مرکز بهداشت گسترش می یابد تست برای کسانی که با COVID-19 علائم

خانواده پزشک دکتر Joann Moschella از تانگ مرکز سواب دوم Giusseppe Barbaccia یک اقتصاد مهم از ایتالیا. (UC برکل

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399
patient getting nasal swab

خانواده پزشک دکتر Joann Moschella از تانگ مرکز سواب دوم Giusseppe Barbaccia یک اقتصاد مهم از ایتالیا. (UC برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچک)

با دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است COVID-19 آزمایشگاه های تشخیصی بالا و در حال اجرا دانشگاه خدمات بهداشتی و درمانی (UHS) در حال گسترش است coronavirus تست علامتی برای دانش آموزان با هدف برای چرخش 24 ساعته است که اجازه خواهد داد که کادر پزشکی برای مدیریت بهتر بیماران و کمک به آنها برای درک میزان عفونت در دانشگاه و جامعه است.

"از دیدگاه بالینی هر تست از عفونت مانند این است که طول می کشد بیش از چند روز نیست به ما کمک کند به همان اندازه و واقعیت این بود که ما در گرفتن آزمون و برگشت شش و هفت روز پس از تست. است که از نظر بالینی مفید," دکتر گفت: پسر Nicolette دستیار معاونت UHS. "دانستن در یک یا دو روز و امیدوارم در همان روز شگفت انگیز است چرا که ما پس از آن قادر خواهید بود به واقعا حد گسترش یافته است."

پس مارس 6, زمانی که ابتکاری ژنتیک موسسه علمی همکاری بین دانشگاه برکلی و دانشگاه سان فرانسیسکو آغاز شده تست بينی و دهان سواب در آن خبره تازه های تشخیصی آزمایشگاه تانگ مرکز UHS را به مرکز پزشکی ارسال کرده است حدود 50 نمونه های بیمار که تا کنون بوده است بازگشت منفی در عرض 24 تا 36 ساعت است. این مرکز در حال حاضر دارای توانایی برای به دست آوردن نمونه از به عنوان بسیاری از 100 نفر روزانه.

curbside testing

دکتر Joann Moschella و مری آن هموند مشاوره دانشجویی در درایو-از طریق COVID-19 تست سایت در دورنت Ave. (UC برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچک)

تانگ مرکز نیز دستور کیت تست برای آنتی بادی به کروناویروس که نشان می دهد که آیا یک فرد شده است در معرض این ویروس در گذشته است. به نام سرولوژی تستهای آنها به طور معمول انجام شده در سایت به صورت شایع تر کالج بیماری های مانند مونونوکلئوز بلکه برای بیشتر بیماری های خطرناک مانند هپاتیت و ایدز است. Coronavirus سرولوژی, کیت انتظار می رود به در دسترس خواهد بود مدتی در ماه آینده.

"سرولوژی می توانید به ما بگویید که اگر کسی تا به توسعه آنتی بادی و اینکه آیا آنها شانس کمتر — من نمی خواهم بگویم هیچ شانس – گرفتن بیمار از این گونه خاص از ویروس" Nicolette گفت. "همچنین ممکن است کمک به ما در بازگشت کارکنان بهداشتی درمانی به کار کمی بیشتر با خیال راحت برای آنها و بیماران خود را."

او هشدار داد که پزشکان هنوز نمی دانند که آیا و یا چه مدت افرادی که بهبود یافتن از یک COVID-19 عفونت حفظ طولانی مدت ایمنی به کوروناویروس.

جدید تست معیارهای

تا به حال به دلیل در دسترس بودن محدود از COVID-19 تست کیت تانگ مرکز را دنبال کرده است در حال تحول دستورالعمل اعلام شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). که به معنای آزمایش به ویژه در کسانی که در معرض خطر بالا از نظر پزشکی که علائم مشخصه COVID-19 — خستگی و تب و سرفه خشک و دشواری تنفس — و یا کسانی که تا به حال شناخته شده مواجهه با کسی که تست مثبت برای COVID-19 یا به تازگی چین سفر ایتالیا یا دیگر به شدت کشورها را تحت تاثیر قرار. دانش آموزان آموزش داده شد به تماس با مرکز امداد پرستاران در پیشبرد و اگر علائم خود را همسان با معیارهای آنها خواسته شد به رها کردن در یک نازوفارنکس سواب که فرستاده شد به تجاری آزمایشگاه. نتایج می تواند یک هفته یا بیشتر طول بکشد.

drive-through testing

اوا لینارس یک دستیار پزشکی در مراقبت های اولیه در تانگ مرکز می دهد نگران دانشجویی شرح معیار برای گرفتن تست شده برای COVID-19. (UC برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچک)

پس از بحث با شهر و شهرستان مقامات بهداشت عمومی این مرکز در حال حاضر تلاش برای تست همه دانش آموزان با COVID-19 علائم که آیا یا نه آنها شناخته شده در معرض خطر است. کسانی که با علائم هنوز هم باید در پیشبرد اما چادر در حال راه اندازی در دورنت خیابان کنار تانگ مرکز برای درایو-از طریق و یا پیاده روی را از طریق swabbing پس از مشاوره تلفنی با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. (جزئیات جدید تست دستورالعمل)

این UHS همچنین دارای توانایی برای آزمون دانشگاه برکلی را ضروری کارکنان — افسران پلیس و کارکنان درمانی در UHS و کلینیک بینایی سنجی — اما کسانی که کارکنان تشویق می شوند تا برای اولین بار برای رسیدن به اولیه خود را ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و به هشدار UHS را بهداشت شغلی دفتر برنامه اگر پزشکی ارزیابی concurs با تست. اگر دیگر کارکنان پردیس را دریافت نتایج تست تایید مثبت COVID-19 عفونت در خارج از امکانات آنها خواست به هشدار بهداشت شغلی (لینک به دستورالعمل) است که پیگیری موارد COVID-19 در دانشگاه و جامعه است.

preparing swab kits

دستیار پزشکی ماریا Duran (سمت چپ) و پرستار ثبت شده Mary Anne هموند آماده سواب کیت برای سریع منظقه تست از دانش آموزان یا کارکنان خط مقدم که علائم معمولی از COVID-19. (UC برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچک)

خبر خوب این است که تا کنون آزمایش نشان داده است چند مورد در محوطه دانشگاه. تنها یکی از نه در حال حاضر تایید COVID-19 موارد در میان دانشجویان دانشگاه, کارکنان و استادان کشف شد از طریق تانگ مرکز تست و هیچ یک از این آلوده به نظر می رسد به گردش اند به طور گسترده ای در اطراف پردیس قبل از تشخیص. همه در حال بازیابی است و هیچ گزارش مرگ و میر.

با این وجود Nicolette تاکید کرد که گسترش تشخیصی تست یک ابزار مهم برای کمک به مدیریت coronavirus بیماری و در نهایت برای کمک به اطلاع رسانی تصمیم به استراحت در پناهگاه پردیس-در-محدودیت مکانی.

"وعده گسترش تست است که پس از آن ما باید یک درک بهتر در دنیای واقعی که آلوده است و چه کسی نیست," او گفت:. "شاید ما می تواند کمک به جلوگیری از خوشه عفونت از اتفاق می افتد و وقتی کسی بیمار بهتر می دانید چه چیزی برای گفتن به آنها را به انجام. و بیماران را به سرعت می دانم آنچه در جریان است و کمی بیشتر با انگیزه به تمرین فیزیکی فاصله انزوا و روش های لازم برای جلوگیری از گسترش. زوج با گسترش تماس با ردیابی این تست یک روش قدرتمند برای کاهش گسترش COVID-19."

swab kits for COVID-19 testing

مرکز بهداشت دانش آموز به اندازه کافی کیت به سواب 100 نفر روزانه در صورت لزوم. این سواب در حال تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه های تشخیصی اخیرا در پردیس در ابتکاری ژنتیک موسسه. (UC برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچک)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن