Garcetti خواستار furloughs برای شهرستان کارکنان برای کمک به L. A. دفع حمله از coronavirus

در یک اقدام بی سابقه دولت از شهر آدرس شنبه, 19 لس آنجلس شهردار اریک Garcetti مشخص شده در طرح زیر که کارکنان از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 اردیبهشت 1399

در یک اقدام بی سابقه دولت از شهر آدرس شنبه, 19 لس آنجلس شهردار اریک Garcetti مشخص شده در طرح زیر که کارکنان از این بیماری همه گیر-محاصره شهر را معادل 10% کاهش پرداخت در سال مالی آینده.

Garcetti است که انتظار می رود به انتشار بودجه پیشنهادی خود را در روز دوشنبه 20 آوریل برای سال مالی شروع می شود که ژوئیه 1. شهرستان شورای شهرستان باید تصویب بودجه.

بخشی از آن صرف طرح خواهد بود 26 کردند روز گرفته شده توسط کارکنان غیر نظامی — که شامل سوگند پلیس و آتش کارکنان.

"من نمی که قدم به آرامی گفت:" در یک سخنرانی که نقاشی یک تصویر از این شهر سلامت اقتصادی بدتر از آن است که از رکود بزرگ.

Garcetti گفت: سال آینده بودجه خواهد بود "سند ما درد" یکی می آید که به عنوان شهرستان است که در حال حاضر شاهد "به شدت کاهش می یابد قدرت" در توانایی خود را برای حفظ خدمات شهرستان ،

این شهرستان دارای شیب دار دیده می شود قطره درآمد به خصوص از هتل مالیات بر درآمد و دیگر فعالیت در صنعت گردشگری با سفر هوایی در لس آنجلس فرودگاههای جهان به پایین است که توسط 95 درصد portending حتی بزرگتر ضربه به آن مالی سلامت از حتی رکود بزرگ سال 2008 با توجه به Garcetti.

Garcetti سخنرانی حول ضربه ویرانگر رمان coronavirus تحویل داده شده به تقریبا تمام جنبه های زندگی روزانه در لس آنجلس و بقیه کشور یک ماه پس از او صادر stay-at-home سفارشات — محدودیت های است که به طور پیوسته ramped تا در روز پس از آن.

در حالی که او گفت: وجود خواهد داشت هیچ بیانیه ای عنوان شده است در سال های گذشته — که دولت از شهر قوی بود Garcetti گفت که "آماده" است و زمانی که بحران است "ما دوباره پرواز" در شهر فرشتگان است.

"شهر ما تحت حمله" او گفت:. "زندگی روزانه ما است غیر قابل تشخیص است. ما متمایل و ما فرسوده شده است. ما عزادار ما مرده است. اما ما نه شکسته و نه ما تا کنون بود."

بیشتر به آمدهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب