Hoornstra: برای متولد بازیکنان بیس بال COVID-19 ارائه چالش های منحصر به فرد

رمان coronavirus تا به حال بالقوه برای متحد کردن جهان در اطراف یک دشمن مشترک. در ایالات متحده آمریکا است که با

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 خرداد 1399

رمان coronavirus تا به حال بالقوه برای متحد کردن جهان در اطراف یک دشمن مشترک. در ایالات متحده آمریکا است که بالقوه به سرعت از هم پاشیده. نژاد و سن و جغرافیا و شغلی مبتنی بر خطرات تقسیم ما را به ردیف های مختلف از خطر است. برخی از ما اعتراض کردند. برخی از ما از دست ما شغل یا بخش قابل ملاحظه از ما حقوق. دیگران – گزارش 100,000 و شمارش – درگذشت و به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

ورزشی معمولا به عنوان یک حواس پرتی از این نوع از سرفصل. در حال حاضر آن است که در خدمت به عنوان یک عالم صغیر چگونه نه چندان شایع حملات دشمن همه ما متفاوت است.

هر روز افتتاحیه لیگ اصلی بیس بال مسائل مربوط به آزادی مطبوعات جزئیات که در آن بازیکنان خود را آمده است. در سال گذشته در مجموع 251 بازیکنان به نمایندگی از 20 کشور مختلف و سرزمین های خارج از ایالات متحده است. Minor league فهرست اسامی کمتر متنوع است. پس چه اتفاقی می افتد به بازیکنان زمانی که ایالات متحده می بندد مرزهای خود را به طور کامل به برخی کشورها ؟ و یا زمانی که یک کشور خارجی می بندد مرزهای خود در مجموع به عنوان مورد در جمهوری دومینیکن?

اگر شما یک وکیل مهاجرت که نشان دهنده MLB تیم ها و ورزشکاران چه اتفاقی می افتد این است که شما دریافت هولناک با سوالات.

"این بسیار شلوغ است" گفت: Clifford چانه ارشد مشاوره در بری Appleman & لیدن. "شماره یک آن را چه اطلاعاتی داریم ؟ شماره دو آن را بررسی تفسیرهای مختلف و خطرات. شماره سه این عنصر انسانی. مهاجرت نیست فقط یک کسب و کار است. آن بر زندگی مردم در سطح شخصی." در فرضی کتاب در مورد ورزش و Coronavirus شما می توانید تصور کنید که هر یک از این نقاط مستحق یک فصل.

جمعه گذشته به عنوان سرپرست وزارت امنیت داخلی صادر شده به منظور معافیت خاص خارجی ورزشکاران حرفه ای از ورود محدودیت. اگر شما یک شهروند ایالات متحده و شما از لحاظ جسمی در حال حاضر در چین, ایران, انگلستان, ایرلند, و یا بسیاری از سرزمین اصلی اروپا شما محروم شدند از ورود به ایالات متحده برای 14 روز. سفارش جدید rescinds که بان کی مون برای ورزشکاران بیان کرد "که آن را در منافع ملی به جز بیگانگان که رقابت در حرفه ای رویدادهای ورزشی ... از جمله کارکنان حرفه ای, تیم, لیگ برتر و رهبری و همسران و وابستگان."

مگر اینکه آنها در تعطیلات این کشورها نیست که در آن شما به طور معمول به پیدا کردن یک بازیکن بیس بال هزینه های خود را خارج از فصل است. در سال گذشته 105 بازیکنان متولد در جمهوری دومینیکن ساخته شده یک روز افتتاحیه فهرست. ونزوئلا (68) کوبا (19) Puerto Rico (18) و مکزیک (8) دنبال کرد. ژاپن و کانادا (هر شش) تولید شده ترین بازیکنان در خارج از امریکا لاتین.

این کشورها نبودند تحت تاثیر اخیر بان کی مون. اما آن را سخت به تصور کنید که ناگهان COVID-19 شیوع – مانند که فرا گرفته برزیل در مه – ساخت سفر به آمریکا از برخی مناطق کمتر عملی حتی برای یک ورزشکار حرفه ای.

که درست تر به صورت جزئی بازیکنان لیگ برتر که شده اند پرداخت 400 دلار در هفته از این فصل رسما به حالت تعلیق در ماه مارس است. بازیکنان خارجی که برای دریافت هفت شکل امضای پاداش به نوجوانان سرقت سرفصل اما آنها در اقلیت هستند. اکثر آمریکای لاتین جزئی leaguers به سرعت پرواز کرد دوباره فصل متوقف شد, به جای باقی می ماند در ایالات متحده و سعی کنید به خراش توسط خود ناچیز دستمزد.

در حال حاضر با پتانسیل برای یک فصل دوباره شروع در ماه ژوئن با گسترش فهرست اسامی نگرش در حال تغییر است. اما پرواز به آمریکا از آمریکای لاتین هستند که کمیاب تر. یک عامل من با صحبت در این هفته نشان دهنده جزئی لیگ مشتری که تلاش خواهد کرد به ترک پاناما در یک بشردوستانه پرواز در ماه ژوئن.

عوامل متعددی من با صحبت اشاره کرد که ونزوئلا بازیکنان سقوط در رده خود. رئیس جمهور نیکولا Maduro, بود تحت تعقیب در ایالات متحده آمریکا دادگاه فدرال در سه جداگانه توطئه اتهام – آخرین چروک در کشور به بحران سیاسی. با بازیکنان تمایلی به بازگشت به خانه تحت این شرایط بسیاری از زندگی شده اند و تمرینات خود را در تیم مجتمع در جمهوری دومینیکن. حداقل یکی ونزوئلا جزئی اتحادیه شده است و زندگی با او جزئی لیگ مدیریت در آمریکا

نظر بازیکنان در خانواده های بیش از حد. این شد یک نقطه چسبیده اولیه در مذاکرات بین لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان MLB' Association, زمانی که لیگ پیشنهاد quarantining بازیکنان در یک محل متمرکز برای کل فصل. MLB تازه ترین پیشنهاد به اتحادیه نمی خواهد نگه داشتن بازیکنان به غیر از خانواده خود را در طول فرضی 2020 فصل است. اما اگر خانواده شما زندگی در خارج از کشور, در خارج از فصل و برنامه ریزی برای نقل مکان به مدت شش ماه ؟ اگر چه فصل نیست شش ماه طولانی کنه ؟

به عنوان یک عامل به من گفت: "یک زن و شوهر از بچه ها گفت:" اگر ما در حال رفتن به بازی سه ماه من به همراه همسرم و بچه ها. آنها را می توان در صفحه اصلی و ایمن ماندن. چرا باید آنها را گیر در یک خانه یا هتل؟' هر مرد برای رفتن به متفاوت در آن است."

به کسانی که در ردیف های مختلف از خطر است. یک متخصص قلب و عروق در جمهوری دومینیکن گزارش نمونه 314 ساکنان ویلا جوانا یک محله در شهر سانتو دومینگو. چهل درصد از آزمون برگشتم مثبت برای Covid-19 تعدادی که مورد مناقشه این کشور با وزیر بهداشت ،

حتی اگر نرخ واقعی عفونت کمتر است در یک شهر-منطقه-و یا در سراسر کشور سطح این گزارش کمک به شک و تردید بیش دقت خارجه-گزارش تست در کشورهای آمریکای لاتین. در اوایل این ماه شیوع COVID-19 در نیکاراگوئه مجبور به تعویق افتادن آن کشور فصل بیس بال. چند بازیکن تست مثبت است. یک مربی کارلوس آراندا درگذشت از این بیماری است.

هنوز عامل برای نیکاراگوئه پارچ به من گفت که بازیکنان وجود دارد کمتر احساس خطر گریز از همتایان آمریکایی خود. بیس بال ممکن است خود را در طول سال کار در صورتی که رقابت در زمستان لیگ. پول کمیاب است و آنها ممکن است آموزش دیده در زمینه های دیگری از اشتغال است. یک مشکل مشابه مواجه متولد جزئی leaguers در لیگ برتر سازمان هنگامی که آنها در حال منتشر شده از قرارداد خود را – و یا کسانی که در اوکلند در این سیستم که نمی خواهد خود را دریافت و دستمزد هفتگی آغاز ژوئن 1.

"وجود خواهد داشت بسیاری از بچه ها نمی ساخت یک سکه" عامل به من گفت. "چه چیز دیگری آنها را می دانید؟"

لیگ کوچک بیس بال بازیکنان نیست به نمایندگی از اتحادیه. نه اکثر بازیکنان که رقابت تنها در آمریکای لاتین لیگ. هنوز هم نمونه های خود را در خدمت به عنوان یک یادآوری از منحصر به فرد منافع رو به صدها نفر از لیگ بازیکنان که تماس با یک کشور خارجی در خارج از فصل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب