چگونه می توانم شما را از دست ندهید زمانی که شما نمی خواهد به دور ؟ یک زن و شوهر راهنمای بقا

اقامت در خانه اقدامات در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال هل دادن روابط صمیمی به محدودیت های خود را. UC ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 فروردین 1399
couple wearing masks during coronavirus pandemic

اقامت در خانه اقدامات در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال هل دادن روابط صمیمی به محدودیت های خود را. UC برکلی رابطه کارشناسان به اشتراک گذاری مشاوره در مورد چگونه برای زنده ماندن فشرده با هم. (iStockphoto)

شام در خانه بود و نه در منو وقتی که جنیفر موناهان برنامه ریزی شده خود را از 10امین سالگرد عروسی. اما قبل از این بود که بیماری همه گیر کوروناویروس سوار صدها میلیون ها نفر از زوج ها در سراسر جهان در داخل خانه و به هم فشرده, برای بهتر یا بدتر.

در آوریل 10, او و همسرش برایان به جای مطرح شده نان تست به ازدواج خود را از محدوده مشترک خود را در فضای زندگی است. "سفر بود و شام در یک رستوران خوب بود, um, کردن جدول. ما در آنجا ماند و تا به حال یک وعده غذایی خانه پخته شده" گفت: موناهان یک مدیر ارتباطات در دانشگاه برکلی مدرسه رفاه اجتماعی.

چنین لحظات سبکتر از عشق و ازدواج در محله های تنگ, هر چند مقدار زیادی از زوج ها ممکن است به زودی آواز Dan Hicks' "چگونه می توانم شما را از دست ندهید زمانی که شما نمی خواهد به دور؟"

روابط صمیمی می تواند به نوبه خود تیره خیلی سریع تحت stay-at-home سفارشات زمانی که تصمیم گیری که آیا برای رفتن برای یک اجرا را به یک سفر به فروشگاه مواد غذایی و یا مواد غذایی تحویل داده شده شامل یک زندگی یا مرگ جزء گفت برکلی روانشناس رابرت Levenson.

نه کسب و کار به عنوان معمول

A masked couple in Tokyo rides the subway

اماتور, زن و شوهر در توکیو سوار مترو پس از اعلام وضعیت اضطراری به دلیل coronavirus. (AP photo by Eugene Hoshiko)

Levenson جانباز محقق طولانی مدت روابط ردیابی روانی و تغییرات فیزیولوژیکی در بیش از 150 میانسال و مسن در منطقه خلیج سان فرانسیسکو برای 30 سال است.

امروز در COVID-19 ناکامی زوج به طور معمول بیان در جلسات مشاوره — مانند نگرانی های مالی, تقسیم کارهای صمیمیت و یا عدم آن و دیدگاه های ضد و نقیضی در کودک-پرورش — در حال گرفتن یک ترسناکتر به نوبه خود.

"مردم می پرسند" چه می شود اگر من مریض است؟' "چه می شود اگر من شریک می شود بیمار است؟' "اگر ما نمی توانیم به اندازه کافی غذا؟' "اگر ما از دست دادن یک کار؟' "اگر نظم جهانی بدونیم و در آن احساس امنیت نمی شود در خیابان؟'" Levenson گفت. "این یک بوته که مردم در حال محوری و به, و آن را نه تنها کسب و کار به عنوان معمول است."

بیش از 20 درصد از جمعیت جهان در حال حاضر تحت مستند. بر خلاف جنگ جهانی دوم که به ترتیب به کودک-بوم نسل جمعیت شناسان معتقدند 2020 coronavirus همه گیر است که بیشتر مناسب برای درایو نرخ طلاق از نرخ تولد را می توان به عنوان سنجیده در بخش هایی از چین که در آن برای اولین بار COVID-19 موارد تشخیص داده شد و خاموش شدن ناگهانی شدید اجرا شد.

احساس بد نیست در مورد احساس بد

به صورت بسیار حساس مردم spousal مستند می تواند احساس viscerally مشقت بار به عنوان آشنا روال مختل و ناراحتی های چرک بیش از چگونه یک یا شریک دیگر می خورد, تنفس, خواب و به طور کلی می رود در مورد کسب و کار خود را. اضافه کردن کودکان به مخلوط و طبع می تواند منفجر شود.

"بسیاری از بزرگسالان در حال مبارزه در حال حاضر با کاهش بهره وری با توجه به کار از راه دور وضعیت — اگر آنها پدر و مادر — با داشتن بچه ها در جریان و نیاز به خانه و مدرسه به آنها گفت:" سرنا چن استاد روانشناسی در برکلی که مطالعات مزایای خود-دلسوزی در روابط است.

ضرب و شتم خود را برای احساس بد در مورد احساس بد معکوس است گفت: جنس زنبق و سوسن Mauss استادیار روانشناسی در برکلی است.

"هر کس در حال حاضر در حال تجربه نوعی از استرس است. و در حالی که این پاسخ فوق العاده رایج بسیاری از مردم منفی قاضی خود را برای داشتن آنها" Mauss گفت.

"تحقیقات نشان می دهد که بیشتر ما اجازه می دهد خود را به احساس احساسات منفی سریعتر حل و فصل آنها خودشان و کمتر سمی هستند."

زمانی که شخصیت های clash

برکلی روانشناس Dacher Keltner یک متخصص در علم, احساسات, توصیه به زوج های انجام بهترین خود را برای جلوگیری از رفتارهای ذکر شده در روانشناس آمریکایی است را چهار اسب سوار از آخرالزمان: انتقاد تحقیر defensiveness و stonewalling.

اما این نظم بلند, به ویژه هنگامی که یک شریک است hypervigilant مورد COVID-19 در حالی که دیگر بی بند و عدم مداخله.

زمانی که شرکای قطبی هر دو نیاز به یک گام به عقب و شکل و خارج چگونه به دیدار با یکدیگر در نیمه راه گفت: روانشناس آرتور آرون یک محقق در برکلی موسسه شخصیت و تحقیقات اجتماعی. او و همسرش ایلین توسعه یافته معروف 36 سوال برای سرعت بخشیدن به صمیمیت.

"برای مثال من شریک بسیار حساس است. او متوجه چیزهایی که من را از دست ندهید. اما من می توانید بر روی همه چیز است که او ممکن است پیدا کردن سخت به طوری که ما با هم کار کنند به عنوان یک تیم" گفت: آرن که همچنین یک استاد پژوهش در دانشگاه استونی بروک در نیویورک است.

هنوز هم وجود دارد هیچ سوال که استرس بودن cooped با هم برای مدت نامعلوم "تقویت خطوط گسل است که در حال حاضر وجود دارد در یک رابطه گفت:" فیلیپ Cowan, یک استاد بازنشسته روانشناسی در برکلی است.

به علاوه پیر اختلافات که یک زن و شوهر فکری به حال حل و فصل به طور ناگهانی می تواند بازگشت گفت: همسرش کارولین, سیم, کوان, یک برکلی استاد emerita روانشناسی.

"زوج ممکن است اختلاف نظر در مورد آنچه که بچه های خود را باید مجاز به انجام در طول پناهگاه در محل اقدامات زمانی که خیلی در خطر است," سیم, Cowan گفت. "و کسانی که در درگیری ها ممکن است به بازگشت به زمانی که آنها برای اولین بار نوزاد و یک پدر و مادر می خواستم انتخاب کنید و به راحتی گریه نوزاد در حالی که دیگر فکر کردم که چیدن تا نوزاد را از بین بردن او."

زوج تحت خرد کردن فقر

برای چهار دهه Cowans هر دو روانشناسان بالینی انجام داده اند و تحت نظارت مقیاس مطالعات و مداخلات درمانی برای بیش از 1000 زوج های بسیاری از آنها کم درآمد.

A couple in Greensburg, Indiana plays a card game on the front porch

یک زن و شوهر در گرینزبورگ ایندیانا نقش یک کارت بازی در مقابل ایوان. زن و شوهر مشغول به کار در یک کارخانه هوندا که تعطیل با توجه به COVID-19. (AP photo by Darron کامینگز)

زیان کار ضعیف دسترسی به مراقبت های بهداشتی و رقابت برای منابع کمیاب را به زندگی خود را سخت تر از آنها در حال حاضر هستند. "این خانواده ها را شدید تر تنش و کمتر صبر و وقتی که می آید به صحبت," سیم, Cowan گفت. "این خواهد بود بسیار سخت را برای آنها."

جفری Edleson یک استاد دانشگاه برکلی و دین بازنشسته از رفاه اجتماعی و متخصص برجسته در خشونت خانگی پویایی و پیشگیری از صمیم قلب concurs:

"با توجه به افزایش چشمگیر نرخ بیکاری به ویژه در میان کسانی که در پایین براکت درآمد در کشور ما این احتمال وجود دارد که خشونت خانوادگی نیز افزایش می یابد. این ترکیب با "امن در خانه' سفارشات ایجاد می کند بسیار قابل احتراق وضعیت در خانه برای بسیاری," او گفت:.

Levenson پیش بینی کرد که در حالی که COVID-19 همه گیر خواهد شکست بسیاری از روابط آن را به دیگران قوی تر — اما تنها اگر زوج آماده برای کار سخت پیش رو است.

"برای بسیاری از ما این است که رفتن به یکی از واحد تعریف اجتماعی لحظات در روابط ما. از آن خواهد شد مانند 9/11 اما دیگر" Levenson گفت. "خیلی دوست دارم که بسیار چالش برانگیز مرحله از یک رابطه زمانی که شما برای اولین بار حرکت می کند در کنار هم پس از آشنایی و شما کشف چیزهایی که در مورد خودتان و شریک زندگی خود را به عنوان زن و شوهر است که واقعا مهم هستند بلوک های ساختمان برای نوع زندگی شما در حال رفتن به با هم."

لینک:

منابع برای پیشگیری و پاسخ جنسی و خشونت خانگی

دانشگاه خدمات بهداشتی و درمانی منابع و خدمات بهداشت روانیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن