اسب مسابقه: Red King طول می کشد سان جوان کاپیسترانو سهام در سانتا آنیتا

آن را در زمان یک سال, اما مربی, فیلیپ d'amato را 35.000 دلار سرمایه گذاری در فوریه 2019 پرداخت سود سهام در پای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 تیر 1399

آن را در زمان یک سال, اما مربی, فیلیپ d'amato را 35.000 دلار سرمایه گذاری در فوریه 2019 پرداخت سود سهام در پایان روز از سانتا آنیتا بهار دیدار در روز یکشنبه.

Red King, ادعا شده توسط d'amato سال گذشته در سانتا آنیتا با امید او را برنده ماراتن سان جوان کاپیسترانو سهام با 6 ساله پسر انگلیسی کانال سوم به پایان رسید در 1 3/4-مایل چمن مسابقه سال گذشته اما او این کار انجام می شود و یک سال بعد.

اگر چه قرمز پادشاه به او اجازه دهید پایین در سال گذشته d'amato هنوز هم برنده مبلغ 100,000 درجه III رویداد با Acclimate. این نژاد رئیس سابق خود اواخر مایک میچل همچنین برنده در سال متوالی (2007-08).

اما در این سال زده شده توسط ایتالیایی بومی امبرتو Rispoli برای اولین بار, قرمز پادشاه 7-2 انتخاب دوم در wagering در زمان فرماندهی از 3-5 مورد علاقه بند 'n جری در اواسط کشش و سپس cruised به 4 1/4 طول پیروزی برای اولین شرط پیروزی 27-مسابقه حرفه ای.

Red King موفق به کسب شش از 27 به طور کلی همه بر روی چمن و افزایش درآمد خود را به $278,115 با برنده به اشتراک گذاری از $60,000 در 81st در حال اجرا از سان جوان کاپیسترانو. اما یکی از پیروزی های خود را آمده اند بیش از سانتا آنیتا چمن.

سیبری, عنبیه, تنها زن در این زمینه از هشت چمن متخصصان لبه بخش 'n جری توسط سه چهارم از طول به صورت دوم.

"در حال رشد در اینجا در L. A. این بود که همیشه یکی از مسابقات مورد علاقه به عنوان یک بچه" d'amato گفت. "من به یاد داشته باشید من استفاده می شود برای ایستادن در صحن گذشته راه سیم و تماشای آنها را به خانه می آیند در این مسابقه فقط بنابراین من می توانید آن را همه در. این یک مسابقه شگفت انگیز است و آن را واقعا سرد به آن را برد.

"اسب من (Red King) برنده آخرین مسابقه (بینی پیروزی در اختیاری claimer) و برداشت اعتماد به نفس خود را بالا. آن نگاه مانند شاید مورد علاقه نقل مکان کرد و کمی بیش از حد به زودی و با امبرتو شد در نقطه سمت راست."

برای Rispoli شد اولین سان جوان کاپیسترانو آغاز می شود که در بالای سراشیبی چمن ، سراشیبی چمن مسابقه شده اند به حالت تعلیق نامحدود با سانتا آنیتا مقامات پس از شکست در دوره گذشته سال پس Rispoli که فقط پیوست جنوب کالیفرنیا سوارکار اسب دوانی شدن کلنی در این سال هرگز زده در یک سراشیبی مسابقه.

"چمن شگفت انگیز است, این واقعا یه آهنگ خوب," او گفت:. "آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من رفته ام تا کنون در یک مسابقه که در اروپا ما استفاده می شود برای رفتن کاملا به اندازه کافی در هر روز است. اما این یک احساس خوب. بدیهی است که شما نیاز به یک اسب و مانند آن است."

در سانتا آنیتا سه نفر دیگر از مخاطرات مسابقات یکشنبه:

— سوارکار اسب دوانی شدن ویکتور Espinoza در زمان حمله رعد اسا یک 7-1 ضربه دروازه به سیم برنده مبلغ 100,000 درجه سوم آمریکایی مخاطرات برای مربی داگ اونیل توسط یک طول بیش از onrushing Bowies قهرمان.

5-در سال, جبهه جنگ, gelding رفت و در یک uninspiring هشتم-پایان محل در درجه من کفاش مایل در سانتا آنیتا, on May 25, اما او دوباره در یک راه بزرگ برای اونیل گفت که او برای $25,000 در ژانویه 2019 در سانتا آنیتا. او برنده چهار نفر از 11 پس از جمله درجه III سان فرانسیسکو مایل در دروازه طلایی رشته در مارس 2019.

بویی قهرمان که تا به حال بوده است که پس از یک پنجم پایان در Breeders' Cup مایل در سانتا آنیتا در Nov. 2 بود 2 1/4 طول روشنی از تیز سامورایی و Souter که مرده گرم برای سوم.

"زمانی که من راه رفتن با (اونیل دستیار) Leandro مرا, من پرسید:" چه شما فکر می کنید؟'" Espinoza گفت. "او گفت:" من فکر می کنم تنها شانس ما این است که به او ارسال.' آن را به خوبی کار می کرد."

کسری — 23.02, 46.42 و 1:10.03 — سریع اما اسپینوزا تا به حال به اندازه کافی اسب در زیر او را به نگه کردن Bowies قهرمان.

زمان نهایی برای 1 مایل در چمن شد 1:33.46.

— این کریگ لوئیس-آموزش وارن Showtime بسیج در کشش به عنوان 4-1 سوم انتخاب به outlast خندان Shirlee توسط یک طول در حدود 150.000 Melair سهام برای 3 ساله دولت-تربیت fillies.

وارن Showtime تحت فشار قرار دادند گسترده ای به محل باشگاه وانجمن نوبه خود و سپس گسترده ای دوباره برای خانه, گل چهارم خبر پیروزی خود را حرفه ای و پنجم در 10 طول عمر ستاره ها همه با جرج ولز در زین.

لبخند Shirlee این 8-5 انتخاب دوم برگزار شد دوم 3 1/4 طول بیش از 4-5 مورد علاقه بزرگ رفت و برگشت.زمان نهایی برای 1 1/6 کیلومتر در مسیر اصلی بود 1:44.29.

— بزرگ Runnuer, زده توسط روبن فوئنتس گل 1 1/4-ظهر مقابل در حال اجرا پیروزی در $75,000 آژیر فریب سهام برای مربی Victor Garcia.

این 8-5 مورد علاقه زد 5 1/2 furlongs در چمن در 1:01.05 در حالی که به ثمر رساند اولین شرط پیروزی و سوم در شش شروع می شود به طور کلی.مسعود یک 29-1 longshot دوم به پایان رسید, یک گردن در مقابل Torosay.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de