بیمارستان کشیش پر نقش جانشین اعضای خانواده در طول زمان از انزوا و افسردگی و مرگ

"می تواند به شما بگوید به جهنم همسر من, من او را دوست دارم?"آن است که اغلب نیست که خاخام جیسون وینر در بیمارست

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

"می تواند به شما بگوید به جهنم همسر من, من او را دوست دارم?"

آن است که اغلب نیست که خاخام جیسون وینر در بیمارستان روحانی و مدیر مراقبت معنوی در Cedars-Sinai در لس آنجلس می شود یک درخواست مانند آن. آن را از یک مرد مسن که در بیمارستان بستری شده بود. او نمی تواند دیدار او به دلیل دستورالعمل های دقیق در محل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مرد گفت: خاخام, این اولین بار در 65 سال است که آنها تا به حال خواب در همان اتاق روی تخت خواب است.

"آیا شما می دانید آنچه که بود ؟" او پرسید.

"که قدرتمند بود و عمیقا در حال حرکت" وینر گفت. "من همسرش پیام و او اذعان کرد آن را با یک اشاره."

در این دوران وخیم به عنوان coronavirus همه گیر خارجی از طریق جنوب کالیفرنیا و موارد همچنان به افزایش کشیش مثل وینر در حال خدمت به عنوان پل بین بیماران و اعضای خانواده که قادر به جسمی با عزیزان خود.

خاخام جیسون وینر روحانی در Cedars-Sinai در لس آنجلس می گوید: او چگونه شغل خود را تغییر داده است به طور قابل توجهی در طول coronavirus بیماری همه گیر. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Cedars-Sinai)

رفتن مایل اضافی

کشیش در برخی از کالیفرنیای جنوبی و بیمارستان گرفته اند در وظایف اضافی در طول بیماری همه گیر. آنها ارائه پیام, انجام درخواست و گرفتن مسئولیت های فراتر از محدوده خود نوعی نقش.

زمانی که اقامت در خانه سفارش ابتدا تحمیل شده و مردم شروع به "وحشت خرید" جف Hetschel, رهبری, روحانی در Hoag بیمارستان ایروین سوار یک یخچال ون برای ساعت هر روز ارائه مواد غذایی و لوازم به کارکنان است که نمی تواند به فروشگاه ها قبل از قفسه های خالی ، او نیز فرار موقت "فروشگاه" از یک گاراژ در ارواین که در آن کارکنان بیمارستان می تواند انتخاب کنید تا ضرورت.

"من هرگز پیش بینی من چیزی شبیه به آن" گفت: Hetschel که در خدمت به عنوان یک روحانی در اورنج کانتی برای حدود 16 سال است. "برای یک ماه بود که کار من است. این بیماری همه گیر به من آموخته است که در دوران وخیم مانند این دیگر به اندازه کافی برای صحبت کردن فقط از نظر مذهبی. ما نیاز به تمرکز بر روی نیازهای مردم. من تو را دیدم بزرگسالان گریه زمانی که آنها می تواند یک 12-بسته کاغذ توالت."

تکنولوژی نقش مهمی بازی می کند

Hetschel گفت: فناوری نقش مهمی در پر کردن خلاء فیزیکی انزوا در آورده با این بیماری همه گیر. Hoag ارائه iPads برای دو خواهر بودند که در بخش های مختلف بیمارستان به طوری که می توان گفت او خداحافظی به طرف دیگر که در حال مرگ بود. Hetschel است دعا نخل به نخل با بیماران و اعضای خانواده با یک مانع شیشه ای بین آنها است.

"هدف من این است برای کمک به حذف که احساس انزوا از طریق گفتگو," او گفت:. "من مردم را تشویق به نشستن کنار پنجره و باز کردن پرده و یا یک فنجان قهوه است. انجام هر کاری شما به ارمغان می آورد صلح است."

در Cedars-Sinai, خاخام وینر گفت: او با قرار دادن یک علامت در آوریل که گفت: "مبارک عید فصح" به زبان انگلیسی و عبری به نفع یک بیمار که صمیمانه مشاهده فصح در هر سال است. در این سال او در واحد مراقبت های ویژه.

"از آنجا که عید فصح به معنای بسیار به همسر خود پیشنهاد ما قرار داده تا ثبت نام در ICU شیشه ای ویندوز," او گفت:. "او را دیدم علامت داد و با سر اشاره کردن."

وینر گفت: او قرار داده تا عید فصح و عید پاک نشانه هایی برای بیماران دیگر نیز هست و آن شد تا حمایت خانواده.

اشتیاق بشر لمسی

با وجود نماز و حرکات چه نامطلوب در طول این بیماری همه گیر است که ناتوانی دارند که نزدیکی مثل این است که قادر به نگه داشتن دست ها در نماز گفت: Carl Ricketts, روحانی در دانشگاه Loma لیندا سلامت.

"ما قادر به برقراری ارتباط با بیماران به ما عادت کرده اند و یا حتی به عنوان ما آموزش داده شده است," او گفت:. "همه intimacies ما به عادت در آن لحظات مقدس در آن اتاق رفته است. قادر بودن به نگه داشتن دست ها به عنوان یک گروه و قادر به تلاوت (مزمور داود) و بود وجود دارد به عنوان یک واحد خانواده. در حال حاضر ما در حال ساخت آن اتفاق می افتد از طریق فن آوری."

چه کشیش در حال مبارزه با این است که برای پر کردن پوچی در بيماران bedsides گفت: Pirjo کارلایل مراقبتهای ویژه روحانی در UCI مرکز پزشکی در نارنجی.

"من با گوش دادن فعالانه به من اجازه دهید آنها را تبدیل به فعل ترس خود را," او گفت:. "من را تشویق و سریع بیمار به صحبت می کنند از عمیق ترین بخش از روح خود را."

تنهایی است که می آید از اینکه قادر به بازدید کنندگان در بیمارستان می افزاید: به بیماران مبتلا به' نگرانی گفت: Patrick Thompson, مراقبت تسکینی روحانی در UCI مرکز پزشکی.

"نه تنها ما کشیش اما ما در نقش یکی از اعضای خانواده ، دوست یا همسایه," او گفت:. "زمان ما با آنها تمایل به بیشتر از نرمال. ما در حال پوشیدن بیشتر کلاه. من احساس می کنم مثل من مهارت های گوش دادن بهتر شده اند. گاهی اوقات من لازم نیست همه کلمات. تمام من است من گوش گوش دادن و حضور من."

شفقت و اتصال

درست مثل بسیاری از پزشکان این روزها کشیش در حال گرفتن به ایده استفاده از پزشکی از راه دور — برقراری ارتباط با بیماران و خانواده از طریق تلفن و یا از طریق چت تصویری گفت: برگرد. Okey جود Uche یک کشیش کاتولیک در شهر امید در دوارت.

"با چنین ارتباطی آن می توان به چالش کشیدن بگویید چه احساس یک فرد به دلیل آن را نه به صورت چهره به چهره" او گفت:. "اما این است که فوق العاده و بی سابقه و ما در حال یادگیری و تطبیق. در طول این زمان مراقبت دلسوزانه حیاتی است."

Uche گفت که او تحت پوشش از سر تا پا در تجهیزات حفاظت فردی زمانی که او به دیدار بیماران در COVID-19 بخش است. او به آنها گوش فرا بحث در مورد تنهایی و نا امیدی از اینکه قادر به نگه داشتن با یک دست. در آخرین تماس او صحبت برای یک زن که تا به حال قرارداد این ویروس.

"من به یاد او در مورد ارتباط با خدا," او گفت:. "من به عنوان خوانده شده معابر از کتاب مقدس. هدف این است که برای کمک به او را درک که خدا است که همیشه وجود دارد و ارائه برخی از راحتی در طول زمان از ناامیدی."

ویلیام اوبراین روحانی در بیمارستان سنت جوزف و سنت جود مرکز پزشکی در نارنجی گفته او مصرف شده است مجازی آموزشی و کلاس های که تمرکز بر نحوه ارائه مراقبت دلسوزانه در طول یک بیماری همه گیر.

"آن را تحت تاثیر قرار ما در راه شما حتی نمی متوجه," او گفت:. "من صحبت کردن به همکاران دیگر کشیش و به دنبال بهترین شیوه است."

آنچه را نیز غیر معمول در مورد این بیماری همه گیر است که کشیش خود را به زندگی از طریق ترس و عدم قطعیت است که بقیه از جامعه مواجه است.

"همه ما نیاز به از طریق آن با هم و از طریق آن ها اتصال وجود دارد," او گفت:. "با COVID-19 وجود دارد بنابراین بسیاری از قطع. بنابراین هر زمان شما یک اتصال شما قطع به آن است."

تامین آسایش و امید

در علاوه بر این به بیماران و خانواده در بیمارستان کشیش نیز داشته شده خدمت به پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان که نیاز است که حمایت از. پدر Miguel A. Urrea که در خدمت به عنوان کشیش کاتولیک در نوک پیکان مرکز پزشکی منطقه ای در کلتن برای 11 سال گفت: او تلاش می کند برای بررسی در با کارکنان به صورت روزانه.

"شما را به می دانم کارکنان و شما ببینید که این تغییرات در آنها" او گفت:. "ما بحث در مورد چگونه آنها احساس ناکامی آنها در حال تجربه. من فقط وجود دارد به گوش دادن به آنها را حل و یا به آنها بگویید که همه چیز را تغییر دهید. ما می دانیم که قصد ندارم به اتفاق می افتد در حالی که برای."

بسیاری از مردم نمی بینم کارکنان بیمارستان راه او می کند Urrea گفت.

"بسیاری از بار من دیده ام یک پرستار یا دکتر که پیاده روی به دور از یک بیمار نشستن و گریه," او گفت:. "اما آنها نمی توانند در نشان دادن احساسات خود را به بیماران و یا اعضای خانواده. آنها احساس درماندگی به خصوص در حال حاضر که آنها نمی توانند هر چیزی را برای خانواده به آمدن و دیدن بیماران است."

صحبت کردن با یک روحانی در یک زمان از ناامیدی و عدم اطمینان می تواند واقعا آرامش گفت: پالوما Melendez 26 ساله هنرمند و انیماتور که در حال حاضر در بیمارستان بستری at UC Irvine, مرکز درمانی برای یک اختلال خود ایمنی.

"من برای یک روحانی از آنجا که من احساس من بود," او گفت:. "کشیشی بود که خیلی با محبت و مهربان. آن را به خوبی دریافت که عنصر مراقبت در طول این ترسناک ،

Melendez گفت که او اغلب به دنبال آرامش در هنر و مهربانی از دیگران است.

"کشیش ما نشان می دهد که عشق وجود دارد و امیدواریم که در این جهان" او گفت:. "گاهی اوقات می توان آن را سخت به یاد داشته باشید که در این دوران وخیم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن