هان به Newsom: اجازه می دهد تا تمام L. A. شهرستان خرده فروشان برای باز کردن تحت همان قوانین به عنوان Walmart, Target

خواستار لس آنجلس اقتصاد برای بازگشایی سریعتر شدت در پنجشنبه 21 مه به عنوان چهارمین منطقه شهرستان سرپرست جانیس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 خرداد 1399

خواستار لس آنجلس اقتصاد برای بازگشایی سریعتر شدت در پنجشنبه 21 مه به عنوان چهارمین منطقه شهرستان سرپرست جانیس هان به نام رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجازه می دهد تا "غیر ضروری" کسب و کار برای باز کردن تحت همان قوانین است که اجازه می دهد تا خرده فروشان بزرگ مانند وال مارت و هدف اجازه می دهد تا مشتریان به فروشگاه.

در هان نامه او گفت: محدودیت های فعلی را "ناخواسته به برندگان و بازندگان در این بیماری همه گیر اقتصاد است.'"

تحت فرماندار امن تر-در-خانه سفارش صادر شده در مارس 19, خرده فروشان مانند هدف Costco و خارج تلقی می شد "ضروری" اجازه می دهد مشتریان به داخل و فروشگاه در حالی که رعایت جسمی فاصله گرفته است.

سفارش به عنوان کمک شامل گسترش ویروس در اینجا, بهداشت عمومی رئیس باربارا فرر گفت: در روز پنج شنبه اشاره کرد که تعداد مرگ و میر در هر روز را در غول شهرستان پرجمعیت ترین در کشور است که بر دوش بسیاری از دولت شمارش از موارد تایید شده و COVID مربوط به مرگ و میر. چنین اقداماتی نیز مجاز بیمارستان ها برای حفظ ظرفیت به اندازه کافی برای مقابله با تقاضای او گفت:.

سفارش نیز مجبور کوچکتر خرده فروشان به بستن درهای خود را و یا ارائه تنها محدود منظقه معاملات در حالی که خرده فروشان بزرگ بیشتر گریز, هان گفت. و است که موجب نگرانی در میان برخی از شهرستان و رهبران کسب و کار است که به صورت بی سابقه ای کمبود بودجه و خدمات اجتماعی در آستانه قابل توجهی کاهش.

صاحبان کسب و کارهای کوچک باید معیشت خود را در خط هان گفت.

"خرده فروشان در سراسر منطقه است که تلقی شده است "غیر ضروری" را گیج شده است که آنها را تنها مجاز به بازگشایی برای منظقه وانت در حالی که "ضروری" کسب و کار مانند هدف و خارج شده اند به طور کامل عملیاتی با در فروشگاه خرید" گفت: هان.

"بسیاری از این کسب و کارهای کوچک را به صورت آنلاین سفارشات و منظقه وانت شده است مناسب برای آنها" نامه است. "آنها می خواهند به بازگشایی در فروشگاه خرید در راه است که محافظت از سلامت کارکنان خود و مشتریان و من شنیده ام از تقریبا همه از 27 شهرستانها که من نماینده در مورد راه هایی برای حمایت از آنها در انجام این کار است."

نگران حیات ویرانگر بیماری Newsom شده است با احتیاط در حال حرکت با سرعتی بیش از حد به اشتراک گذاری همان نگرانی های برگزار شده توسط L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی.

این هفته اما Newsom نیز مندرج دستورات است که اجازه می دهد استان ها به "گواه" است که آنها آماده هستند تا با سرعت بیشتری به جلو رفتن را از طریق به اصطلاح مرحله 2 از یک بهبود اقتصادی.

در شتاب مرحله 2 چند استان ها — اما نه L. A. شهرستان هنوز نتوانسته اند اجازه دهید به خرده فروشان و مقصد نقاط مانند مراکز و رستوران ها و باز کردن به طور کامل برای کسب و کار.

Newsom گفت: دولت در حال حرکت رو به جلو در "یک راه است که هر دو معقول و اجازه می دهد تا هر کس به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است" و "که ما آن را با یک حس فوریت...درک که وجود دارد ضرورت در میان مردم" های مختلف در بخش های اقتصادی.

هان — که منطقه شامل 27 شهرستانها از جمله ساحل طولانی تورانس داونی لیکوود و سهل انگار — می خواهد برای رفتن فراتر از آن پیشنهاد که فرماندار بلافاصله اصلاح امور خارجه سلامت عمومی به منظور اجازه می دهد تا تمام خرده فروشان برای باز کردن با محدودیتهای زیر را:

  • ظرفیت محدود در فروشگاه
  • در صورت پوشش یا ماسک مورد نیاز برای کارکنان و مشتریان
  • فیزیکی فاصله

"اگر این اقدامات در حال کار برای حفظ ضروری کسب و کار خرده فروشی مانند هدف Home Depot و Costco باز و امن, آنها قطعا می تواند به تمام خرده فروشان" هان گفت: در نامه ای که رسما انعکاسی از پنج عضو هیئت ناظران.

هان بود که در حقوق به ارسال این نامه گفت: همکار سرپرست هیلدا سولیس, که گفت که او فقط می خواهم در مورد این نامه قبل از ورود به یک بعد از ظهر بهداشت عمومی جلسه.

Solis گفت که چنین کسب و کار به عنوان هدف و خارج شده بودند ضروری در اوایل به عنوان یک توقف هاب برای مشتریان را انتخاب کنید تا محصولات ضروری.

Solis و دیگر شهرستان رهبران مشتاق به تاریخ هدف از به طور کامل بازگشایی اقتصاد منطقه ژوئیه 4.

جودی چیانگ صاحب پف میمون فرهنگ پاپ مغازه در مونروویا است که در میان صاحبان کسب و کار رنج می برند از طریق خاموش کردن.

چیانگ گفت: او را حساس به نگرانی های بهداشتی. از یک طرف او می خواهد او و خانواده او را به امن و در آن حس رفتن آهسته تر بهتر است. اما او نیز برای پیدا کردن راه هایی برای حفظ مشتریان خود و پرداخت اجاره تا کسب و کار خود را می تواند زنده ماندن.

"من ترجیح می دهم به آنها می گویند سلام شما مجاز به باز کردن به جای این مرحله 1, 2, 3 4 ...," او گفت:. "این یک مقدار زیادی از سردرگمی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net