گویا تحریم است دوری می گزیدند کسب و کار فقط خشم از روز ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به عنوان رابرت Unanue از گویا غذاهای صحبت می کند در طی یک میزگرد د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به عنوان رابرت Unanue از گویا غذاهای صحبت می کند در طی یک میزگرد در نشست با رهبران اسپانیایی در اتاق کابینه پنجشنبه 9 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)

آن را سخت به یک مدیر عامل این روز است.

به ظاهر هر یک از کلمات شما صحبت می کنند و یا اقدامات شما را می تواند تبدیل به رسانه های اجتماعی علوفه زودی خواستار تحریم کسب و کار شما.

گویا غذاهای زیادی هیسپانیک متعلق به شرکت مواد غذایی, آخرین نام تجاری در تحریم نور افکن پس از آن مدیر عامل شرکت باب Unanue به ستایش دیگران را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به رویداد روز پنج شنبه.

منتقدان رئیس جمهور به ویژه متعدد رهبران اسپانیایی بودند خشمگین Unanue حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به دولت اغلب دشوار ضد مهاجرت موضع. تحریم تماس آغاز شده و در عرض چند ساعت از مدیر عامل کلمات.

بله, آن را سخت به نگه دارید تا با آنچه که ما در حال قرار نیست برای خرید استفاده کنید و یا تماشای بسته به یک گرایش سیاسی. تهدید به تحریم های رایج سلاح به کار گرفته شده توسط بسیاری از طرف نبرد برای حمایت از شما — فلسفی و سیاسی و یا قدرت خرید.

در هفته های اخیر دیده ایم مردمی تعهد به جست و خیز نسکار ماشین مسابقه مدار برای آن ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن حوادث است. برخی از طرفداران ورزش ادعا می کنند آنها نمی دیده بان ملی فوتبال در بازی های لیگ خود را برای حمایت از سیاه و سفید "مسائل زندگی" جنبش است. در حالی که گروه دیگری ادعا می کند آنها دیگر خرید Quaker Oats کالا پس از آن تصمیم به بازنشسته عمه Jemima به نام تجاری به دلیل کلیشه های نژادی.

حتی رهبران کسب و کار در این بازی با شرکت های تحریم Facebook تبلیغات با توجه به این غول رسانه های اجتماعی تمایل به حد نفرت گفتار و اطلاعات غلط در آن پلت فرم.

نگاه من به طور کامل پشتیبانی مناسب برای شرکت های بزرگ رهبران به آنچه آنها می خواهند و اجرا در سازمان ها و خطوط تولید به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب. صدای صنعت بخش مهمی از گفتمان سیاسی به خصوص در این زمان به چالش کشیدن. هر چند مدیران باید آگاه باشند این روزها همه گوش دادن 24/7/365.

چرا که در همان زمان من به طور کامل حمایت مصرف کنندگان حق رای با کیف پول خود را. آنها باید صرف پول خود را با علامت های تجاری است که آنها را خوشحال— اینکه که با توجه به ارزش ارائه شده توسط کالا و یا یک سرویس و یا شرکت و دیدگاه های سیاسی. به من اعتماد مدیران سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد در ثبت نام نقدی 24/7/365 بیش از حد.

در بین این دو دیدگاه دروغ بزرگ آمریکا, بازار, برای هر دو محصول و اصول است.

این است که بدون شک بیش از حد حزبی عصر که مخلوط ناشیانه به عنوان بسیاری از شرکت ها تعهد به عمل در بیشتر "اجتماعی آگاهانه" به شیوه ای. تلاش کسب و کار برای قرار دادن مردم قبل از سود به معنی داشتن درک درستی از آنچه در یک تقسیم عمومی می خواهد. که گویا مدیر عامل, برای مثال, بود, همچنین, اعلام مواد غذایی کمک مالی در حالی که استقبال از رئیس جمهور.

فقط بنابراین شما می دانید که این عجله به "تحریم" چیزی جدید است. عبارت "تحریم" تاریخ به سال 1880 و چارلز بایکوت یک ایرلندی زمین عامل است که کسب و کار دوری او پس از تلاش برای اخراج کشاورزان بیش از عدم پرداخت اجاره. برخی از 140 سال بعد از آن, رسانه های اجتماعی باعث می شود این تماس به اعتراض نزدیک به زمان واقعی واکنش های.

تحریم است و نه فقط صحبت کنید. یک 2019 نظرسنجی توسط CompareCards نشان داد 26 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر تحریم یک شرکت یا محصول آنها قبلا انجام کسب و کار با. اما تماس برای خرید اعتراضات ممکن است در حد بسیار بالایی این نظرسنجی نشان می دهد که 49 درصد توافق کردند که "مردم بیش از حد سریع به توصیه تحریم."

و بله صحبت از تحریم در حال افزایش است. فقط در یک نگاه ابزار مدرن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک معیار برای محبوب تفکر است.

گوگل ترند ابزار که اقدامات روند در فرکانس جستجو کلمه نظر در 16 سال گذشته نشان می دهد که "تحریم" صعودی اما به هیچ وجه در اوج leveIs. اندیشیدن به این قله در این "تحریم شاخص" از سال گذشته — چندین که به ثمر رساند به مراتب بالاتر در گوگل محبوبیت معیار از امروز نمی-خرید messaging — و چه تحریم buzz در خبر در آن زمان ...

آوریل 2006: جستجو برای "تحریم" افزایش یافت و در سطح شیب دار تا به "بزرگ آمریکایی تحریم" اعتراض برگزار شد آوریل 1. این بود یک روز تحریم مدارس و کسب و کار توسط منتقدان آمریکا از سیاست های مهاجرتی. این دوره رتبه سوم بالاترین برای word-search شدت توسط گوگل متریک.

مارس 2010: آریزونا جدید سختگیرانه مهاجرت اجرای قانون قرار داده و دولت در تحریم کانون توجه است.

مارس 2012: قهوه استارباکس شد هدف از boycotters به دلیل شرکت در حمایت از ازدواج همجنس بازان.

مارس 2014: یک جفت از تحریم بودند در کانون به عنوان حقوق همجنسگرایان تظاهرات هدفمند روسیه در بازی های المپیک در حالی که سیاست های اسرائیل علیه فلسطینی ها خشم دیگران است.

ژانویه 2016: سرگرمی ستاره تبدیل خود به خود صنعت خواستار تحریم جوایز اسکار با توجه به عدم تنوع در میان اظهارات.

کارکنان گرافیک

ژانویه 2017: متعدد قانونگذاران دموکرات تحریم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. این دوره بالاترین رتبه در گوگل کلمه جستجو شدت.

سپتامبر 2017: Egged در مغلوب ساختن پیشی جستن شور ساخته شده برای تحریم NFL به عنوان بازیکن kneeled در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی.

سپتامبر 2018: نایک تحریم وزوز گره خورده بود به حمایت خود برای NFL quarterback khezri, رهبر سرود ملی شد. این دوره رتبه شماره 2 توسط گوگل متریک.

فوریه 2019: یکی دیگر از فوتبال تحریم ساخته شده خبری که طرفداران New Orleans Saints حاضر به تماشای مسابقات قهرمانی بازی NFL. تیم حامیان احساس فریب خورده پس از بازی مقامات بد ساخته شده که مانع از پرستاران از بازی در سوپر باول.

به عنوان شما می توانید ببینید اگر شما تحریم, نوع, شما نیاز به در به دنبال اخبار در حالی که پر کردن لیست خرید خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن