گاوین Newsom تضعیف خود اعتبار

زمانی که قانونگذاران کالیفرنیا دهه پیش به فرمانداران قدرت به اعلام شرایط اضطراری و به سرعت به مقابله با آنها,

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 اردیبهشت 1399

زمانی که قانونگذاران کالیفرنیا دهه پیش به فرمانداران قدرت به اعلام شرایط اضطراری و به سرعت به مقابله با آنها, آنها احتمالا تا به حال در ذهن حوادث ناگهانی مانند زلزله و آتش سوزی و یا شاید شورش.

آنها احتمالا تصور فرماندار فرض تقریبا دیکتاتوری قدرت اجتماعی و اقتصادی زندگی هر کالیفرنیا برای آینده نامحدود به عنوان گاوین Newsom بود که COVID-19 همه گیر زده دولت است. Newsom تعطیل بسیاری از اقتصاد دولتی و فرمان کالیفرنیا به پناهگاه در محل.

از نظر اپیدمیولوژیک به نظر می رسد به کار. عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در حال اجرا هستند و کمتر از پیش بینی های اولیه. به عنوان shutdown همچنان به عنوان عادی کالیفرنیا رشد خسته از انزوا و به عنوان آسیب های اقتصادی مانت وجود دارد جنبشها شورش و افزایش انتقاد از Newsom را عمل می کند.

قانونگذاران و حتی کسانی که از Newsom خود, پارتی, در حال سایش که او باعث می شود تصمیم گیری های مهم با عواقب و بدون مشورت با آنان مانند یک میلیارد دلار معامله مخفی برای به دست آوردن میلیون ها بسیار مورد نیاز ماسک صورت او برای اولین بار نشان داد در تلویزیون ملی.

هفته گذشته Newsom عملکرد دریافت بسیار بحرانی روزنامه نگاری بررسی در دو تاکنون دوستانه انتشارات لس آنجلس تایمز و ساکرامنتو زنبور عسل.

این بار انتشار یک مقاله طولانی اعلام کرد که "Newsom اخیر waffling در زندگی و مرگ تصمیم گیری و اقدامات دیگر را تجدید انتقادات بی تاب و در زمان هرج و مرج حاکم بر سبک است که گل نشسته Newsom در سال اول خود را در دفتر.

"اگر قانونگذاران دولت و طرفداران برای کسب و کار غیر انتفاعی, سالمندان, بهداشت و درمان و دیگر گروه منتظر نوبت خود را برای کمک و یا تردید به صحبت کردن در طول چند هفته اول از بحران بی سابقه ای به عنوان فرماندار دست و پنجه نرم با نیازهای فوری به سرعت گسترش ویروس که صبر در حال اجرا است. قانون گذاران و گروه های حمایت خواهید بیشتر ورودی."

زنبور عسل سرمقاله متمرکز Newsom عدم خلوص و صداقت.

زمانی که این سرمقاله اشاره Newsom اعلام کرد که خالی بسکتبال آرنا متعلق به ساکرامنتو کینگز تیم بسکتبال خواهد بود تبدیل به یک بیمارستان او آن را به نام "نمونه ای از انسان دوستی در مقیاس و مردم گسترش دست خود را."

بعد از آن, اما, زنبور عسل نشان داد که دولت پرداخت پادشاهان $500,000 تا یک ماه و سرمقاله می پرسد: "چرا فرماندار روشن است که این یک معامله کسب و کار به جای کمک مالی هستید؟"

"متاسفانه فرماندار دارای یک سابقه طولانی از ساخت اطلاعیه که تبدیل به نیمه پخته" زنبور عسل سرمقاله ادامه داد.

"در ماه مارس Newsom اعلام کرد که مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تحویل داده شده بود بیش از 1000 هواکش به کالیفرنیا. هفته بعد معلوم شد که هیچ بیمارستان کالیفرنیا دریافت کرده بود هر گونه واقعی هواکش."

در اوایل 2019, Newsom را تایید کرد که او و خانواده اش در حال حرکت بودند به تاریخی فرماندار عمارت در نزدیکی مرکز شهر ساکرامنتو. هفته بعد معلوم شد آنها در واقع در حال حرکت به یک عمارت در نمایشگاه اوکس.

"یک ماه بعد" سرمقاله ادامه "Newsom اعلام کرد...که او اساسا یافتن راه پیشینیان خود را' برنامه ریزی برای یک ایالت کالیفرنیا با سرعت بالا راه آهن پروژه" اما "بعد از آن او عقب نشینی را تکذیب کرد و گفت آنچه که او می خواهم گفت و گوی مطبوعاتی برای گزارش خود کلمات است."

یکی می تواند اضافه کردن که در حالی که در حال اجرا برای فرماندار او به صراحت اعلام کرد که او را حل کالیفرنیا بحران مسکن با ایجاد 3.5 میلیون خانه تنها به رد شدن از آن بعد از آن به عنوان "یک aspirational هدف است."

Newsom اساسا امیدوار کننده کالیفرنیا که اگر آنها اطاعت خود dicta همه چیز را به نوبه خود از همه حق است, اما برای موفقیت او باید حفظ اعتبار و در زمان او خود را بدترین دشمن است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب