گتی اعلام $655,000 صندوق امداد برای هنرمندان نهفته coronavirus

لس آنجلس — به تازگی ایجاد صندوق امداد توزیع خواهد شد $655,000 به هنرمندان تجسمی در لس آنجلس که به شدت تحت تاثی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 اردیبهشت 1399

لس آنجلس — به تازگی ایجاد صندوق امداد توزیع خواهد شد $655,000 به هنرمندان تجسمی در لس آنجلس که به شدت تحت تاثیر توسط COVID-19 همه گیر شد روز دوشنبه اعلام کرد.

این صندوق امداد برای L. A. شهرستان هنرمندان تجسمی — راه اندازی شده توسط کالیفرنیا جامعه بنیاد همراه با J. Paul Getty اعتماد و ائتلاف هنرمند محلی-وقف پایه — ایجاد شده با CCF وقف وجوه و repurposing دوسالانه کمک هزینه تحصیلی برای هنرمندان تجسمی برنامه آغاز شد که در سال 1988 با تاسیس هدیه از J. Paul Getty اعتماد.

پشتیبانی اضافی ارائه شده توسط یک گروه از هنرمند-وقف بنیادهای مستقر در لس آنجلس از جمله Mike Kelley پایه و اساس هنر سام فرانسیس بنیاد و شپرد و آماندا Fairey پایه و اساس است.

هنرمند صندوق امداد در حال اجرا توسط مرکز فرهنگی نوآوری غیر انتفاعی واسطه تمرکز بر رفاه مالی از کسانی که در هنر.

"در طول بحران کنونی ما در حال تبدیل شدن بیشتر از همیشه آگاه از نقش هنرمندان در جامعه ما" گفت: جوآن Weinstein مدیر بنیاد گتی عامل برنامه از گتی اعتماد. "آنها ما را هدایت از طریق تاریک بار آنها ما را به چالش برای تفکر انتقادی و تحریک آنها ما را به تصور آینده های جدید. ما سپاسگزار برای هنرمند-وقف پایه که به وضوح تشخیص بی سابقه ای چالش های اقتصادی ما هنرمندان رو به رو هستند و باید پیوست ما در این تلاش برای حفظ آنها."

گتی و CCF شده اند زمان طولانی همکاران در حمایت از هنر در لس آنجلس. آنها اوایل این ماه اعلام کرد که آنها کار می کنند با هم در یک صندوق حمایت از 10 میلیون دلار از گتی و اداره CCF به ارائه کمک های اضطراری و بازیابی کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی موزه ها و هنرهای تجسمی سازمان در لس آنجلس.

که مشارکت و سهم هنرمند-وقف پایه به هنرمند جدید صندوق امداد منعکس کننده یک باور مشترک که هنر مرکزی به حیات منطقه با توجه به همکاران.

"هنرمندان اغلب در میان آسیب پذیر ترین در منطقه ما به خصوص کسانی که از محروم جمعیت در سراسر لس آنجلس گفت:" آنتونیا هرناندز, رئيس جمهور و مدیر عامل CCF. "به این دلایل هنرمند صندوق امداد را به تمرکز بر روی نیاز مالی با اولویت مورد توجه قرار داده به این منطقه فرهنگی و جغرافیایی تنوع. ما را تشویق دیگران که می تواند کمک به کمک به صندوق و کمک به ما برای حفظ هنرمندان و ایجاد جوامع سالم برای همه Angelenos."

متقاضیان واجد شرایط می توانند برای تا $2000 در یک زمان پشتیبانی و کمک های مالی استفاده می شود نسبت به هر گونه هزینه که کاهش فشارهای مالی. این برنامه را می توان آنلاین در https://www.cciarts.org/LAEmergencyRelief.htm.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب