چگونه دیزنی لند کهکشان لبه متناسب با جهان جنگ ستارگان

یک کتاب جدید از لوکاس فیلم و والت دیزنی Imagineering توضیح می دهد که چگونه جنگ ستارگان سیاره در قلب کهکشان لبه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

یک کتاب جدید از لوکاس فیلم و والت دیزنی Imagineering توضیح می دهد که چگونه جنگ ستارگان سیاره در قلب کهکشان لبه مضمون زمین در دیزنی لند متناسب به جهان گسترده ای از یک کهکشان دور ،

جدید "traveler's Guide to Batuu" در خدمت به عنوان یک راهنمای سفر جهان به سیاه Spire پاسگاه روستا در این جنگ ستارگان سیاره Batuu تنظیم برای 14 هکتار زمین در دیزنی لند در کالیفرنیا و دیزنی استودیوهای هالیوود در فلوریدا.

دیزنی لند باقی مانده تا اطلاع ثانوی بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر. دیزنی استودیوهای هالیوود در فلوریدا — صفحه اصلی به Batuu شرق — تنظیم برای بازگشایی در روز سه شنبه, جولای 15.

همچنین نگاه کنید به: بروک و رابین لوپز را وادار به سوار شدن دیزنی جهان زیر لیوانی در NBA حباب های نجومی

Backstory و ساکنان سیاه Spire پاسگاه و Batuu کمک فریم ماجراهای که از بازی در جنگ ستارگان: کهکشان لبه. تعمق عمیق تر به جغرافیا و تاریخ این سیاره در "traveler's Guide to Batuu" کمک می کند تا پوست پشت لایه های اضافی در کهکشان لبه و ارائه نکات در داستان و در عین حال گفته می شود در جنگ ستارگان با مضمون سرزمین.

کهکشانی نقشه در "traveler's Guide to Batuu" مکان کهکشان لبه سیاره در غرب می رسد از لبه بیرونی داستانی جنگ ستارگان جهان.

"این دقیقا به این محل است که به شکل سیاره, تاریخچه" با توجه به "traveler's Guide to Batuu." "قبل از پیشرفته hyperspace قابلیت Batuu موقعیت را شلوغ توقف سوخت رسانی به کشتی ها از رفتن به فضا است. با پیشرفت در فن آوری و به خوبی جدولها hyperlanes مدرن ترین مسافران را انتخاب کنید برای دور زدن Batuu در نتیجه این سیاره تبدیل شدن به یک تقاطع برای ماجراجویان و یک پناهگاه برای کسانی که ترجیح می دهند زندگی در سایه".

همچنین نگاه کنید به: مرکز شهر دیزنی در حال حاضر فروش coronavirus ماسک با میکی ماوس هالک و نوزاد Yoda شخصیت

سیاه Spire پاسگاه — سیاره کوچک اما پرجمعیت ترین حل و فصل — نشسته در Surabat دره رودخانه در نزدیکی روستاهای همجوار از Galma, Surabat و Peka.

Galma کوتاه شاتل سوار از منار مخروطی پاسگاه.

"برای بسیاری از آن را احساس می کند توسعه نیافته به عنوان بسیاری از سازه های اینجا شده اند scavenged و repurposed" با توجه به "traveler's Guide to Batuu." "شکسته به پایین speeders و کشتی به عنوان خانه ها و کارگاه های آموزشی برای کاردان مکانیک که در اینجا زندگی امروز است."

Galma شناخته شده است به عنوان یک پناهگاه برای غیر قانونی podracing و قمار که در اطراف قانونى ،

"این فعالیت ها جذب یک عنصر جنایی و من توصیه نمی آن را برای بیشتر کردن-worlders" با توجه به کتاب است. "قمار در این فعالیت ها است که یک راه سریع برای از دست دادن تمام اعتبار خود را و شما نمی خواهید به در بدهی به هر کسی که frequents این منطقه است."

همچنین ببینید: اینها 26 مرکز شهر دیزنی مغازه ها و رستوران ها است که بازگشایی پنج شنبه

این شهر کوچک از Surabat ارائه می دهد چند نداشتی.

"هاردی ساکنان هر چند جدا ساخت خانه های محکم که نشستن nestled در برابر پایه زیبا اسپارس و کوه" با توجه به "traveler's Guide to Batuu." "آب و هوا در اینجا این است که سخت تر از سایر نقاط Batuu با بادهای قوی در طول سال است."

مثل بقیه Batuu, Surabat شده توسط قوی سنگشده اسپارس که نقطه چشم انداز است.

"آن باقی مانده است مورد علاقه پریدن کردن نقطه کوه کوهنورد و هیجان جویان به دنبال صعود باستان اسپارس" با توجه به کتاب است. "بسیاری از کسانی که در اینجا زندگی می کنند حفظ خود را به عنوان گلسنگ برداشت دلیرانه در بالا رفتن از اسپارس به جمع آوری ارزشمند و طلایی پلان."

همچنین نگاه کنید به: چگونه دیزنی لند نگه داشتن طرفداران از گرفتن بیش از حد نزدیک به میکی موس ؟

Peka شناخته شده است برای ساده آن کلبه و کلبه های چوبی ساخته شده از درختان بومی.

"من پیدا کردن ساکنان در اینجا استقبال و خوش مشرب به بازدید کنندگان مایل به اشتراک گذاشتن خود را متواضع خانواده گرا زندگی می کند با کسانی که از طریق عبور" با توجه به "traveler's Guide to Batuu."

Peka ساکنان زنده کردن زمین و رودخانه ای که اجرا می شود در گذشته جامعه است.

"بسیاری از کار به عنوان ماهیگیران و کشاورزان برخی حتی ارائه به خارج از worlders در ماهیگیری گشت و گذار است که به شما اجازه گرفتن و طبخ ناهار خود را در بانک ها از رودخانه جریان" با توجه به کتاب است.

همچنین نگاه کنید به: که دیزنی لند را نشان می دهد و جاذبه های بسته باقی خواهد ماند زمانی که پارک بازگشایی?

Batuu و کوتاه کردن بیش از حد فضای هاپ به تعدادی از نزدیکی سیارات در کهکشان ستارگان.

برای طرفداران جنگ ستارگان جنگل moon Endor از "بازگشت جدای" احتمالا بهترین و شناخته شده ترین مقصد در Batuu منطقه از کهکشان.

جنگل سرسبز سیاره Takodana شده بود کامل سیاره برای سفر یک روزه قبل از Maz Kanata قلعه نابود شد در "نیروی بیدار."

همچنین نگاه کنید به: چگونه دیزنی لند را اجرای اجباری ماسک قانون در هنگام بازگشایی پارک

کوتاه رفت و آمد به Bakura ارائه می دهد نزدیک ترین شهر بزرگ به Batuu. Mokivj است شناخته شده برای آن غروب زیبا و ده قمر اما فاجعه بار گدازه را ویران کرده اند این سیاره است.

که متاسفانه به نام Gannaria است یک پناهگاه برای قاچاقچیان درگیر در غیر قانونی تجارت ادویه. کوهستانی سیاره Rattatak به جنگ سالاران و نبرد گلادیاتوران جوامع است.

Yakorki جذب هزاران نفر در هر سال به صورت سالانه قارچ متحرک. جزر و مد بالا پوشش سفید شن و ماسه سواحل Zaddja هر شب. از راه دور سیاره Umme است یک پناهگاه برای بزرگ-بازی سافاری.

جدید "traveler's Guide to Batuu" ارائه می دهد توصیه های که در آن به خوردن و گردش در طول سفر به کهکشان لبه در حالی که ارائه backstories برای شخصیت ها و مکان های در جنگ ستارگان با مضمون زمین.

این "traveler's Guide to Batuu" است که ظاهرا به قلم Eloc Throno یک کهکشانی مورخ و نویسنده سفر که همچنین نوشته شده guides به Tatooine Mustafar و دیگر ستارگان مقصد. این کتاب همچنین اعتبارات Lucasfilm, خلاق, مدیران پابلو هیدلگو و مت مارتین و همچنین والت دیزنی Imagineering مدیریت داستان ویرایشگر مارگارت Kerrison — که همه یک دست در حال توسعه backstory برای کهکشان لبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب