ها Homefront: اسطوره ها در مورد قالب که فقط مرگ نمی

در سال 2000 درست بعد از ما جان سالم به در Y2K جدید "سمی قالب" وحشت جاروب کشور و 20 سال (از پرونده های حقوقی و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

در سال 2000 درست بعد از ما جان سالم به در Y2K جدید "سمی قالب" وحشت جاروب کشور و 20 سال (از پرونده های حقوقی و میلیاردها دلار) بعد عمده اسطوره باقی بماند ترسناک اموال صاحبان و مدیران.

اسطوره همه بیش از حد اغلب باعث اغراق آمیز تعمیرات بی جهت ترساندن ساکنان و ایجاد درگیری های غیر ضروری. این و من بعد ستون به آدرس فراگیر اسطوره ها در مورد قالب در صفحه اصلی.

قالب جدید است. قالب یکی از اولین و ساده ترین اشکال زندگی وجود داشته است برای هزاران سال. در سال 1928 قالب اساس از کشف پنی سیلین. قالب است که همیشه حاضر به عنوان گرد و غبار یا گرده.

علمی و پزشکی جوامع تایید قالب را از خطرات بسیاری است. در سال 2004 موسسه ملی پزشکی منتشر شده آن مطالعه جامع در داخل قالب قرار گرفتن در معرض به نام "فضاهای بسته و مرطوب و سلامت است."

مرکزی پیدا کردن این کتاب این بود: "شواهد علمی لینک های قالب ... به علائم آسم در برخی از افراد مبتلا به اختلال مزمن و همچنین به سرفه, خس خس سینه و قسمت فوقانی دستگاه تنفسی علائم در غیر این صورت افراد سالم... با این حال شواهد موجود را پشتیبانی نمی کند یک ارتباط بین ... قالب و طیف گسترده ای از بهداشت و سلامت دیگر شکایت شده است که نسبت."

که برای تلفن های موبایل مانند قالب بدون خطرناک تر از گرد و غبار یا گرده که همچنین می تواند به شدت بر کسانی که با حساسیت های تنفسی. این کتاب را دریافت نمی کنند بسیار مورد توجه – داستان از مردم وحشت زده در چادر زندگی می کنند جالب تر هستند.

یکی باید بدانید که چه نوع قالب آن است. قالب مشاوران و وکلای صدمه اغلب برای توصیف برخی از قالب به عنوان بدتر از دیگران است. خود ستاره است Stachybotrys chartarum سیاه قالب گزارش به تولید مقادیر بینهایت کوچک از سم. آن را برای تلفن های موبایل ترسناک, اما جامعه علمی چندی پیش افشا و خنثی اسطوره که این و یا هر قالب بود سمی به نفس.

برای مثال خواندن موسسه ملی بهداشت برگه در قالب موجود در www.niehs.nih.gov و یا بازدید از مرکز کنترل بیماری ها در سایت https://www.cdc.gov/mold/faqs.htm. این قالب صنعت همچنان به تماس قالب "سمی است."

کالیفرنیا سمی قالب قانون حمایت از 2001 منجر به مورد قبول قرار گرفتن در معرض استاندارد. این قانون در یافت بهداشت و ایمنی کد 26100 دستور وزارت بهداشت برای توسعه "مجاز قرار گرفتن در معرض محدودیت" با توجه به قالب های مختلف گونه.

اما در سال 2005 و دوباره در سال 2008 DPH گزارش به دولت و قوه مقننه که وظیفه نمی تواند تکمیل شود با اطلاعات علمی موجود است. همانطور که در بخش اخیر گفته: "تا به امروز هیچ فدرال و یا دولت سیاست های تنظیم امن قرار گرفتن در معرض محدودیت و یا کمیت خطرات بهداشتی از رطوبت و کپک در ساختمان است." در نتیجه در حال حاضر وجود دارد هیچ مقام رسمی استاندارد به عنوان به چگونه بسیاری از اسپور کپک از هر نوع هستند "ناسالم".

همیشه شروع با یک قالب تست. سازمان حفاظت محیط زیست توصیه می کند در برابر تست قالب. به عنوان تایید توسط DPH هیچ استاندارد به عنوان به چه مقدار از داده هوابرد قالب "ناسالم." بعلاوه هوا در محیط داخلی نمونه تست های بسیار آسیب پذیر به حوادث اخیر در خانه است.

برای مثال اخیر دوش, پنجره باز و یا تمیز کردن فرش می توانید به طور کامل تغییر نتایج آزمون. بنابراین قالب آزمون های عمدتا بی ارزش ترساندن خانه سرنشینان با منتزع بی معنی اسپور می شمارد. به ندرت وجود دارد یک دلیل مشروع به صرف پول در یک قالب تست.

هفته آینده: ما در هفت قالب اسطوره ها است.

کلی G. Richardson, Esq., CCAL است که یک شخص از کالج انجمن جامعه وکلا و شریک ریچاردسون | Ober | DeNichilo LLP یک قانون کالیفرنیا شرکت شناخته شده برای جامعه انجمن مشاوره. ارسال سوالات به Kelly@rodllp.com.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن