لس آنجلس >> گاوین لوکس بود پشت در ورزشگاه طفره زن جمعه به داجرز یک عضو کلیدی خود را باز بینی بعد فهرست و بالقوه لیگ ملی Rookie از سال نامزد شده است. لوکس شده بود غایب پس از “اردوگاه تابستانی” باز به دلایل این باشگاه می تواند فاش نمی کند.

تیم ممنوع است از دادن اطلاعات در مورد کوروناویروس مربوط به غیبت بدون بازیکن رضایت. بازیکنان همچنین می تواند از دست رفته به سادگی از آنجا که آنها هنوز خود را دریافت نتایج آزمون.

لوکس در زمان پنبه حلاجی تمرین با هم تیمی های بعد از ظهر جمعه. مدیر دیو رابرتز منتخب به 22 ساله یک یا دو روز قبل از قرار دادن لوکس به اولین intrasquad بازی. باز روز 23 ژوئیه در برابر غول و رابرتز گفت: Lux باید زمان را به لحظه دریافت کنید.

در سال 2019 لوکس فلک کشیده از دو-یک به لیگ برتر اولین بار در ماه سپتامبر. او ضربه .240 با دو خانه اجرا می شود در 23 بازی فصل و 2 برای 9 با اجرای خانه در لیگ ملی بخش سری. او انتظار می رود برای به دست آوردن سهم شیر از زمان بازی در پایه دوم در این فصل است.

پنج عضو داجرز’ 40-مرد فهرستی هنوز گزارش به کمپ: کنلی Jansen, پدرو Baez, A. J. پولاک اسکات الکساندر و Keibert رویز. رابرتز کاهش یافته است می گویند که آیا هر حال هنوز تصمیم گیری یا نه به بازی این فصل یا که بازیکنان او هنوز انتظار دارد به گزارش. پارچ دیوید قیمت قبلا اعلام کرد تصمیم خود را به انتخاب کردن از این فصل است.

“من فکر می کنم ما خوشبختانه ما از دست رفته هر شروع کوزه” علاوه بر قیمت رابرتز گفت. “که یکی (موقعیت) که نیاز به زمان بیشتر (برای دریافت آماده). در حال حاضر شما به دنبال در برخی از تسکین داد ، شما در حال شمارش است که آنها به ماندن در شکل نگه داشتن سلاح های خود را در شکل است.”

کلی در دستور

رابرتز گفت که جو کلی fastball بود با سنجش زمان در 99 مایل در ساعت در طول 1-2-3 زمین باز یافته در داجرز’ intrasquad بازی پنج شنبه شب. کلی تلاش با fastball فرمان و سلامت در نقاط مختلف فصل گذشته خود را برای اولین بار پس از امضای 3-سال 25 میلیون دلار عامل آزاد قرارداد.

کلی معتقد است پنج شنبه را نگاه اجمالی است نه یک اتفاق.

“برنامه من کمی متفاوت در قرنطینه او گفت:” در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “من در برابر پرتاب hitters. من بدنسازی کار کردن. نود و پنج درصد از گرفتن بود که با net.

“این واقعا یک برکت و فقط برای این واقعیت است که من می دانستم که آنچه که من نیاز به انجام بهتر شد که پرتاب من fastball. من از دست دادن چرخش بهره وری. آن را بیشتر از یک احساس چیزی. برای بیشتر قسمت این بود که من کار بر روی نحوه دریافت fastball آینده هر دو انگشت در همان زمان.”

در ماه ژوئن سال گذشته کلی متوقف پرتاب خود چهار درز fastball به نفع دو seamer. فرمان او بلافاصله بهبود یافته است. در حال حاضر کلی گفت که او را به عقب پرتاب چهار seamers به طور انحصاری است.

ستاره جستجو

رابرتز کاهش یافته است به نام پنجمین و آخرین عضو داجرز’ شروع چرخش است. او پیشنهاد کرد که right-hander تونی Gonsolin که اولین گزارش به اردوگاه چهارشنبه بعید است که برای به دست گرفتن کار است.

“هر چیزی ممکن است” رابرتز گفت: “اما واقعا اگر شما دنبال آن هستید در چه برخوردی در دو سه هفته برای تونی به طور خاص ما را ساخت او را تا آنجا که ما می توانیم اما او قطعا پشت سر بچه ها که در حال ساخته شده است تا برای پنج نوبت.

“در حال حاضر قطعا او ساخته شده نیست اما من نمی تواند پیش بینی کند که چگونه او می تواند در سه هفته است.”

Gonsolin رفت 4-2 با 2.93 به دست آورده-اجرا به طور متوسط در 11 بازی در rookie فصل است. او شش شروع می شود و پنج حضور در خارج از داجرز’ اغل گاو یا حشم و یک نامزد قوی برای شروع فصل وجود دارد با فهرست اسامی گسترش به 30 به شروع فصل به طور منظم.

همچنین

پس از hitters شکایت در مورد عدم توانایی برای دیدن بیس بال در برابر مرکز جدید زمینه پس زمینه در ورزشگاه طفره زن یک تغییر قابل توجه ساخته شده بود جمعه. سیاه و پارچهای پوشش پایین بخش صندلی بلافاصله به سمت چپ و راست از مرکز میدان شده بود همان موقعیت آن را اشغال کردند در فصل های اخیر. … داجرز اضافه شده هفت جزئی leaguers خود را به 60-man بازیکن استخر: Michael Busch, آنتونی گارسیا, Landon استعداد بابی Miller, Ryan Pepiot, Edubray راموس و کارسون تیلور. … میلر و استعداد انتخاب شدند در دور اول و دوم به ترتیب از تازه کار, پیش نویس در ماه ژوئن. … گارسیا 11 سال minor league کهنه بود و انتظار می رود برای پیوستن به داجرز اصلی اردوگاه intrasquad عمل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو