هکیندا هایقتس زن به اتهام سرقت $500,000 در پرداخت بیمه

لس آنجلس — بدون مجوز عامل بیمه از هکیندا هایقتس که گفته می شود به سرقت برده و در مورد $500,000 در مشتریان بیمه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 خرداد 1399

لس آنجلس — بدون مجوز عامل بیمه از هکیندا هایقتس که گفته می شود به سرقت برده و در مورد $500,000 در مشتریان بیمه حق بیمه و شکست خورده به جای پوشش کافی برای مشتریان کسب و کارهای کوچک است دستگیر شده است, وزارت کالیفرنیا از بیمه چهارشنبه اعلام کرد.

Ai لینگ لی, همچنین شناخته شده به عنوان لیندا لی, 60, قرار است به arraigned سپتامبر. 30 در مرکز شهر لس آنجلس دادگاه نه جنایت فقره سرقت با توجه به بخش بیمه.

یک بررسی مشخص شد که لی مالک/اپراتور جشن بیمه خدمات گفته عمل به عنوان یک نماینده بیمه و پرداخت حق بیمه های جمع آوری شده برای مسئولیت اموال و یا غرامت کارگران تحت پوشش بیمه برای کسب و کارهای کوچک — از جمله رستوران ها و شرکت های ساختمانی و شرکت های بیوشیمیایی — حتی اگر او نمی شد به درستی مجوز توسط وزارت, مقامات گفت.

لی گفته شکست خورده به جای پوشش بیمه و یا اجازه پوشش به مرور برای عدم پرداخت و با توجه به گروه.

"خانم لی اتهام سرقت چپ او مشتریان کسب و کار بیمه, افشای آنها را به مالی قابل توجهی خطرات" کمیسر بیمه دولتی ریکاردو لارا گفت.

بخش بیمه صادر کرد متوقف و دست بردارد سفارش در برابر لی در ماه اوت سال 2018 و او لغو مجوز کسب و کار برای جشن بیمه خدمات در دسامبر سال 2018 با توجه به گروه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب