ایالت کالیفرنیا ...."

اما به حدی فرماندار است که با استفاده از این قانون به قانونگذاری آن است که به وضوح بر خلاف قانون اساسی. کالیفرنیا قانون اساسی به صراحت فراهم می کند که "[t]او قدرت دولت در حال قانون گذاری اجرایی و قضایی" و "[p]ersons شارژ با اعمال یک قدرت ممکن است ورزش یا از دیگران به جز به عنوان مجاز توسط این قانون اساسی."

کشور ما قانون اساسی جلیقه فرماندار ما با "عالی قدرت اجرایی این کشور" نه قدرت قانونگذاری. در مقابل قدرت خود را به حالت تعلیق اجرای اساسنامه در مواقع اضطراری می افتد در داخل فرماندار اختیارات اجرایی برای به اجرا درآوردن قوانین به خصوص از قوه مقننه داده است که او قدرت را به حالت تعلیق آنها.

اخیر کالیفرنیا دولت شده اند و تمایلی به بلند کردن بار نظارتی اشتغال است. اما ما به عنوان بزرگترین جمهور آبراهام لینکلن, مشاهده, "تعصبات به گذشته آرام ناکافی به طوفانی در حال حاضر. ... به عنوان مورد ما جدید است و ما باید به فکر می کنم دوباره و عمل دوباره." ما طوفانی در حال حاضر نیاز است که ما فکر می کنم دوباره.

دانیل Kolkey یک قاضی سابق و وکیل به رژیم صهیونیستی است. پیت ویلسون و خدمت در هیئت مدیره اقیانوس آرام موسسه تحقیقات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب