Garcetti می خواهد برای حفظ استخدام آتش نشانان حتی به عنوان شهر منابع مالی تحمل coronavirus smackdown

پیش از انتشار خود بسیار پیش بینی هزینه های طرح برای شهر لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: پنج شنبه, مارس 16 ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 فروردین 1399

پیش از انتشار خود بسیار پیش بینی هزینه های طرح برای شهر لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: پنج شنبه, مارس 16 که با وجود بزرگ نرخهای درآمد او هنوز هم قصد دارد به استخدام آتش نشان در سال آینده است.

Garcetti ماه گذشته دستور استخدام یخ اما او اشاره کرد که این ممکن است آخرین به سال آینده, حداقل نه برای آتش نشانی.

"من می توانم به شما تضمین می کنند ما هنوز هم برخی از آتش سوزی کلاس ها در سال آینده گفت: طی یک جلسه توجیهی روزانه در این شهر در پاسخ به این رمان coronavirus بحران است. "ما نیاز به انجام برخی از استخدام."

Garcetti در حال برنامه ریزی برای انتشار بودجه پیشنهادی خود را در روز دوشنبه. در روزهای اخیر او نشان داده است که وجود دارد نیاز به کاهش و روز پنجشنبه گفت که وجود خواهد داشت نه هر اتاق در بودجه خود را برای برنامه های جدید ربطی به پاسخ به COVID-19.

شهردار ملحق شد پنج شنبه توسط لس آنجلس آتش رئیس رالف Terrazas به بحث در مورد تست-ابتکار سایت های که انتظار می رود که به صورت رایگان تا آتش نشانان که تا به حال اختصاص داده شده به کار در چنین مکان.

Terrazas گفت که سال آینده بودجه برای آتش نشانی شامل likley برخی از فداکاری با کاهش رشد در آموزش و استخدام جلسات شناخته شده به عنوان "مته برج کلاس" ممکن است.

"آخرین چیزی که ما می خواهم به انجام است را به هر گونه آتش نشانان و امدادگران از میدان" او گفت:. "اما ما می توانیم انجام کسب و کار با مردم ما در حال حاضر."

سازمان آتش نشانی در سال های اخیر کار کرده است برای بازگرداندن منابع و اضافه کرده است به چندین ایستگاه که قطع شده بود در طول دوران رکود اقتصادی.

Terrazas گفت: بخش "در یک جای خوب در حال حاضر" در این راستا است. آنها را ساخته اند برخی از پیشرفت های که با بازگرداندن کامیون و هلیکوپتر و بهبود قابلیت های فن آوری, او گفت:.

کنترل ران Galperin نیز با انتشار گزارشی در این هفته گفت: در شهرستان های اولیه پیش بینی درآمد در سال آینده می تواند توسط بین $194 میلیون و 598 میلیون دلار از آنچه قبلا انتظار می رود با این شهر صنعت گردشگری سوخته و بسیاری از کسب و کار تعطیل.

Garcetti نیز روز پنجشنبه گفت که ضربه به این صنعت می تواند دیده می شود در توقف سفر در LAX با اشاره به آماری است که 95% از هواپیما سفر متوقف شده است.

اما او گفت: کارگران و فرودگاه های منطقه در حال گرفتن برخی از کمک های اولیه به زودی. فدرال محرک عمل شناخته شده به عنوان مراقبت است که انتظار می رود به بیش از $323 میلیون به سهل انگاری و همچنین به عنوان $157,000 به فرودگاه Van Nuys, او گفت:.

و مشاغل در این شهر فرودگاه می تواند به گرفتن برخی از حمایت. لس آنجلس جهان فرودگاه کمیسیون نیز به تازگی تایید برخی از امداد در قالب اجاره deferrals یا کاهش اجاره ماشین ارائه دهندگان امتیازات و دیگر شرکت های وابسته به فعالیت در این شهر فرودگاه Garcetti گفت.

"این بحرانی صنعت شده است که سخت برخورد با این بیماری همه گیر سوخت توسط هزاران نفر از طبقه متوسط و کارگران است که دیده می شود حقوق و امنیت اقتصادی در تعادل آویزان," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب