چگونه 2 SBA وام می تواند کمک به صاحبان سرمایه گذاری املاک تجاری

صاحبان املاک تجاری یا اشغال ساختمان آنها به خود و یا با تکیه بر یک شخص ثالث – مستاجر – برای پرداخت اجاره.در سا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

صاحبان املاک تجاری یا اشغال ساختمان آنها به خود و یا با تکیه بر یک شخص ثالث – مستاجر – برای پرداخت اجاره.

در سابق صاحبان شناخته شده به عنوان مالک کارکنان و دومی به عنوان سرمایه گذار ، سرنشینان تجاری املاک و مستغلات هستند و در برخی موارد قادر به تامین مالی خرید خود را از طریق وام سرچشمه گرفته و یا تضمین شده از طریق اداره کسب و کار کوچک.

به طور کلی وام SBA آمده در دو طعم — 7(یک) یا 504. 7(یک) وام SBA-تضمین شده برای اولین بار اعتماد سند به طور معمول 90 درصد از خرید. این حداکثر مبلغ وام از 5 میلیون دلار. این 504 وام نیاز به دو وام – یکی از بانک ها از 50 درصد و یک دولت "سهم قرضه" از 40 درصد است. این شهر همچنین دارای وام SBA حداکثر 5 میلیون دلار.

با این توضیح به عنوان پس زمینه اجازه دهید به بررسی چگونگی این وام کمک می کند.

SBA خواهد ساخت در شش ماه اول پرداخت در تمام 7(یک) وام تامین می شود قبل از سپتامبر. 27 برای هر دو خرید و refinances.

SBA نیز به طور خودکار پرداخت اصل بهره و هزینه های جدید 7(a) 504 و microloans صادر شده قبل از سپتامبر. 27.

بیشتر بخوانید درباره SBA برنامه های امداد در اینجا.

در برخی موارد وام SBA می تواند ارائه دهد:

  • ارزیابی تخفیف قبل از مارس 15
  • 45-بعد نرخ بهره قفل در SBA 7(یک) تصویب وام
  • 25 سال وام از برنامه های زیر 3.5 درصد نرخ (به عنوان از آوریل 22)
  • 12 ماه leaseback واجد شرایط برای 10 درصد پایین وام SBA

بهترین منبع خود را برای SBA 7(یک) وام خواهد بود تا از طریق کسب و کار موجود خود بانک. اما من می خواهم توجه شما را به تایید می کنند که کسب و کار بانک در واقع یک SBA-ترجیح وام دهنده.

ترجیح دهنده وضعیت را قادر می سازد یک بانک به تصویب 7(یک) وام خانه بدون بررسی و تصویب توسط SBA. یک بار دیگر این است یک راه عالی برای تامین مالی 90 درصد از خرید خود را در ثابت-نرخ بهره در برخی از موارد است.

اگر انتخاب شما این است که به سرچشمه یک 504 سهم قرضه وام شما نیاز به کمک طلب کردن خدمات گواهی شرکت توسعه و یا یک سی دی. همانطور که گفته شد 504 وام است که در واقع دو وام — یکی از بانک و یکی از دولت است.

CDC می توانید بررسی خود را بسته کمک مالی تصویب و سپس شما را در تماس با یک قادر به بانک است که می تواند وام 50 ٪ از قیمت خرید. به منظور واجد شرایط برای پرداخت بخشش برنامه وام خود را – از جمله SBA سهم قرضه – باید به طور کامل تامین می شود هفت. 27, 2020

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید abuchanan@lee-associates.com یا 714.564.7104.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب