ها Homefront: باور نمی اسطوره ها در مورد حساب های بانک

متاسفانه بیش از حد بسیاری از تخته ها را نادیده می گیرند و یا بی اعتنایی به صندوق ذخیره به عنوان غیر ضروری. این

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 خرداد 1399

متاسفانه بیش از حد بسیاری از تخته ها را نادیده می گیرند و یا بی اعتنایی به صندوق ذخیره به عنوان غیر ضروری. این غیر عاقلانه است به این دلیل که صندوق ذخیره یک جزء حیاتی از سالم ها. نمی افتد برای اسطوره.

در اینجا برخی از رایج ترین تصورات غلط در مورد صندوق ذخیره ...

افسانه: بودجه است که صراحتا توسط قانون مورد نیاز و پس از آن کمتر مهم است. کالیفرنیا قانون به صراحت نیاز انجمن به جمع آوری پول در حساب های بانک. این قانون مستلزم آن است که مانند یک حساب وجود دارد که هیئت مدیره بررسی آن ماهانه که انجمن هر سه سال به دست آوردن یک تحلیل ("رزرو مطالعه") از بودجه مورد نیاز و دقیق آشکار سالانه اعضا و به خریداران آینده نگر.

در حالی که قانون دولت نیاز ندارد, بودجه فدرال دستورالعمل وام از سال 2009 انجام آن را نیاز ندارد. برای پروژه های مالکیت مشترک به واجد شرایط برای Fannie Mae و یا FHA وام آنها باید تایید می کنند که 10 درصد از بودجه سالانه سپرده به حساب ذخیره.

کالیفرنیا ملکی اند و نگران آن است که HOA قیمت خانه در حال تاثیر پذیری از سطح ها را ذخیره بودجه با وجود یک منطق خاصی است که دیکته خانه در به خوبی تامین می شود HOAs باید به ارزش بیش از ضعیف بودجه HOAs.

این منجر به چندین قوانین جدید حمایت شده توسط California Association of Realtors در حال گسترش افشای الزامات و نیاز به جزئیات بیشتر افشای پول آن را در واقع انباشته برای هر یک از ساختمان جزء (مدنی 5570) و نیاز به تخته به یک طرح در مورد چگونه آن را به جمع آوری پول توصیه شده توسط خود را رزرو مطالعه (مدنی 5550(b)(5)).

افسانه: ما نمی توانیم آن را. بسیاری از انجمن ها به حالت تعلیق در صندوق ذخیره سپرده بر این باور است که این کمک می کند تا نگه ارزیابی کردن و محافظت از اعضای. این پروژه جزء (سقف, رنگ, عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و غیره) به طور پیوسته رو به وخامت است و هزینه جمع آوری برای HOA هر روز وجود ندارد اما آن است که یک بدهی متحمل شده است.

اگر پول نیست کنار این ها به طور فزاینده ای می افتد را به بدهی و خطر می اندازد اعضا – و آن روز خواهد آمد که این لایحه "می شود به علت" و سقف جدید مورد نیاز است.

افسانه: ما باید این پول را به خوبی در استفاده از آن نیست و انجام هر گونه خوب است. من با حضور در یک جلسه یک بار که در آن یک عضو ایستاد و گفت: هیئت مدیره انجام شد وحشتناک کار به این دلیل که "ذخیره پول فقط نشسته وجود دارد" و باید به "بهتر استفاده کنید." این پول است که به خوبی مورد استفاده قرار توسط حفاظت از آن ها (و اعضا) از مشکلات مالی.

افسانه: ما آدرس آن تمام شد. تعویق آسان تر است اما می تواند منجر به درد آورده است. هنگامی که تعمیرات مورد نیاز هستند و این ها نیست انباشته نوسازی وجوه آن دو انتخاب – درخواست اعضا به تصویب عمده ویژه ارزیابی و یا دریافت وام بانکی (رسما قرار دادن این ها به بدهی های بلند مدت). اگر این ها فرض می شود آن را همیشه می توانید درخواست برای وام چه اتفاقی می افتد اگر HOA واجد شرایط نیست و رد کرد ؟

دولت مصرف کننده هشدار: در سال 2012, اداره املاک و مستغلات وزن در صدور یک مصرف کننده هشدار در "کمبود بودجه روبرو صاحب خانه انجمن". (پیدا کردن آن را در www.dre.ca.gov) مهم است خواندن برای کسانی که با توجه به خرید ها اقامت.

هر کس موافق این یک ایده بد به زندگی در کارت های اعتباری ایجاد بدهی پس چرا از آن است که قابل قبول برای آن ها به انجام همان? تخته باید مسئولیت و حفاظت از خود را به انجمن پرداخت بدهی.

کلی G. Richardson, Esq., CCAL است که یک شخص از کالج انجمن جامعه وکلا و شریک ریچاردسون | Ober | DeNichilo LLP یک قانون کالیفرنیا شرکت شناخته شده برای جامعه انجمن مشاوره. ارسال سوالات به Kelly@rodllp.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب