Hanfu شوق در چین

Hanfu لباس که پوشیده بود هان اکثریت قومی در چین قبل از سلسله چینگ (1644-1912). پس از کمونیست ها در طول زمان و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 اردیبهشت 1399

Hanfu لباس که پوشیده بود هان اکثریت قومی در چین قبل از سلسله چینگ (1644-1912). پس از کمونیست ها در طول زمان و لباس غربی شروع به تبدیل شدن به شایع پوشیدن Hanfu دیده می شد به عنوان خطرناک پس از آن ممکن است نشان می دهد عشق به سنت است. در دهه گذشته وجود داشته است موج عظیمی از علاقه Hanfu لباس.

احیای سنت

"زمانی که من آن را دیدم من واقعا آن را دوست داشت... آنها نگاه پری مانند رویایی. من به طور کامل کشیده شده توسط زیبایی از این لباس ها و پس از آن سرانجام به درک فرهنگ Hanfu و من آن را دوست داشت و بیشتر و بیشتر" از یک زن جوان چینی گفت: به سی ان ان. جالب ترین Hanfu علاقه مندان تمایل به جوانان است. از آنجایی که آنها بزرگ شده اند تا در طول یک دوره که در آن همه چیز مربوط به سنت و فرهنگ بود به عنوان برچسب "عقب مانده" توسط حزب کمونیست جوانان تا حد زیادی احساس قطع از تاریخ است.

علاقه رو به رشد در Hanfu لباس به نظر می رسد حسرت به reassert هویت فرهنگی خود را. پس از همه باید به این باور که یک نسل از جامعه است که از نظر فرهنگی یا علمی غنی است چیزی طبیعی برای هر فرد است. جوانان در چین متفاوت هستند. حتی حزب کمونیست به نظر می رسد که متوجه روند و تصمیم به شرکت و انتخاب کردن آن به جای سرکوب آن است. در سال 2018 به لیگ جوانان کمونیست سازمان ملی چین روز صحنه برای اولین بار.

(Image: Screenshot / YouTube)

بالا پایان Hanfu لباس می تواند هزینه بیش از US$1500 در هر ساز و برگ. (تصویر: Screenshot / YouTube)

با توجه به برآورد Hanfu صنعت در چین به ارزش US$156 میلیون دلار در سال 2019. بالا پایان Hanfu لباس می تواند هزینه بیش از US$1500 در هر ساز و برگ. اکثر مردم چوب در محدوده قیمت US$14 به ما 45 دلار که حساب برای تقریبا 50 درصد از بازار است. با کیفیت بالاتر و لباس را بهتر ساخت الگوها و پارچه. پدر و مادر که در حال Hanfu علاقه مندان به اطمینان حاصل شود که کودکان خود را نیز علاقه مند به این سبک لباس. به عنوان 2018 وجود دارد حدود 56 Hanfu تولید کنندگان در چین است که با تمرکز بر تولید لباس برای بچه ها. حتی اگر وجود دارد بیشتر فروشگاه های آنلاین برای Hanfu آجر و ملات مغازه ها همچنان به جذب مشتریان از آنجا که آنها می توانید سعی کنید در لباس های خود را قبل از خرید.

این Hanfu احیای همچنین می آید با یک تاسف عارضه تا حد زیادی به دلیل دخالت حزب کمونیست. پکن به نظر می رسد در حال حاضر متمرکز بر ساخت Hanfu رسمی چینی از راه لباس و حتی وادار کردن دیگر اقلیت ها و اقوام را به قبول آن است. یک 2018 گزارش اویغور حقوق بشر پروژه نشان می دهد که مقامات چینی به شدت دلسرد Uyghurs از پوشیدن لباس های سنتی خود را به مدرسه هل دادن هان به سبک چینی لباس بر روی آنها به جای.

کروناویروس و صنعت نساجی

چین یکی از بزرگترین صادرکنندگان منسوجات در جهان, حسابداری برای حدود US$271 میلیارد دلار تجارت در سال گذشته است. با این کشور در مستند با توجه به شیوع CCP coronavirus صنعت نساجی ناچار تحت فشار است. هر چند برخی از کارخانه ها در حال باز کردن اکثر بسته باقی می ماند و باعث ضرر و زیان به صاحبان کسب و کار و بیکاری به بخش های زیادی از طبقه کارگر است. در دو ماه اول سال نساجی محموله کاهش یافته است تقریبا 20 درصد است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در دو ماه اول سال نساجی محموله از چین کاهش یافته است تقریبا 20 درصد است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

مشتریان از انگلستان و اروپا لغو برخی از سفارشات که بسیاری از آنها با این نسخهها کار در حال پیشرفت. اگر تولید کنندگان قادر به فروش این حداقل هزینه آنها ممکن است در نهایت در مشکل. بسیاری از مشتریان خود را در وحشتناک وضعیت مالی و خواسته اند برای پرداخت الحاقات از 30 تا 120 روز قرار دادن فشار بیشتر بر چین صنعت پوشاک. یک خرده فروش آمریکا ظاهرا خواسته برای یک تخت 30 درصد تخفیف در تمام اسناد پرداختنی از جمله مواردی است که در حال حاضر تحویل داده شده است. کمبود پول نقد, برخی از چینی نساجی صادرکنندگان هیچ گزینه ای جز توافق برسند به این نظر.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

Southampton شهرستان ارکستر می رود مجازی در طول Coronavirus مستند


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب