جورج فلوید که مرگ انرژی یک جنبش به خاک سپرده شود

توسط JUAN A. LOZANO و NOMAAN تاجرهوستون — جورج فلوید بدن وارد در هوستون کلیسا سه شنبه برای یک مراسم تشییع جناز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 خرداد 1399

توسط JUAN A. LOZANO و NOMAAN تاجر

هوستون — جورج فلوید بدن وارد در هوستون کلیسا سه شنبه برای یک مراسم تشییع جنازه خصوصی به دنبال دفن دربندی شش روز از عزاداری برای مردی که مرگ الهام جهانی حساب بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

فلوید, 46 بود گذاشته و به استراحت در کنار مادر خود را در حومه پرلند. او گریه برای مادر خود را به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او مه 25.

حدود 6000 نفر حضور داشتند و یک مکان یادبود دوشنبه در هوستون که در آن فلوید بزرگ شدم. تحت فروزان تگزاس خورشید عزاداران با پوشیدن تی شرت با تصویر خود را و یا "من نمی توانم نفس بکشم" — کلمات زبان آمده او را به عنوان او دراز دوخته به پیاده رو برای چه گفته می شد 8 دقیقه, 46 ثانیه — منتظر ساعت برای ادای احترام خود را. فلوید بدن ذخیره کردن در یک کفش طلا-رنگی تابوت.

"من متوقف شده توسط پلیس. من درک وضعیت. من فقط می توانید تصور کنید که گفت:" 39 ساله دانیل Osarobo یک هوستون مقیم و مهاجر از نیجریه که با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس در صنعت نفت و گاز. "اگر چه در آن بود به من ؟ اگر چه از آن من بود برادر ؟ اگر چه در آن بود ، اگر آن پسر من?"

فلوید مرگ لمس کردن اعتراضات بین المللی و پراکنده خشونت کشید و جدید با توجه به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده توسط پلیس و نظام عدالت کیفری.

در دو هفته گذشته گسترده و قبلا غیر قابل تصور چیز جای گرفته اند: مؤتلفه مجسمه شده اند سرنگون و بسیاری از شهرستانها در حال بحث تعمیرات اساسی برچیدن و یا برش بودجه برای ادارات پلیس. مقامات در برخی از مکان ها را منع پلیس از استفاده از chokeholds و یا در غیر این صورت تجدید نظر در سیاست ها در استفاده از زور.

فلوید مرگ نیز شکل انتخابات ریاست جمهوری.

به انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید دوباره بجای اول برگشتن از یکی از پایین ترین نقاط ریاست جمهوری خود با نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که 8 در 10 آمریکایی ها بر این باورند که کشور به رهبری در جهت اشتباه و حتی خارج از کنترل فزاینده.

در همین حال معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری ملاقات با فلوید خانواده چهار شنبه, با توجه به عکس ارسال شده در توییتر توسط رهبر حقوق مدنی برگرد. Al Sharpton. بایدن برنامه ریزی برای ارائه یک پیام ویدئویی برای Floyd مراسم تشییع جنازه.

بیش از گذشته شش روز یادبود برای Floyd برگزار شد در مینیاپولیس, جایی که او زندگی می کردند در سال های اخیر و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی جایی که او به دنیا آمد.

یادبود کشیده اند خانواده ها از دیگر سیاه قربانیان که نام آنها را تبدیل به بخشی از بحث بر سر نژاد — در میان آنها اریک گارنر و مایکل براون Ahmaud Arbery و Trayvon Martin.

"این فقط لطمه می زند" گفت: Philonise فلوید Floyd برادر گریه او به عنوان علامت برخی از نام خود را در خارج چشمه ستایش کلیسا در هوستون. "ما عدالت است. ما آن را دریافت کنید. ما نمی خواهد اجازه دهید این درب نزدیک است."

در سراسر ایالات متحده فلوید را مرگ تعیین روز بیشتر تظاهرات مسالمتآمیز همراه با انفجار آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار با بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شدند. اما اعتراضات در روزهای اخیر شده است به شدت صلح آمیز است.

چهار مینیاپولیس افسران دستگیر شده بودند در Floyd مرگ که دستگیر شد در تلفن همراه تصویری توسط تماشاگران. درک چوین, 44 شد به اتهام قتل درجه دوم. J الکساندر Kueng توماس خط و Tou Thao متهم شدند با کمک و معاونت در جرم. همه چهار زن می تواند تا 40 سال در زندان است.

آسوشیتد پرس نویسندگان تامارا با شکوه در سنت پترزبورگ فلوریدا, Paul J. Weber در Austin, تگزاس, مارینا وینیو در آلبانی و لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب