چگونه یک 9 ساله دختر را فتح متکبر استاد هنرهای رزمی

چین بسیاری از کودک اعجوبه. امروز ما خواهد شد بحث در مورد فرومایه شکست متکبر استاد هنرهای رزمی توسط یک 9 ساله د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 اردیبهشت 1399

چین بسیاری از کودک اعجوبه. امروز ما خواهد شد بحث در مورد فرومایه شکست متکبر استاد هنرهای رزمی توسط یک 9 ساله دختر.

در شاندونگ بسیاری از مردم تمرین هنرهای رزمی است. وجود دارد مقدار-جشن داستان قوم که اتفاق افتاده در شاندونگ 40 سال پیش. که در آن زمان وجود داشت یک خانواده از سه نفر به نام چن. هر دو پدر و مادر بسیار انجام شده هنرمندان رزمی. آنها تا به حال یک کودک تنها یک دختر به نام چن لینگ. در آن زمان از این ماجراجویی حماسی او فقط 9 سال. او بود که اپل از پدر و مادر او چشم. پدر و مادر او را باران چن لینگ با تمام عشق خود را. آنها از بین بردن نیست و آنها حتی به او افاضه فوق العاده هنرهای رزمی نظم و انضباط.

یک روز پدر و مادر او را برای کار در سمت چپ ترک چن لینگ به تنهایی در خانه. مدت کوتاهی پس از آن یک زبر و خشن مرد از روستای مجاور به خانه آمد به چالش چن لینگ پدر و مادر برای یک مسابقه هنرهای رزمی دلاوری. مردی بود مشهور به بسیار معروف کارشناس هنرهای رزمی. دیدن که فقط چن لینگ بود و در خانه او به شوخی گفت: "پدر و مادر خود می دانستند که من در آینده شد. آنها ترس بیش از حد و غیرقابل تصور روم شما به تنهایی به دنبال پس از خانه؟"

In Shandong, many people practice martial arts. (Image: pixabay / CC0 1.0)

در شاندونگ بسیاری از مردم تمرین هنرهای رزمی است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

نوجوان هوشمندانه پاسخ داد: "پدر و مادر من فکر می کنم که شما نه ارزش مبارزه این است که چرا آنها خانه را ترک کرد." این مرد با خشم. او سپس تهدید کردند: "این خیلی توهین آمیز است. من قطعا آموزش پدر و مادر خود یک درس را به آنها نشان می دهد چگونه برای آموزش فرزند خود رفتار."

چن لینگ جواب داد: "اگر شما اصرار من قبول خود را به چالش بکشد." پس از تبادل کلمات چن لینگ در زمان از تفنگ نیزه. او گفت: مرد: "اگر شما متقاعد شده و سپس نگاهی به این."

قلدر عقب نشینی نیست و پاسخ با در نظر گرفتن یک چاقوی بزرگ. پس از بیش از ده دوره از مبارزه با چن لینگ ناگهان چرخش نیزه تفنگ در اطراف و هدف از آن بزرگ مرد را گردن. مرد با عجله سعی به فرار اما پس از آن بود که چن لینگ رو مرد لباس با speargun. او سپس برداشته و انداخت او را به یک وان آب از روغن (معلوم می شود که چن خانواده بودند نفت تجار). مرد آغشته به روغن وان و او ناشیانه خزید.

Both parents were highly accomplished martial artists. (Image: Screenshot / YouTube)

هر دو پدر و مادر بسیار انجام شده هنرمندان رزمی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

فقط پس از آن چن لینگ پدر و مادر وارد خانه و همسایگان خود را نیز با عجله برای دیدن سرگرم کننده است. زبر و خشن مرد اگر چه humiliated, هنوز هم نمی دهد اما یک همسایه گفت: "هیچ شکوه و عظمت در حال برداشته 9 ساله و پرتاب به نفت وان بنابراین آن را فراموش کرده ام." چن لینگ پدر و مادر عذرخواهی کرد به مردی که در سمت چپ احساس خجالت. از آن زمان به بعد چن لینگ نام تبدیل به یک افسانه دور و گسترده.

درس در اینجا این است که آیا نمی شود یک قلدر. مشترک وجود دارد گفت: "نوزاد گوساله ها می ترسند از ببر."

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

حفظ سلامت در طول زمان دشوار است


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن